2014 kpss çalışma günlüğüm

kızlar sesiniz çıkmıyor nasıl gidiyor calışmalar
Biten konularınız neler
Beni sorarsanız çok iç açıcı değilim daha önce dediğim gibi
Bu seneki Kpss ye sırf soruları görmek ve sınav stresini aşmak için gireceğim pek bir işe yaramasada
6-15 mayıs arası başvuruları başlıyor
Siz girecekmisiniz

Ben 2014 te gireceğim canım önlisans mezunuyum.
haftalık 500 soruyla çalışmaya başladım bakalım. Matematikten bir kitap bitmek üzere, türkçeden de bitirip başka kitaba geçeceğim.

Canım hayırdır? bana özelden yaz mutlaka sevgi_melegi ben :))

Sevgi_meleği,
İsmine çok benzer bir rumuz daha olduğu için değiştirdin rumuzunu sanırım.

Denemem de daha yüksek puan alarak daha iyi bir yere tekrar atanmak için çalışmaya başladı. Senin çalışmalar nasıl gidiyor ?

Sevgi_meleği,
İsmine çok benzer bir rumuz daha olduğu için değiştirdin rumuzunu sanırım.

Denemem de daha yüksek puan alarak daha iyi bir yere tekrar atanmak için çalışmaya başladı. Senin çalışmalar nasıl gidiyor ?

Sebebi öyle bir şey canım:)

Ben aöf geçsin diye bekliyorum haziran sonu ya da temmuz başı tam teşekküllü başlayacağım kasım gibi de dersaneler başlıyor giderim diye düşünüyorum. Senin nasıl gidiyor?

Sebebi öyle bir şey canım:)

Ben aöf geçsin diye bekliyorum haziran sonu ya da temmuz başı tam teşekküllü başlayacağım kasım gibi de dersaneler başlıyor giderim diye düşünüyorum. Senin nasıl gidiyor?

Bende calışmaya başladın yavaştan canım. Dersaneler başlayana kadar bende konuları bitirmek istiyorum, sonra dersaneyle ilerlerim

Bende bu aralar sallamadayım valla :)) Pek çalıştığım söylenemez ama en kısa zamanda tekrar başlayacağım çalışmaya. İnsan çalışmayınca tembelliğe düşüyor derse başlaması da daha bir zorlaşıyor. Ama başlayıp devamını getirelim kızlar.

kurs düşünen arkadaşlara daha önce gittiğim kursla ilgili yorum yapabilirim. ben yörünge akademiye gittim. hocalarını özellikle tarihte asuman ve matematikte sinan hocaları çok beğendim. tarihçi muhteşem ötesi. yayınlarını yalnız öğrencilerine veriyorlar. gerçi kurstan temin edilebiliyormuş ama piyasaya pek vermek istemiyorlar. içerik emin olun piyasadaki öne çıkan ve bilinen yayınlardan çok kaliteli. etüd imkanlarıda var. tek sıkıntı geçen dönem fazla kursiyer olduğundan derslik yetersizliği oldu ve yakındaki bir okuldan hafta sonları için orayı kiraladılar. bazı arkadaşlar orada kurs görmek zorunda kaldılar. biz erken kaydolduğumuz için böyle bir problem yaşamadık. kısacası genelde olumlu ve zaten hocalar üst düzey diyebilirim.

Bende bu aralar sallamadayım valla :)) Pek çalıştığım söylenemez ama en kısa zamanda tekrar başlayacağım çalışmaya. İnsan çalışmayınca tembelliğe düşüyor derse başlaması da daha bir zorlaşıyor. Ama başlayıp devamını getirelim kızlar.

canım kolay gelsin.atanmış biri olarak neden başka bir yere atanmak istiyorsun.şartlarından memmun değil misin..

sevgi meleği canım sen hemşire miydin..yanlış mı hatırlıyorum..senin atanman da kolay olur diye biliyorum eğer hemşire isen.sen de başlayacakmışsın kpss çalışmaya..

ben şu atama dönemi geçsin atanmazsam girerim tekrar kpss ye..

daha 2. tercihler yeni oldu..

hakkımızda hayırlısı

bölümümden 5 kadro var.1 tane tekniker kadrosu.diğerleri memur olarak alım..ama yazdım yine de memur da olsa bölümümden aldığı için şansım yüksek..
toplam 5 kadro var.ben bölüm sıralamasında 6. yım..

dua ediyorum hayırlısı olsun..hepimiz için hayırlısı olsun arkadaşlar.

canım kolay gelsin.atanmış biri olarak neden başka bir yere atanmak istiyorsun.şartlarından memmun değil misin..

sevgi meleği canım sen hemşire miydin..yanlış mı hatırlıyorum..senin atanman da kolay olur diye biliyorum eğer hemşire isen.sen de başlayacakmışsın kpss çalışmaya..

hakkımızda hayırlısı

bölümümden 5 kadro var.1 tane tekniker kadrosu.diğerleri memur olarak alım..ama yazdım yine de memur da olsa bölümümden aldığı için şansım yüksek..

Canım senin bölüm nedir ve kaç puan aldın?

