2014 kpss çalışma günlüğüm

çok teşekkür ederim.evet malesef tarihte çok zorlanıyorum çocukla daha da zor o yatarken mucizeler yaratmaya çalışıyorum ama günde 7-8 saat çalışanların 90 aldığını okuyunca moralim bozulmuyor da değil. ben biyoloji mezunuyum öyle iğrenç bi bölüm ki kimseye tavsiye etmiyorum 90-92den aşağı kurtarmıyor beni.eşim öğretmen ben nereye atansam gelir. en kötü ben

evet msjını yeni gördüm.aslında ben çok sık nete giremiyorum haliylede çalışma planımı paylaşmak isterdim ama hem ilgi olmadı hemde devamı gelmedi inşallah.burda takip edip hem gaza gelicem hemde güncel kaynakları takip edicem. senin soruna burdan cevap vereyim çocukla gerçekten çok zor oluyor.eğer ciddi manada illa KPSS diyorsan çocuğu ertele derim tabi naçizane tavsiyem.uyumasnı bekliyorum ders çalışmak için veya diğer işlerimi halletmek için:KK34:

erteledim istemeye istemeye: (
kpss yi kazanmam şart çünkü.
inşallah kazanırız 2014 te..

erteledim istemeye istemeye: (
kpss yi kazanmam şart çünkü.
inşallah kazanırız 2014 te..

inşallah canım Allah gönlümüze göre versin atanınca çocuğuna daha iyi şartlar sağlayacağını düşün ben hep bunu düşünerek çalışıyorum kızımın çok iyi şartlarda okumasını yaşamasını isterim. bu akşam kızı yatırınca çalışıcam :KK6::emir_bebek:

aynen öyle.
bunu düşünerek asılacağım.
bende bu akşam eşimle 1 2 saat bakacağım.
yarın 2 dersimin arasında 5 saat olacak,o sırada da kütüphanede çalışacağım :KK31:

Allah yardımcın olsun,kpss dedin mi herkesin dili yanık.
ben ilk kez hazırlanacağım banada en az 85 lazım.
ben eşime göre ayarlayacağım yerimi,aydın,kayseri,bursa,eskişehir,ankara,izmir,erzurum,istanbul,konya.
şuan erzurumdayız.
inşallah bursa veya eskişehire yetecek puan alırımda gideriz oraya: )
inşallah 2014 ün atananlar listesinde oluruz: )

Kayseriyide listene eklemeni tavsiye ederim. Memleketim :KK70: çok güzeldir.

allah kolaylık versin hepimize..bende başladım:KK52:

kızlar sabahları butun kötü enerjiyi üstünüzden atarak kpss odaklı başlayın..

inşallah eşim gibi 90 üstü alıcam..kilitlendim çok şükür.

Selam herkese... Nasıl gidiyor çalışmalarınız
Safransarı başladınmı çalışmaya
Ben henüz başlayamadım aöf sınavları yakın malum
Onlar bitsin bir hayırlısıyla başlayacağım.
Ama bu arada tarihi unutmamak için okumayı düşünüyorum
Hazır bilgilerim tazeyken kaybolmasınlar...

kızlar bişey sorcam netten önerebileceğiniz tarih videoları var mı? hakan dede'nin videoları iyi diye duydum ama bir türlü nette aradığım halde izlemeyi başaramadım.
Hakan dede'nin videolarını nasıl izleyebilirim

Burdan devam edeyim o zaman :) Ben gk için data'nın methini çok duydum. Yeni basımlar çıktığı zaman almayı düşünüyorum. Birde tarihte Hakan Dede'nin videolarını çok dinledim. Çok güzel anlatıyor gerçekten. X yayınlıkta kitapları varmış ama ben videolarını dinlediğim için almadım. Ben bilgilerim daha taze olduğundan unutmamak için yeni denemeler alıp denemelerle kendimi kontrol etmek istiyorum ve arada tarih ve vat. tekrarı yapıcam. Özellikle tarih çok çabuk unutuluyor o yüzden unutmama izin vermeyeceğim. En çok ağırlık vereceğim dersler türkçe ve mat. olucak. Önümüzdeki sene mat.tan özel kurs almayı düşünüyorum.

ada hakan dedenin videolarını faydalı buldun mu? hangi sitede dinledin. link atarsan çok çok sevinirim. ben bi türlü bulamadım

mrb hanımlar, 2014 teki sınava şimdiden mi çalışmaya başladınız.İnsan konuları unutur. hele ki tarih,vatandaşlık hep ezber..Açıköğretim Lisansı bitirmedim de zamanında .... hem iş hem okul bi arada gider mi. şu hayat herkese eşit davransaydı keşke... Bizler de kolejlerde okusaydık, ve ya heryıl dersaneye gidebilseydik. Ne saçma bi sistem. lise müfredatı başka , üniv. sınavında çıkan sorular bambaşka....

