2014 kpss çalışma günlüğüm

Şimdiden bunun planını yapmak biraz saçmada geliyor bana aslında. Çünkü ilk bebeğim olacak ve allah nasip ederse tabi. Sınavda 7 aylık hamile bir arkadaşımla dersaneye gıttım, ve çok sorun yaşamadı. Bendede durum aynısı olabilir.

Bu sene sıkı bir şekilde çalışıp seneye bol bol tekrar test ve denemeyle geçirmek istiyorum. Bu hafta sevgili arkadaş 'denemem'le fikir paylasımlarında bulunduk ve bu hafta bugünden itibaren proğramlı bir şekilde ders çalışmaya başlıyorum.

Hafta içi öğlene kadar kuran kursuna, öğleden sonrada ahşap boyama kursuna gidiyorum 3 te evde oluyorum. Ama yinede günde 2 saat ayırarak çalışmaya başlayacağım Allahın izniyle.

yaşın kaç bilmiyorum ama senle aynı durumdayız ve hatta 2 konu açtım durumumla ilgili.
ben 21 yaşındayım lisans son senem.
2014 kpss ye hazırlanıyorum.bebek konusundaki planım aynı seninki gibiydi ama ben erteleme yönünde meyil göstermeye başladım.

kızlar iyi çalışmalar.ben de 2014 kpss ye çalışmaya şimdiden başlıyorum yavaş yavaş.Yayın konusunda çok kararsız kaldım,her kafadan bir ses çıkıyor.siz hangilerinden çalşıyorsunuz.fikir verirseniz çok sevinirim.selamlar..

26 yaşındayım

Bir ihtimal, ve bu sıralar büyük ihtimal gibi görünüyor bizde erteleyebiliriz verimli çalışmak için. Sen daha çok küçüksün ne kadarlık evlisin bilmiyorum ama ertelemen daha olumlu olacaktır.

Eğer sende bizim gibi şimdiden çalışmaya başlıyorsan, 2 seneye kadar 4-5 yayının kitabını bitirebilirsin. Yani kim ne tavsiye ediyorsa hepsini alıp çalışmanı tavsiye ederim

6 aylık evliyim henüz.
eşimin isteklerine rağmen erteleme kararı verdim daha verimli çalışabilmek için.
keşke bu sene olsaydı kpss
sende biraz ertele bana kalırsa...tabi kaç yıllık evlisiniz bilmiyorum.

Bende 5 aylık evliyim.

Çalışmaya geometriden başladım. Çünkü yeni kitap almadım, evdeki kitaplardanda geometriye hiç çalışmamıştım. Ordan başladım şimdilik. İlk konu bitti 2 kiyabtan. 4 kitaptanda testleri çözdüm.

benim kaynağım çok.
ben ders ders gitmeye karar verdim.
matematiğim iyidir.
önce matematiği bitireceğim,sonra geometri,en sona sözel dersler.
malum sözeller çabuk unutuluyor,şimdi çalışsam sene sonuna unutur giderim.
matematikte sona yaklaştım.şimdi problemleri bitirmek üzereyim.
karışım,faiz problemleri kaldı.
tarihtende hakan dedenin videosunu izliyorum arada ama düzenli değil.
x yayıncılığın konu anlatımları var defter şeklinde ve çok faydalı püf noktaları anlatmış set halinde onu aldım,fiyatıda çok uygun tavsiy ederim
netten bi araştır.
onun tarih ve coğrafyasını yanımda taşıyorumki okuyayım boş kaldıkça.
ben bi yandan üni okuyorum o yüzden çok vaktim olmuyor.
mesela iki ders arası 4 saat boşluğum oluyor o arada gidiyorum kütüphaneye sınav dönemim değilse kpss için çalışıyorum.
2 haftadır vizeler nedeniyle boşlamıştım dün başadım gene.
çalışmalarım malesef çok düzenli olmuyor.
genede hedefim bu sene tüm konuları bitirip seneye bol bol soru çözmek.
hiç dersaneye gitmeyide düşünmüyorum.tek sorunum tarih coğrafya.onuda videolardan falan izleyerek öğreneceğim,dersane bana bişey katmıyor.
sen gidiyor musun dersaneye?