Ben gıda teknolojisi, bölümümle ilgili 2 kadro açıldı sadece, puanım 78,75. 3001 tercih ettim bende ama umudum yok. Ders çalımaya devam ben :KK43:

Canım senin bölüm nedir ve kaç puan aldın?

Ben gıda teknolojisi, bölümümle ilgili 2 kadro açıldı sadece, puanım 78,75. 3001 tercih ettim bende ama umudum yok. Ders çalımaya devam ben :KK43:

arkadaslarrrrrrrrrrrrrr

arkadslar

haberlerım varrrr

atandım

atandım
atandım

düzce unıversıtesı.

teknıker olarak

allah ım sana şükürler olsun

ılk tercıhıme yerleştım kızlar

allah sızlere de nasıp etsın ınşallah

çok mutluyum

gece uyuyamadım hiç

canım zıraat teknıkerıyım

puanım 84.870

rabbim emeklerimizi karşılıksız bırakmıyor.çok şükür.

dualarım kabul oldu...

çok degısık duygular içindeyim...:KK53:

arkadaslarrrrrrrrrrrrrr

arkadslar

haberlerım varrrr

atandım

atandım
atandım

düzce unıversıtesı.

teknıker olarak

çok mutluyum

gece uyuyamadım hiç

puanım 84.870

dualarım kabul oldu...

Cok sevındım canım, bundan sonrakı hayatında basarılar dılıyorum :)

arkadaslarrrrrrrrrrrrrr

arkadslar

haberlerım varrrr

atandım

atandım
atandım

düzce unıversıtesı.

teknıker olarak

çok mutluyum

gece uyuyamadım hiç

puanım 84.870

dualarım kabul oldu...

hayırlı olsun canım

hakkımızda hayırlısı

Öncelikle atandığın için tebrik ederim :)) Kurumdan çok memnunum ama daha iyi maaş veren başka bir kuruma neden geçmeyeyim diyorum :)) Birde ilerde ne olacağı belli olmaz garanti bir puanım olsun istiyorum elimde.

Merhabalar kızlar.

Öncelikle size çalışma durumumdan söz edeyim. Türkçe ve matematikten 2 soru bankası çözdüm. Şimdi coğrafya çalışmaya başladım, henüz 2 konu bitirdim ve 2 soru bankasından soruları çözdüm. Eylül ayına kadar coğrafya ve tarihin tüm konularına çalışıp 2 şer soru bankası bitirmeyi planlıyorum.

Dershaneye gitmeye karar verdim ve görüştüğüm dershanelerin hepsi ekim ayında başlıyor ve haziranda bitiyormuş. Yani sınava 4 ay kala dershane bitiyor :KK43: Sınavın son birkaç ayının çok önemli olduğunu düşünüyorum ki 79 puanı da son iki aylık çalışmayla almıştım. Son 4 ayın dershane olmadığı için evde daha sık tekrar yaparak yararlı mı olur yoksa çalışmayı salar mıyım emin değilim. Ama başka çare yok dershaneye başlayacağım. Hazirandan sonra da farklı bir dershanenin sınavlarına katılırım sürekli artık.

Sizde durumlar nasıl?

Merhabalar kızlar.

Öncelikle size çalışma durumumdan söz edeyim. Türkçe ve matematikten 2 soru bankası çözdüm. Şimdi coğrafya çalışmaya başladım, henüz 2 konu bitirdim ve 2 soru bankasından soruları çözdüm. Eylül ayına kadar coğrafya ve tarihin tüm konularına çalışıp 2 şer soru bankası bitirmeyi planlıyorum.

Dershaneye gitmeye karar verdim ve görüştüğüm dershanelerin hepsi ekim ayında başlıyor ve haziranda bitiyormuş. Yani sınava 4 ay kala dershane bitiyor :KK43: Sınavın son birkaç ayının çok önemli olduğunu düşünüyorum ki 79 puanı da son iki aylık çalışmayla almıştım. Son 4 ayın dershane olmadığı için evde daha sık tekrar yaparak yararlı mı olur yoksa çalışmayı salar mıyım emin değilim. Ama başka çare yok dershaneye başlayacağım. Hazirandan sonra da farklı bir dershanenin sınavlarına katılırım sürekli artık.

Sizde durumlar nasıl?

mrb canım bende size bakıp gaza geldim ve çalışmaya başladım ben dersaneyi matematik için istiyorum hızlandırılmış kursa katılırım belki henüz karar vermedim

Merhabalar kızlar.

Sizde durumlar nasıl?
Bende bir plan yaptım 2012ye hazırlanırken izlediğim bir taktik vardı onu uygulayacağım. Ders ders gidip her konuyu elimdeki tüm kaynaklardan tarayacağım. Önce Türkçeyi bitircem sonra da matematiği sonrada elimdeki ALES kitaplarını bitiririm piyasaya yeni kitaplar çıkana kadar. Sonra da tarih ve coğrafya çalışcam. Türkçe ve matematik bitince ayda bir deneme çözmeye de başlayacağım bu şekilde sözeldeki netlerimin artışını takip edip türkçe ve matematikteki eksiklerimi tespit edebilirim diye düşünüyorum. Plan hazır ama çalışmaya bir türlü başlayamadım :KK1:

X