çok teşekkür ederim bende bi tane buldum şimdi senin verdiğin linki inceliyorum
ama detaylı videolarını nerede bulabilirim

rica ederim
KPSS KAZAN burdan izleyebilirsiniz.sağ üst köşede geri sayar ve sonra reklamı geç deyin video açılırken bekletir
burdan bakın olmazsa başka link göndereym

2014 kpss ılgılı bı baslıga daha yazmısdım burayada yazım bende 2014 kpss hazırlanıcaklardanım evlıyım 1.5yasında bı kızım var.bu sene hazırlananamın sebebı saten mınık kuzum yuzunden cunku henuz kucuk oldugundan bu sene mumkun degıl yetıstıremezdım.bende muhteelen gecelerı o uyuyunca 2 saat seklınde calısıcam sımdıden kaynak arastırıorum uygun kıtapları temın edınce ufakdan baslamak ve bol bol test cozmek ıstıyorum buaarada ısletme mezunuyum esımde devlet memuru sureklı tayıncı oldugumuzdan mecburen ozel sektor olmuyor 2 yıl kadar ozel bı bankada calısdım ama malesef bızım sartlarımıza uygun olmadı.suanda kıbrısda ıkamet edıyoruz 2014 snesınde kpss kazanırsam trye donucez oyusden bızım ıcın onemlı...Kızlarr sızler hangı kıtaplar var neler onerırsınız ben yedı ıklım,yargı,data,x yayıncılık duydum bendede ıhtıyacın setı var.

2014 kpss ılgılı bı baslıga daha yazmısdım burayada yazım bende 2014 kpss hazırlanıcaklardanım evlıyım 1.5yasında bı kızım var.bu sene hazırlananamın sebebı saten mınık kuzum yuzunden cunku henuz kucuk oldugundan bu sene mumkun degıl yetıstıremezdım.bende muhteelen gecelerı o uyuyunca 2 saat seklınde calısıcam sımdıden kaynak arastırıorum uygun kıtapları temın edınce ufakdan baslamak ve bol bol test cozmek ıstıyorum buaarada ısletme mezunuyum esımde devlet memuru sureklı tayıncı oldugumuzdan mecburen ozel sektor olmuyor 2 yıl kadar ozel bı bankada calısdım ama malesef bızım sartlarımıza uygun olmadı.suanda kıbrısda ıkamet edıyoruz 2014 snesınde kpss kazanırsam trye donucez oyusden bızım ıcın onemlı...Kızlarr sızler hangı kıtaplar var neler onerırsınız ben yedı ıklım,yargı,data,x yayıncılık duydum bendede ıhtıyacın setı var.

aynı kaderi paylaşıyoruz benim de 1.5 yaşında kızım var. bende ancak kızım uyuyunca çalışıyorum eşim öğretmen. inşallah sistemli bir çalışmayla 2014e yetişiriz konularıumızı bitirip bol bol test çözeriz. bende yedi iklim x yayıncılık yargı data yı duydum. şuan elimde yargının seti, yargının sınav öncesi konu özeti (tarih coğrafya için aldım geçen yıl) ve ihtiyaç konu anlatımı var eski basım. şuan konularımı onlarla bitirip konular bitince yeni kaynak edineceğim. bir de hakan dedenin videolarını çok övüyorlar dün bir kaç tanesini indirdim.

aynı kaderi paylaşıyoruz benim de 1.5 yaşında kızım var. bende ancak kızım uyuyunca çalışıyorum eşim öğretmen. inşallah sistemli bir çalışmayla 2014e yetişiriz konularıumızı bitirip bol bol test çözeriz. bende yedi iklim x yayıncılık yargı data yı duydum. şuan elimde yargının seti, yargının sınav öncesi konu özeti (tarih coğrafya için aldım geçen yıl) ve ihtiyaç konu anlatımı var eski basım. şuan konularımı onlarla bitirip konular bitince yeni kaynak edineceğim. bir de hakan dedenin videolarını çok övüyorlar dün bir kaç tanesini indirdim.

ay aynı sartlarda olmamız cok ıyı en azından bırbımızı hem anlarız hem destek oluruz ıns bu uzun yolda yılmadann basarılı olabılır ben bugun netten bı kac kıtap sıparıs verdım yazayım ıstersen herkese fıkır olsun...

