2014 kpss çalışma günlüğüm

Hizlandirilmis kursa kayit oldum hafta ici aksam saati varmış yedi ile on sali ve Persembe gidicem ama hafta sonuda derslere girebilirmisim deneme filan verdi inşallah hayırlısı olurda güzel puan alirim

canımmm sen her dershaneeye gittiğinde mesela salı şunları işledik perşembe şunları işledik şeklinde yazarsn bizde ona göre şekillendiririz kendimizi olur muuu:KK49::KK1:

canımmm sen her dershaneeye gittiğinde mesela salı şunları işledik perşembe şunları işledik şeklinde yazarsn bizde ona göre şekillendiririz kendimizi olur muuu:KK49::KK1:

Olur tabi canim

Simdi yargının verdigi denemeden çözdüm bitane matsiz tabi :) unutmuşum bazı seyleri nezmndir tekrar etmiyorm ya iyiki evdeyim dedm valla cok calismam lazim 72.374 puan yazdi kpssrobotum da hesapladim turkceden bile 20 net yaptm en fazla 3 yanlisim cikiyordu bide off cok tekrar etmem lazim

Son düzenleme:
Olur tabi canim

Simdi yargının verdigi denemeden çözdüm bitane matsiz tabi :) unutmuşum bazı seyleri nezmndir tekrar etmiyorm ya iyiki evdeyim dedm valla cok calismam lazim 72.374 puan yazdi kpssrobotum da hesapladim turkceden bile 20 net yaptm en fazla 3 yanlisim cikiyordu bide off cok tekrar etmem lazim

günaydın,
erkencisin benım gıbı :KK76:
ben calısmayı cok ertelıyorum, bugun dusundum boyle gıderse cok salıcam kendımı, kendımı toparlamaya karar verdim
gunde en az 300 soru çözeceğim
şimdi çözmediğim 2 soru bankası kaldı elımde
onların anayasa coğrafya ve tarihini konu calısıp ıkı kıtaptan sorularını çözerek ilerleyeceğim.
ıyı calısmalar

asinaz sen çalısıyor musun hala
calısmıyorsan gece ders calışmanı tavsiye ederim

Yok calısmıyorum suan. Ben dgs ye de gırıcem, ona da 15 gun kaldı. Iyı puan alamayacagımı bılıyorum da, en azından calıstıgım konuların hakkını vereyım dıyorum. Iste 15 gun sonra, tam gaz kpss calısmalıyım. Cunku, kaybededecek zamanım yok, konu eksıgım cok :KK52:

Hizlandirilmis kursa kayit oldum hafta ici aksam saati varmış yedi ile on sali ve Persembe gidicem ama hafta sonuda derslere girebilirmisim deneme filan verdi inşallah hayırlısı olurda güzel puan alirim

Hızlandırılmıs kurslara ogrencı alıyorlar demek kı..
Fıyat ne soyledıler?

Olur tabi canim

başlangıç için iyi bir net kuzucum benim de hedefim +83 filan. Ben adliye sınavlarına gireceğim. Şöyle düşün bu kadar az netle 72 alabiliyorsan sıkı bir çalışmayla neler yapabilirsin. Yılmak yok:KK16:

evet ya çok iyi olur yoldaşsız olmuyor tek başına gerçekten :KK1::KK1::KK1: ama ben bu ramazanlıkta pek çalışamıyorum :KK14:

:KK76:sorma hem de çok sıcak var... Bende akşamları çalışıyorum dershaneye gidecek olan arkadaşlarımız bize söylerlerse hangi konuları işediklerini günü gününe bizde ona göre kendimizi düzene sokarız belki:KK1::KK49:

:KK76:sorma hem de çok sıcak var... Bende akşamları çalışıyorum dershaneye gidecek olan arkadaşlarımız bize söylerlerse hangi konuları işediklerini günü gününe bizde ona göre kendimizi düzene sokarız belki:KK1::KK49:

olur tabiki ben gidiyorum yazarım burda şimdilik
coğrafyada:türkiyenin yer şekilleri
türkçe:sözcükte anlam+sözcükte yapı
matematik:asal sayılar ebob ekok
genel tarih:islamiyet öncesi türk tarihi
inkılap tarihi:kurtuluş savaşı hazırlık dönemi
vatandaşlıkta:hukuğa giriş

başka bir şey kaldımı oruçken aklıma birşey gelmiyor pek :KK1::KK1::KK1::KK1:

olur tabiki ben gidiyorum yazarım burda şimdilik
coğrafyada:türkiyenin yer şekilleri
türkçe:sözcükte anlam+sözcükte yapı
matematik:asal sayılar ebob ekok
genel tarih:islamiyet öncesi türk tarihi
inkılap tarihi:kurtuluş savaşı hazırlık dönemi
vatandaşlıkta:hukuğa giriş

