2014 kpss çalışma günlüğüm

patronla tartıştk bılıosnz bılmeyenler için yazayım satış ofısınde çalışıyordum! bugun bi müşteri vardı ofiste kı zaten bızım sıtede oturan bırı satış mudurumuzde daıre göstermeye gıtmıstı fuat bey var patron bozuntusu ben işe gırerken kardeşiyle konuştum cıhat beyle o almıştı benı işe fuat bey dıger projedeydı o zaman yenı 1 yıl oluyor bızım projeye gelelı.Bugun o müşteriyle konusurkn adam ıftardan snra daıre bakıcakmıs anahtar aldı bıkaçtane bızım dıger ortagn daıresıde satılık ama kiracı var içinde o yüzden aynı buyukluktekı başka daireye bakıcaktı kı aynı daireden bızde başka satılık yok megersem bı müşterinin daha daıresı varmış ama müşterinin olduğu için fırmanın olmadığı ıcın benım hıc haberım yoktu satış müdürüde hiç deemedı bana buda var dıye kı zaten sölemez ne satılık ne kıralık 2. el geldımı söylemıyor bana(pirim vermemek için) fuat beyde onu sordu anahtarını istedi bende bılmıyorm dedm ıbrahım bey gelınce sorarız dedım (satış muduru) oda bıkaç kere daha aradı anahtarı bulamadı sen nasıl bılmezsn hepsını bılmen lazm benm aramamam lazm bende hiç sölemedı ıbrahım bey ama ofısın daıresı olsa bılırım fılan dedm olmaz öyle şey nebiçim iş yapıyorsn dıye bağırdı bende ona bagırdm ben neyapabılırım haberın yok dıye sonra saygısız işine saygın yok dedı bende ben sıze hiç saygısızlk yapmadm fuat bey dıye bagırdm oda çık git dedi bende verın tazmınatımı çıkıyım dedm tamam çık pazartesı gelıp alırsın dedı bende çıktım eve geldm :KK43: çok moralım bozuldu müşterinin yanında bağırdı çok rencıde oldm ben çıkarken musterı dur gıtme fılan dedı kusura bakmayın kendımı ezdırıcek degılım dedım cıktm geldm zaten çıkmayı ıstıyrdm tazmınatımı bırakmak ıstemıyordm ama bu sekılde bağırarak çıkmakta ıstemıyordm doğrusu moralım çok bozuk tazmınatımı alırım inşallah hemen zaten işsizlik maaşıda alırım 6 ay sorun olmaz benm ıcın ama uzuldm 2 yıl çalıştm çok ağırıma gıttı bı anahtar yüzünden kavga etmek:KK43:

Üzüldüm canım hayırlısı olsun hakkında ya

inşallah canm hayırlısı gercektende bızde öyle konuştuk eşimle evde ders çalışırım denemelere fılan gırerm ama hızlandırılmış kursa gıtmeyı dusunmedm fıyatlara bakmam lazım bıanda boşlukta hıssettım kendımı evlendıgımden berı ılk defa evde oturucam :KK17::KK17:

sınava odaklanman için iyi de oldu.
dersaneler hızlandırılmıslar 500-600 arası sanırım
ben dersaneye gitmeni tavsiye ederim

slm arkadaşlar son 3 gün denemem nerelerdesin ne yapıyosun ben artık ders çalışmaktan gerçekten bıktım genel kültür tekrarlarımı yaptım denemelerde 50 gk yapıyorum artık ama gy battı iyice 30u geçemiyorum 80 netii geçsem sınavda şükredicem artık ama dediğim gibi artık şu sınav bitsin istiyorum dayanacak hal kalmadı stres tavan yaptı :KK14:

slm arkadaşlar son 3 gün denemem nerelerdesin ne yapıyosun ben artık ders çalışmaktan gerçekten bıktım genel kültür tekrarlarımı yaptım denemelerde 50 gk yapıyorum artık ama gy battı iyice 30u geçemiyorum 80 netii geçsem sınavda şükredicem artık ama dediğim gibi artık şu sınav bitsin istiyorum dayanacak hal kalmadı stres tavan yaptı :KK14:
denemem kampta olduğu için ugramıyor sanırım
inşallah sınavda netlerin çok çok daha ıyı olur

kızlar kolay gelsın iş yerındekı pcde otomatık aktf olduğu ıcın uyelıgım muneyle konuşup uyellıgımı kapattık polisesi ben kolay gelsın hepımıze

anladım canım
tazminatını ne yaptın

Pazartesi hesaplicaklar insallah canm sskmi aldgm maas uzerinden degilde asgari ucret uzerinden yatirmislar insallah tazminatimi dusuk vermezler bugunde yargi akademiyi aradım yarin gidip gorusucez hizlandirilmis kurs icin

Pazartesi hesaplicaklar insallah canm sskmi aldgm maas uzerinden degilde asgari ucret uzerinden yatirmislar insallah tazminatimi dusuk vermezler bugunde yargi akademiyi aradım yarin gidip gorusucez hizlandirilmis kurs icin

buyuk ihtimal asgari ücretten hesaplarlar
özel sektör sonuçta
benim eski işyerimde öyle yapıyordu, sigorta primini az ödemek için

Hizlandirilmis kursa kayit oldum hafta ici aksam saati varmış yedi ile on sali ve Persembe gidicem ama hafta sonuda derslere girebilirmisim deneme filan verdi inşallah hayırlısı olurda güzel puan alirim

selam kızlar ,
beni hatırlayan var mı :KK39:
safransarı maşallah 11 haftalık olmuşsun bile, geçmiş olsun bu arada. bebeğinin iyi olmasına sevindim.
poliseşi , vardır bunda da bi hayır. bak kursa yazılmışsın. iyi olur senin için inşallah.
pazartesiden beri ankaradaydım bugün geldik.
doktora gittim sonunda. endoskopi oldum :KK5:hastalığım tahmin ettiğim gibi reflü değilmiş.2 yıldır reflüyüm diye geziniyordum:KK36: gastrit varmış hafif derecede. streste dolayı şikayetlerin artmış , yoksa çok büyük bir problem değil bu dedi doktor hanım.
ilaç verdi , bayramdan sonra gdicem tekrar.
tabi bu arada ders yalan oldu. haftasonu kızımı kayınvalideme bırakcam. 1 hafta onda kalacak ben derslere döncem.toparlanmam lazım.

selam kızlar ,
safransarı maşallah 11 haftalık olmuşsun bile, geçmiş olsun bu arada. bebeğinin iyi olmasına sevindim.
poliseşi , vardır bunda da bi hayır. bak kursa yazılmışsın. iyi olur senin için inşallah.
doktora gittim sonunda. endoskopi oldum :KK5:hastalığım tahmin ettiğim gibi reflü değilmiş.2 yıldır reflüyüm diye geziniyordum:KK36: gastrit varmış hafif derecede. streste dolayı şikayetlerin artmış , yoksa çok büyük bir problem değil bu dedi doktor hanım.
tabi bu arada ders yalan oldu. haftasonu kızımı kayınvalideme bırakcam. 1 hafta onda kalacak ben derslere döncem.toparlanmam lazım.

Geçmiş olsun canim hayırlısi cidden benim hic aklıma gelmezdi cikip dersaneye kayit olmak iyi oldu valla :))

Hizlandirilmis kursa kayit oldum hafta ici aksam saati varmış yedi ile on sali ve Persembe gidicem ama hafta sonuda derslere girebilirmisim deneme filan verdi inşallah hayırlısı olurda güzel puan alirim

hayırlı olsun canım ıyı olmus

selam kızlar ,

cok sagol devrım
ınsallah dogru teshısle şifa bulursun sende

X