2014 kpss çalışma günlüğüm

Biraz önce tablomdan çözdüğüm soru sayılarını topladım, 2951 olmuş. Hemen oturup 59 soru daha çözdüm 3000'e tamamladım :nazar:

Yani hedefime kaldı 57.000 :)

Buraya uğrasam çalışma günlüğüm olurmu,arada çalışma azmi için uğrayacam canım:KK48:

ben günde en az 400 çözüyorum. 400*30: 12.000 soru eder ayda hadi çalışamadım falan desem 10.000 sınava var 12 ay 120 bin soru eder. Yani ortalama 115/120 bin soru hedefliyim en iyisi ben :KK1::KK1:

Son düzenleme:
ben günde en az 400 çözüyorum. 400*30: 12.000 soru eder ayda hadi çalışamadım falan desem 10.000 sınava var 12 ay 120 bin soru eder. Yani ortalama 115/120 bin soru hedefliyim en iyisi ben :KK1::KK1:

Harikasın :KK9:

Senin bir önceki sene çok güzel hazırlanmıştın ve konu eksiğin yok ne güzel. Şimdi konu çalışmak çok oyalamıyordur seni, eminim hedefini tutturursun.

Hoşbulduk :)

Bende bulamadım internette. Ben kitap listemi hazırlayana kadar internette satışa başlanır umarım, çünkü bulunduğum yerde kitap almak zor bulunmuyor, ancak internetten alabilirim.

Yeni sistemle ilgili bana bir ales kitabı tavsiye etmiştin, şimdi o maili aradım ama bulamadım silmişim sanırım :KK43: tablolu mantık soruları vardı kitapta sadece sanırım, hatırlıyorsan o kitabın ismini yeniden söyler misin bana, listeme ekleyeyim.

Şekil Yeteneği - Beril Okay Sertan Pamukçu  | KPSS, Kitap, KPDS, KPSS Kitapları, Akademik Kitaplar, ÜDS, SBS Kitapları, Çıkmış Sorular, Yayınları, şu kitaptı şekil yeteneği.

maşallah ya size aşmışsınız olayı ben daha az az bakabiliyorum tam motive olamadım:26:ayy ben de çok çalışmalıyım 90 üstü almam lazımmm:KK53::KK53:

Harikasın :KK9:

Senin bir önceki sene çok güzel hazırlanmıştın ve konu eksiğin yok ne güzel. Şimdi konu çalışmak çok oyalamıyordur seni, eminim hedefini tutturursun.

Canım geçen sene Eylül de bıraktık çalışmayı 1 sene oldu unuttuklarım çok ama tabi hatırlıyorum
Rabbim ne veriyorsa hayırlısını versin hepimize
İlla atancam deyip mutsuz olacağımız yerede gitmek istemeyiz:106:

Canım geçen sene Eylül de bıraktık çalışmayı 1 sene oldu unuttuklarım çok ama tabi hatırlıyorum
Rabbim ne veriyorsa hayırlısını versin hepimize
İlla atancam deyip mutsuz olacağımız yerede gitmek istemeyiz:106:

Ben üniversiteden mezun olalı 5 sene oldu, ve bu süreçte hiç kpss ye hazırlanmamıştım, gecen sene 2 aylık bakmam bile kafamda birşeyler oluşturdu, konulara çok fransız kalmadım. Eminim bu sene ikimiz içinde daha başarılı geçecek :KK66:

Bugün dershaneye yazıldım

Yaşadığım yerde kpss dershanesi olarak 2 seçenek vardı, ihtiyaç ve yediiklim.
İhtiyaç dershanesiyle görüşmeye gittiğimde bizimle genç bir muhasebeci bilgilendirdi ve koordinatör olduğunu söyleyen çok genç bir bayan daha sonra eşlik etti. Haftada 2 gün ders olacak ve haziran ayında dersler bitecekmiş. Toplamda 25 deneme.
Yediiklim dershanesi ise hafta 2 gün ders, 1 gün deneme, 1 günde etüt olacakmış. 1 hafta etüt var, diğer hafta sadece deneme olmayacak. Yani 1 hafta deneme var 1 hafta yok. Toplamda 30 deneme. Ve dershane seneye eylül ayında bitiyor.