başka bir şey kaldımı oruçken aklıma birşey gelmiyor pek :KK1::KK1::KK1::KK1:

ohh sagol kuzucum benim de dershaneye gitme gücüm yok artık yıllarca gittik lise döneminde dershane fobim başladı:nazar: ilk hafta mı bunları işlediniz baya ağır gidiyor desene allah yardımcımız olsun:KK9:

ohh sagol kuzucum benim de dershaneye gitme gücüm yok artık yıllarca gittik lise döneminde dershane fobim başladı:nazar: ilk hafta mı bunları işlediniz baya ağır gidiyor desene allah yardımcımız olsun:KK9:

çok haklısın bende sevmiyorum dershaneleri ama ben evde çalışamıyorum disiplini sağlamak için gidiyorum yoksa benim evde çalışacağım yok haftada 3 gün 12 saat ders işliyoruz 3.haftayı geride bıraktık 3 haftada bu kadar işleyebildik ancak :KK1: yetişmeme durumunda ek ders falan yapılacakmış evde çalışabilen biri için gerek yok kursa falan sonuçta iş insanda bitiyor hangi yayınlardan çalışıyorsun peki?

:KK3:
çok haklısın bende sevmiyorum dershaneleri ama ben evde çalışamıyorum disiplini sağlamak için gidiyorum yoksa benim evde çalışacağım yok haftada 3 gün 12 saat ders işliyoruz 3.haftayı geride bıraktık 3 haftada bu kadar işleyebildik ancak :KK1: yetişmeme durumunda ek ders falan yapılacakmış evde çalışabilen biri için gerek yok kursa falan sonuçta iş insanda bitiyor hangi yayınlardan çalışıyorsun peki?

haklısın kuzucum ben dokuz eylül yekpareden konu anlatım çalışıyorum türkçeyi bitiricem komple bugün konu anlatım olarak yarından itibaren vatandaşlık ve matematiğe başıcam temmuz sonuna kadar bitirmeyi planlıyorum. Ağustos ayı gibi de tarihi bitircem cografyam zatençok iyi matematikten de yapıyorum 18-20 net arası öyle çalışcam :KK3: Tarihi x yayıncılıktan çalışcam soru çöz
mlerimi de yediiklim ihtiyaçtan yapıyorum

Son düzenleme:
haklısın kuzucum ben dokuz eylül yekpareden konu anlatım çalışıyorum türkçeyi bitiricem komple bugün konu anlatım olarak yarından itibaren vatandaşlık ve matematiğe başıcam temmuz sonuna kadar bitirmeyi planlıyorum. Ağustos ayı gibi de tarihi bitircem cografyam zatençok iyi matematikten de yapıyorum 18-20 net arası öyle çalışcam :KK3:

benimde türkçe bitti sayılır ama diğerlerinden bilgiye dair pek bir şey yok hani ygs de yorumdu bilgiye yönelik ayrıntılı çalışmadım bu kpss de full bilgi yani lisans kpss de tarihden dökmüşler milleti korkmaya başladım her ne kadar zor bir sınav olmasada senin hedefin +83 net mi peki kaç puan hedefledin

benimde türkçe bitti sayılır ama diğerlerinden bilgiye dair pek bir şey yok hani ygs de yorumdu bilgiye yönelik ayrıntılı çalışmadım bu kpss de full bilgi yani lisans kpss de tarihden dökmüşler milleti korkmaya başladım her ne kadar zor bir sınav olmasada senin hedefin +83 net mi peki kaç puan hedefledin

evet tarihi baya zorlamışlar bugün bende duydum arkadaşlarımdan. Puan olarak benim hedefim +83.:18: ağustos ayının tamamını tarihe ayırcam o zamana kadar türkçem vatandaşlığım bitmiş olcak matematikten de kou değil soru çözüyorum. Eylül 1 den itibaren sürekli deneme+ güncel bakcam bakalım hayırlısı artık:KK50:

evet tarihi baya zorlamışlar bugün bende duydum arkadaşlarımdan. Puan olarak benim hedefim +83.:18: ağustos ayının tamamını tarihe ayırcam o zamana kadar türkçem vatandaşlığım bitmiş olcak matematikten de kou değil soru çözüyorum. Eylül 1 den itibaren sürekli deneme+ güncel bakcam bakalım hayırlısı artık:KK50:

süre çok az ya baya yoğunlaşmak gerekiyor Allah yardımcımız olsun umarım verimli geçer her günümüz :)

X