2014 kpss çalışma günlüğüm

dilbilgisi bılgım 0
kendım calısmaya calıstım ama zorlandım sıkıldım
ramazandan sonra edebıyat ogretmenı bır arkadasım ders verecek insallah

inşallah benimde öyleydi ama çalıştıkça oturdu bir şeyler hiç de sevmezdim çalış yaparsın bence atanırsın inşallah

benım dersanem hafta sonuna gunduze geçti kızlar bugunde başvuru yaptım kpssye hayırlısı olsun inşallah:KK31:

mrb arkdaşlar başvuru yapan arkdaşar hayırlı uğurlu olsun
benim bu atamada olmadı o kadar yaklaşmılşken afyon ve burdurdaki tercihlerime 81.567 ile yerleşti en son kişi benim puanım ise 81.533 tü:KK43: işte bu kadar önemli çalışmak
Allah hepimizn yardımcısı olsun daha güzel ve hayırlı yerlere atanalım inşallah

hayırlı olsun
bende yarın yapacagım ınsallah
Aminn insallah hepimizinki hayiirli olsun az kaldi sinava :S

mrb arkdaşlar başvuru yapan arkdaşar hayırlı uğurlu olsun
benim bu atamada olmadı o kadar yaklaşmılşken afyon ve burdurdaki tercihlerime 81.567 ile yerleşti en son kişi benim puanım ise 81.533 tü:KK43: işte bu kadar önemli çalışmak
Allah hepimizn yardımcısı olsun daha güzel ve hayırlı yerlere atanalım inşallah

Puanında iyimis off atanamamak kötü ya :KK43:

Bayanlar neyapiyorsunuz nerelerdesiniz forum sessiz kalmış iftardan snra test cozmeye devam ediyorm ben valla sanki yeni uyanmış gibiyim :)) kolay gelsn hepimize

Youtubeden izleyebilirsn sagopam aslinda benim izledgm bikac site vardida nezmndir girmedigim icin unuttum

hakan dedeyle nihan atamanı bilmiyordum burada duydum müthiş anlatıyorlar çok beğendim
matematik anayasa dan varsa hani dedim belki bu hocalar gibi :KK1: bazıları sıkılır ama ben izleyince daha iyi anlıyorum

bu arada biz türkçeden sözcük türlereine geçtik matematikten ebob ekoktayız diğerleri aynı önceki yazdığımda var hepsi

Gunaydn ben bugun dersanedeyim sifirdan basliyoruz konulara insallah cok iyi ogrenirim hepimize bol zihin acikligi diliyorm kızlar

Aldim hepsini canm maasim dan hesapladilar bi haftalik iznimide aldm issizlik maasinada basvurdum 6 ay alicam cok şükür bagim kalmadi artk :)

sevındım canım
ben 10 ay almıstım ıssızlık maası
bende evlılık nedenıyle ısten cıktıgım ıcın almayı haketmıstım

sevındım canım
ben 10 ay almıstım ıssızlık maası
bende evlılık nedenıyle ısten cıktıgım ıcın almayı haketmıstım

Sen baya calismissin o zaman ben iki sene calistim 6 ay verdiler iyi oldu ya evde olmak güzelmiş ama oruç olduğu icin pek birsey anlamiyorm gündüzün derste calismak zor oluyor gece test cozuyorm konu calismadm hic hocalarda bugün sifirdan basladi anlatmaya o avantaj oldu Tüm konulari tekrar etmiş olucam en azindan dershanede.Sen hizlandirilmis kurslari sor demeseydn benim aklima gelmezdi yazilmak evde calismaya devam ederdm saol canim evde calismakta iyi ama hoca anlatirken hem daha iyi anlıyorsun hemde farkli acilardan anlatiyor nasil soru tipi gelicegini soyluyor bir cok sey söylüyor son aylar artık allah yardımcimiz olsun....

Sen baya calismissin o zaman ben iki sene calistim 6 ay verdiler iyi oldu ya evde olmak güzelmiş ama oruç olduğu icin pek birsey anlamiyorm gündüzün derste calismak zor oluyor gece test cozuyorm konu calismadm hic hocalarda bugün sifirdan basladi anlatmaya o avantaj oldu Tüm konulari tekrar etmiş olucam en azindan dershanede.Sen hizlandirilmis kurslari sor demeseydn benim aklima gelmezdi yazilmak evde calismaya devam ederdm saol canim evde calismakta iyi ama hoca anlatirken hem daha iyi anlıyorsun hemde farkli acilardan anlatiyor nasil soru tipi gelicegini soyluyor bir cok sey söylüyor son aylar artık allah yardımcimiz olsun....

dersane daha programlı oluyor, evde sureklı ertelıyorsun
senın ıcın hayırlı olur ınsallah
gece ders calısmaya calıs

X