ben de konu açmıştım ama devamı gelmedi yazamadım sürekli.bende 2014 kpss ye B ye hazırlanıyorum. bi de 1,5 yaşında kızım var. ama istediğim gibi hazırlanamıyorum. İşte başladım ufaktan çalışmaya. ben sayısalcıyım tarih vatandaşlık sıfır bende. x yayıncılık ve yediiklim öneriliyor çoğunlukla. bende yargı var ama x yayıncılığı edineceğim. inşallah 2014te atanırız

ben senin konunada yazmıştım melis yanlış hatırlamıyorsam
dur bi kontrol edeyim.
eğer o konu tutmadıysa çalışma ve planlarımıza her gün burdan devam edelim
toplu çalışıp faydalanmak bizi gaza getirir: )

benimde okulum olduğu için tam manasıyla hazırlanamıyorum.
seneye tam hazırlanacağım Allah nasip ederse.
şuan konularımı bitirmeye çalışıyorum.
alt yapı yani.
aslında kızının uyuduğu saatlerde ya da eşinin annenin 1 2 saatlik bakmasııyla çalışabilirsin.
şuan x yayıncılık seti var bende.
uzman kariyer dene kitabıda var.
femin konu anlatımı var.
yediiklimide almayı düşüğnüyorum

Evlilik, üniversite vede birde kpsss, BAŞARILAR DİLERİM

Sınava henüz 2 sene olduğu için dersaneye gitmiyorum. Evde proğramli bir şekilde çalışmaya başlayabilirsemde seneye gitmem.

Evlilik, üniversite vede birde kpsss, BAŞARILAR DİLERİM

Sınava henüz 2 sene olduğu için dersaneye gitmiyorum. Evde proğramli bir şekilde çalışmaya başlayabilirsemde seneye gitmem.

teşekkür ederim
evlilikle okul birlikte zor yürümüyor,
fakat okul ve kpss cıksss

Kızını allah bağışlasın canım.

bende sayısalcıyım, bendede sıfır sözel dersler ama çalışmak zorundayız. Ev işleri çocuk zaten zorlayacaktır seni, birde uzun zamandır ders çalışmıyorsan odaklanmakta çok zorlanıyor ınsan.

Ne mezunusun? Ve evli olduğun için atanırken tek bir şehir mi tercih etmek zorundasın?

Bölümün nedir? Ve birde eşin hangi bölüm mezunu nereye atandığını sormustum :)

gazi iibf ekonometri son sınıfım ben: )
eşim hacettepe eczacılık mezunu.şimdi SGK da eczacı.
eşimin meslekte kpss yok.açıktan atanıyorlar.
eşim 7 sene evvel atanmış: )
sen ne mezunusun ve eşinin mesleği nedir: )))

Ben önlisans gıda mezunuyum, bölümümden geçen sene 3 kişi atandı, bu sene alım olur mu belli değil. 79 puan aldım. 3001 ci olarakta atanamam puanım düşük. Ondan yeniden hazırlanıyorum. Ve 90 üstü almam gerek atanabilmem için.

Eşimde devlet memuru 5 senelik, ondan hangi şehre atanırsam sorun olmaz, oda gelir.

Allah yardımcın olsun,kpss dedin mi herkesin dili yanık.
ben ilk kez hazırlanacağım banada en az 85 lazım.
ben eşime göre ayarlayacağım yerimi,aydın,kayseri,bursa,eskişehir,ankara,izmir,erzurum,istanbul,konya.
şuan erzurumdayız.
inşallah bursa veya eskişehire yetecek puan alırımda gideriz oraya: )
inşallah 2014 ün atananlar listesinde oluruz: )

çok teşekkür ederim.evet malesef tarihte çok zorlanıyorum çocukla daha da zor o yatarken mucizeler yaratmaya çalışıyorum ama günde 7-8 saat çalışanların 90 aldığını okuyunca moralim bozulmuyor da değil. ben biyoloji mezunuyum öyle iğrenç bi bölüm ki kimseye tavsiye etmiyorum 90-92den aşağı kurtarmıyor beni.eşim öğretmen ben nereye atansam gelir. en kötü ben giderim bi atanayımda

evet msjını yeni gördüm.aslında ben çok sık nete giremiyorum haliylede çalışma planımı paylaşmak isterdim ama hem ilgi olmadı hemde devamı gelmedi inşallah.burda takip edip hem gaza gelicem hemde güncel kaynakları takip edicem. senin soruna burdan cevap vereyim çocukla gerçekten çok zor oluyor.eğer ciddi manada illa KPSS diyorsan çocuğu ertele derim tabi naçizane tavsiyem.uyumasnı bekliyorum ders çalışmak için veya diğer işlerimi halletmek için

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…