Bana birçok yönüyle yediilkim cazip geldi ve ona yazıldım. Ayın 7 sinde başlayacakmış dershane ama tam anlamıyla bayramdan sonra başlayacak.

Hayırlı olsun bana :KK49:

Bugün dershaneye yazıldım

Yaşadığım yerde kpss dershanesi olarak 2 seçenek vardı, ihtiyaç ve yediiklim.
İhtiyaç dershanesiyle görüşmeye gittiğimde bizimle genç bir muhasebeci bilgilendirdi ve koordinatör olduğunu söyleyen çok genç bir bayan daha sonra eşlik etti. Haftada 2 gün ders olacak ve haziran ayında dersler bitecekmiş. Toplamda 25 deneme.
Yediiklim dershanesi ise hafta 2 gün ders, 1 gün deneme, 1 günde etüt olacakmış. 1 hafta etüt var, diğer hafta sadece deneme olmayacak. Yani 1 hafta deneme var 1 hafta yok. Toplamda 30 deneme. Ve dershane seneye eylül ayında bitiyor.

Bana birçok yönüyle yediilkim cazip geldi ve ona yazıldım. Ayın 7 sinde başlayacakmış dershane ama tam anlamıyla bayramdan sonra başlayacak.

Hayırlı olsun bana :KK49:

HAyırlı olsun safransari :)
ben 2012 de yediiklimin sınavlarını hiç kaçırmazdım bi de ihtiyacınkileri. İhtiyacın türkçe ve matematiği çok kaliteliydi o zamanlar. Yediiklimde değişiyordu sınava göre bazen matematik iyiydi bazen diğer dersler karışık :)) İyidir yediiklim, umarım memnun kalırsın sende

HAyırlı olsun safransari :)
ben 2012 de yediiklimin sınavlarını hiç kaçırmazdım bi de ihtiyacınkileri. İhtiyacın türkçe ve matematiği çok kaliteliydi o zamanlar. Yediiklimde değişiyordu sınava göre bazen matematik iyiydi bazen diğer dersler karışık :)) İyidir yediiklim, umarım memnun kalırsın sende

Aslında ihtiyaca yazılmak için çıktım evden ama yediiklim daha çok ikna etti bana. Muhasebeciyle ön görüşmeyi yapmak olumsuz oldu benim için.

Şimdi de coğrafyadan konu tekrarı yapıp bir kitap bitirmeye çalışıyorum, dershane başlayana kadar kitabı bitirmek hedefim.

Sen neler yapıyorsun?

Aslında ihtiyaca yazılmak için çıktım evden ama yediiklim daha çok ikna etti bana. Muhasebeciyle ön görüşmeyi yapmak olumsuz oldu benim için.

Şimdi de coğrafyadan konu tekrarı yapıp bir kitap bitirmeye çalışıyorum, dershane başlayana kadar kitabı bitirmek hedefim.

Sen neler yapıyorsun?

Ben çok yorgun geliyorum eve yarım saat ile bi saat arası bakıyorum. Çok çalışamıyorum haftasonu da evde olmayacağım işlerim var. Türkçeden başladım işte fasiküllerle daha sözcükte anlamdayım her gün 4-5 sayfa da olsa çalışıyorum aslında niyetim bu haftasonu çok çalışmaktı ama akraba ziyaretine falan gitcez tüm gün evde olmam akşam da yorgun gelirim bakalım pazar günü evde olursam çalışcam.

Ben çok yorgun geliyorum eve yarım saat ile bi saat arası bakıyorum. Çok çalışamıyorum haftasonu da evde olmayacağım işlerim var. Türkçeden başladım işte fasiküllerle daha sözcükte anlamdayım her gün 4-5 sayfa da olsa çalışıyorum aslında niyetim bu haftasonu çok çalışmaktı ama akraba ziyaretine falan gitcez tüm gün evde olmam akşam da yorgun gelirim bakalım pazar günü evde olursam çalışcam.

2012 de 90 almıssınız tekrar neden kpss giriyorsunuz ?

Duzeltme : Cevabı aldım :) meslektaş olunca mesajlarınıı takip etmiştim :)

Son düzenleme:
X