Ihtıyac yayınlarının:sen sor ben soleyım dıye bı kıtabı(genel kultur)
Yargının genel kultur tarıh 50 deneme
Ihtıyacın genel kultur genel yetenek pratık ders notları 2013
Yargının genel yetenek matematık 50 deneme
Yedı ıklımın keyıflı matematık konu anlatımı
Datanın kral kızı serısı tarıh konu anlatımı
Uzman karıyerın tamamı cozumlu matematık ogreten soru bankası
Datanın cografya konu anlatımı
ve datanın yaprak testlernı sıparıs ettım..
bendede 2011 yılından ıhtıyac yayınların moduler konu anlatımlı setı var bıde onlarında turkıyedekı evımızde kaldı kargoya buraya gonderdıcem
Gunlerdır kaynak arastırıorum ıns dogru kaynakları allmısımdır ???? :KK50:

Gerçekten sınavı kazanmak istiyorsanız bu kadar erken başlamayın ders çalışmaya. daha 2 yıl var sınava...

ay aynı sartlarda olmamız cok ıyı en azından bırbımızı hem anlarız hem destek oluruz ıns bu uzun yolda yılmadann basarılı olabılır ben bugun netten bı kac kıtap sıparıs verdım yazayım ıstersen herkese fıkır olsun...

Ihtıyac yayınlarının:sen sor ben soleyım dıye bı kıtabı(genel kultur)
Yargının genel kultur tarıh 50 deneme
Ihtıyacın genel kultur genel yetenek pratık ders notları 2013
Yargının genel yetenek matematık 50 deneme
Yedı ıklımın keyıflı matematık konu anlatımı
Datanın kral kızı serısı tarıh konu anlatımı
Uzman karıyerın tamamı cozumlu matematık ogreten soru bankası
Datanın cografya konu anlatımı
ve datanın yaprak testlernı sıparıs ettım..
bendede 2011 yılından ıhtıyac yayınların moduler konu anlatımlı setı var bıde onlarında turkıyedekı evımızde kaldı kargoya buraya gonderdıcem
Gunlerdır kaynak arastırıorum ıns dogru kaynakları allmısımdır ???? :KK50:

kaynak seçiminiz çok iyi olmuş:128:
güle güle kullanın:KK55:

kızlar memurlukta sadece 4001 i mi tercih edeceksiniz.
ben öğretmenlik mezunuyum
bu yıl sınava gircem ama atanmak çok zor
bu yıl öğretmenlik olmazsa seneye bende gircem sınava..
4001 dışında memurluk seçeneğim yok
atanmak için kaç puan gerekli bilginiz varmı yani illa 90 üstümü almak gerek :44:

Gerçekten sınavı kazanmak istiyorsanız bu kadar erken başlamayın ders çalışmaya. daha 2 yıl var sınava...

kızlar memurlukta sadece 4001 i mi tercih edeceksiniz.
ben öğretmenlik mezunuyum
bu yıl sınava gircem ama atanmak çok zor
bu yıl öğretmenlik olmazsa seneye bende gircem sınava..
4001 dışında memurluk seçeneğim yok
atanmak için kaç puan gerekli bilginiz varmı yani illa 90 üstümü almak gerek :44:

roseleo dogru soluyosun ama kasmadan rahat rahat konuları bıtırmek ıstıorum zaten konuları bıtırınce kalan bır yılımı tekrara ve soru cozmeye agırlık verıcem bolelıkle nekadar soru cozersem okadar pratıgım olur zaten benım durumum bıraz zor kucuk bı kızım oldugu ıcın ıster ıstemez son yıla bırakamam mecburen konuları uzun bı sureye yayarak kasmadan calısmam lazım sonucda kızımın ılgısınden alakasındanda kesemem...

gokdenızcım bu sene duz memurlukdan arklarım bırı 86 ıle dıgerıde 89.9 gecen hafta atandılar ama muhtemelen 83-85 arasıda ıkıncı ucuncu atamalarda atanır yanı muhakak bı 80 gecmemız sart gıbı yanı banada oncelerı 90 cok zor gelıyodu ama 89.9 alan ark 2 cocukla 1 yıl calısarak yaptı azmetmek yeterlı..bence umıdını yıtırme cnm

X