2014 kpss çalışma günlüğüm

Gece calismaya basladim :-○ gunduz oruclu bikaç kere test cozeyim dedim olmadi bende gece calisayim dedim gecen sarfansari de demisti ramazan bitene kdr gece calisalim bakalim :)

Gece calismaya basladim :-○ gunduz oruclu bikaç kere test cozeyim dedim olmadi bende gece calisayim dedim gecen sarfansari de demisti ramazan bitene kdr gece calisalim bakalim :)

gece çalışabiliyorsanız iyi..verimli geçiyorsa tabii.
ben 2012 kpss de ramazan ayında oruç tutamamıştım.
Ama kpss sınavının ertesi günü oruçlarımı tutmaya başlayacağım diye niyet etmiştim
kpss sınavı oldu bitti ben o gece sahura kalktım ve 30 gün borcumu tuttum..

yani sorularınız ne kadar da garipmiş denememcim..Allah yardımcınız olsun..atanırsın yeniden inşallah. istediğin yere..

çok üzüldüm.başka sayfalarda da okudum..1 yıl emek verdik , çocukalrımızın zamanından çaldık yazmışlar..sonuç için üzülmüşler..

ben yukarıda yazdığın sorulardan sadece dünyanın çatısının tibet olduğunu biliyorum..ve herkesin de bunu bildiğini sanıyordum..bu soru çıktı dediklerinde şaka sandım hatta..bunu herkes bilir diye..

onun dışında bilgiden çok genel kültüre dayalı sorular olmuş ..öyle görünüyor..bazı yerlerde ales e benzetilmiş sorular..

Allah emeklerinizi karşılıksız bırakmasın inşallah.
adilemir, dediğin gibi garipti. Uzun süredir sıkı şekilde çalışıp emek verenlere yazık oldu.
Dünyanın çatısı diye bir şeyi hiç duymamıştım ben biliyor musun sen bildiğin için sana basit geliyor :KK1:
Mesela Türkiyede ilk internet nerde kullanılmış diye bir soru vardı ben ODTÜ olduğunu biliyordum mesleğimle de alakalı olduğu için önceden merak edip araştırırdım bu tarz şeyleri, ama eminim çoğu kişi bilmiyordur. Genel kültür işte sınav da şans işi bildiğin yerden gelirse yaparsın yoksa kalırsın.

adilemir, dediğin gibi garipti. Uzun süredir sıkı şekilde çalışıp emek verenlere yazık oldu.
Dünyanın çatısı diye bir şeyi hiç duymamıştım ben biliyor musun sen bildiğin için sana basit geliyor :KK1:
Mesela Türkiyede ilk internet nerde kullanılmış diye bir soru vardı ben ODTÜ olduğunu biliyordum mesleğimle de alakalı olduğu için önceden merak edip araştırırdım bu tarz şeyleri, ama eminim çoğu kişi bilmiyordur. Genel kültür işte sınav da şans işi bildiğin yerden gelirse yaparsın yoksa kalırsın.

evet canım haklısın.
o soruyu da duydum.
herkes bilememiştir o soruyu eminim.
nereyi istiyorsun şimdi canım.
ben eminim güzel puan gelecek sana.

ankara da mı k almak istersin yine

..bi de matematik soruları nasıldı.yorumlar mısın

evet canım haklısın.
o soruyu da duydum.
herkes bilememiştir o soruyu eminim.
nereyi istiyorsun şimdi canım.
ben eminim güzel puan gelecek sana.

ankara da mı k almak istersin yine

..bi de matematik soruları nasıldı.yorumlar mısın

Şimdilik bir düşüncem yok ne yapacağım konusunda puanım belli olsun, tercihler açıklansın nerede açık olursa ona göre düşüncem.
Bir de sınavda ne yaptım hiç bilmiyorum emin olmadığım çok soru var. İyi bir puan da gelebilir kötü puan da gelebilir. İki üç şık arasında kaldığım sorular çoğunlukta. Genel kültürden de boşlarım var kaç boşum var bilmiyorum saymadım. Ama sınavda sadece elimden gelenin en iyisini yapmaya odaklandım yapamadıklarıma hiç takılmadım o yüzden. Ne kadar çok soru yaparsam o kadar iyi mantığıyla çözmeye çalıştım.

Matematik normal düzeydeydi. Çok basit sorular da vardı orta düzey ve zor soru da vardı. Benim yetişmedi 3 boşum var. Ama genel itibariyle zor değildi kolay sorular ağırlıkta idi. Yani matematik çalışan eksiği olmayan birisi 30 soruda 25 matematiği kesin yapardı.

bende bır yolculuktan donerken trt fm i dinliyorduk
internet haftasıymıs
ınternetin ülkemizdeki tarihi ve bugunkü durumu hakkında bilgi veriyordu
orada duymustıum ODTÜ yü
yani soruları nerden öğreneceğimiz hic belli olmuyor :KK1:

bende bır yolculuktan donerken trt fm i dinliyorduk
internet haftasıymıs
ınternetin ülkemizdeki tarihi ve bugunkü durumu hakkında bilgi veriyordu
orada duymustıum ODTÜ yü
yani soruları nerden öğreneceğimiz hic belli olmuyor :KK1:

evet sarfansari öyle gerçekten slumdog millionaire filmini izlemiş miydin orda da öyle oluyordu :))

Bu arada kızlar başvurular başlamış kaçırmayın sakın :KK66:

gece çalışabiliyorsanız iyi..verimli geçiyorsa tabii.
ben 2012 kpss de ramazan ayında oruç tutamamıştım.
Ama kpss sınavının ertesi günü oruçlarımı tutmaya başlayacağım diye niyet etmiştim
kpss sınavı oldu bitti ben o gece sahura kalktım ve 30 gün borcumu tuttum..

Test cozuyorm konu calisilmiyor uyku geliyor hemen :)

kızlar bugün tarihten genelgeleri işledik matematikten asal sayılar bitti yarında obeb okek e geçecek 2 ders vardı bugün işlendikçe yazacağım buraya :)

evet sarfansari öyle gerçekten slumdog millionaire filmini izlemiş miydin orda da öyle oluyordu :))

Bu arada kızlar başvurular başlamış kaçırmayın sakın :KK66:

izlemedım ama ısmını not ettim şimdi,
eşimle izleyecek film arıyoruz, en kısa zamanda izleriz insallah
evet basvurular basladı yarın yaptırırım insallah

bugün yargının denemesini olduk
65 net :KK14:
türkçeden 8 dilbilgisi vardı boş, ve mantık sorusu cok zordu yapamadım
matematikte zordu
tek ıyı yanı tarihten 18 netim çıkması oldu
ben biraz ders çalışayım :KK68:

bugün yargının denemesini olduk
65 net :KK14:
türkçeden 8 dilbilgisi vardı boş, ve mantık sorusu cok zordu yapamadım
matematikte zordu
tek ıyı yanı tarihten 18 netim çıkması oldu
ben biraz ders çalışayım :KK68:

dil bilgisini neden boş bıraktın canım 65 nette güzel şu 3 ayda çalışırsan bu net çook artar ki

X