2014 kpss çalışma günlüğüm

Günaydınnnnn :21:
ben dersleri iyice boşladım, biri bi tokat atsın bana :KK37:

Son düzenleme:
Günaydınnnnn :21:
ben dersleri iyice boşladım, biri bi tokat atsın bana :KK37:

çalış boşlama devrım ben işteyım yeterlı çalışamıorm bazen keyfımde kaçıyor bu sene ıyı bı puan almazsam hiiiiç şaşırmam açıkcası evde olsam da çalışsam keşke bırakmayın çalışmayı :KK43:

Canım bende de uyku hali hep. Koyu kahve içip kendime öyle gelip ders çalışıyorum.

Unutma son 3 ay boslayam kaybeder, son 3 ay düzenini dev eden kazanır

çalış boşlama devrım ben işteyım yeterlı çalışamıorm bazen keyfımde kaçıyor bu sene ıyı bı puan almazsam hiiiiç şaşırmam açıkcası evde olsam da çalışsam keşke bırakmayın çalışmayı :KK43:

haklısınız ... sürekli uyku hali, can sıkıntısı.... ruh halim bunlardan ibaret.
hemen bi kahve alıp oturayım masama .
o kadar çok zaman kaybettim ki ...
2012 de de sırf bu yüzden kaybettim. son 3 ay dershaneye gittim. arkadaşlık kurdum bir kaç kişiyle.
muhabbet sohbet yemek derken ipin ucu kaçtı tabi..
bundan ders çıkarmam lazım ama akıllanmıyorum ben:KK19:

haklısınız ... sürekli uyku hali, can sıkıntısı.... ruh halim bunlardan ibaret.
hemen bi kahve alıp oturayım masama .
o kadar çok zaman kaybettim ki ...
2012 de de sırf bu yüzden kaybettim. son 3 ay dershaneye gittim. arkadaşlık kurdum bir kaç kişiyle.
muhabbet sohbet yemek derken ipin ucu kaçtı tabi..
bundan ders çıkarmam lazım ama akıllanmıyorum ben:KK19:

Devrim ben hayatimda hiç kpss ye çalışmamışken 2012 de hızlandırılmış kursa gittim 2 ay. Hangi konular çıkacağını bile o kursta öğrendim. Bu 2 ayın 3 haftası da ramazandi 79 puan aldım. Kesinlikle son 2 ayın mucizesi.
Bundan dolayı diyorum son aylar çok önemli. Inşallah seneye kafamızın daha rahat olması için bu 3 ayı iki degerlendirmemiz gerekiyor. Bende kahvemi yaptım biraz gecte olsa dersin başına geçiyorum

Devrim ben hayatimda hiç kpss ye çalışmamışken 2012 de hızlandırılmış kursa gittim 2 ay. Hangi konular çıkacağını bile o kursta öğrendim. Bu 2 ayın 3 haftası da ramazandi 79 puan aldım. Kesinlikle son 2 ayın mucizesi.
Bundan dolayı diyorum son aylar çok önemli. Inşallah seneye kafamızın daha rahat olması için bu 3 ayı iki degerlendirmemiz gerekiyor. Bende kahvemi yaptım biraz gecte olsa dersin başına geçiyorum
bende 79 aldım 2012 de. başta çok sıkı çalışıyordum denemelerim de güzeldi.matematiği şimddiki kadar yapamıyordum ama sözeller iyiydi. sonra her zamanki gibi taşındık. denizliden taa erzuruma. yerleşme, alışma,dershane derken çok zaman kaybettim ben.bi de hastalandım endoskopi filan derken baya uğraştım. o 3 ay sıkı çalışabilseydim atanmış olabilirdim şimdiye..
neyse , seneye bu pişmanlıkların aynısını yaşamamak için sözünüzü dinledim. coğrafyadan 1 ünite tekrar ettim ve 100 soru çözdüm. ve beni en başta motive eden o sözü kocaman yazıp duvarıma yapıştırdım yeniden :
"bir şeyin yapılamaz olduğunu düşünerek uyuyakalma. Sonra başkalarının o şeyi yaparken çıkardığı gürültüyle uyanırsın"
sende kahveyi çok abartma , malum artık yalnız değilsin o bedende :KK16:

Son düzenleme:
bende 79 aldım 2012 de. başta çok sıkı çalışıyordum denemelerim de güzeldi.matematiği şimddiki kadar yapamıyordum ama sözeller iyiydi. sonra her zamanki gibi taşındık. denizliden taa erzuruma. yerleşme, alışma,dershane derken çok zaman kaybettim ben.bi de hastalandım endoskopi filan derken baya uğraştım. o 3 ay sıkı çalışabilseydim atanmış olabilirdim şimdiye..
neyse , seneye bu pişmanlıkların aynısını yaşamamak için sözünüzü dinledim. coğrafyadan 1 ünite tekrar ettim ve 100 soru çözdüm. ve beni en başta motive eden o sözü kocaman yazıp duvarıma yapıştırdım yeniden :
"bir şeyin yapılamaz olduğunu düşünerek uyuyakalma. Sonra başkalarının o şeyi yaparken çıkardığı gürültüyle uyanırsın"
sende kahveyi çok abartma , malum artık yalnız değilsin o bedende :KK16:

Kahve konusunda haklısın ama ınan uyku halim gecmiyir başka türlü. Çay hiç icmiyorum ama.

Beni motive eden sözde '"dünyada birileri yapabiliyorsa, bende yapabilirim '"

Benimde geçen seneki sinava göre tarih anayasa coğrafya hiç yoktu, onlarda fena değilim şimdi
Ama geçen sene sınavda bana nedensiz bir cesaret gelmişti, bilmediğim bir çok soruyu da isaretlemistim. Onlardan dogruda çıkan vardı, yanlışta çıkan coktu.

Dün yaklaşık 350 soru çözdüm :nazar: tarih tekrarimla ilgili
Bugün de 75 soru çözdüm. 255 sorum kaldı bugün cozmem gereken.
Kolay gelsin sanada.

MERHABA ARKADASLAR. önlisansa hazırlanıyorum bende. 1 ay oldu baslayalı bazen o kadar ümitsiz oluyorum ki.

işte o gunlerden birisi de bugun. nasıl çalısıyorsunuz. ben su anda konulardayım tarıh 3 konum kaldı cografya son konu vatandaslık zor konularım bıttı ıdare hukuku kaldı.
turkce ve mat daha hıc bakamadım bıle. matematıge nasıl calsııyorsunuz problemler dısında matematıgım ıyı onlarında kurallarını ve bol soru cozerek kalan 3 ayda yapabılecegımı dusunuyorum. siz nasıl çalısıyorsunuz hedefım 85 almak bolumum muhasebe. su anda 82 83 de atama puanı. hedefım 85 86 alabılmek.

bazı sayfalarda okuyorum yok 2014 cok zor olacak herkez yapamaz ıyı temelın olması gerekıyor cok uzuluyorum bu seferde yol yakınken donsem dıyorum. besmele cekıp baslıyorum tekrar.

MERHABA ARKADASLAR. önlisansa hazırlanıyorum bende. 1 ay oldu baslayalı bazen o kadar ümitsiz oluyorum ki.

işte o gunlerden birisi de bugun. nasıl çalısıyorsunuz. ben su anda konulardayım tarıh 3 konum kaldı cografya son konu vatandaslık zor konularım bıttı ıdare hukuku kaldı.
turkce ve mat daha hıc bakamadım bıle. matematıge nasıl calsııyorsunuz problemler dısında matematıgım ıyı onlarında kurallarını ve bol soru cozerek kalan 3 ayda yapabılecegımı dusunuyorum. siz nasıl çalısıyorsunuz hedefım 85 almak bolumum muhasebe. su anda 82 83 de atama puanı. hedefım 85 86 alabılmek.

bazı sayfalarda okuyorum yok 2014 cok zor olacak herkez yapamaz ıyı temelın olması gerekıyor cok uzuluyorum bu seferde yol yakınken donsem dıyorum. besmele cekıp baslıyorum tekrar.

1 ayda genel kültürü bitirmisin masallah, sağlam temelin varmiydi önceden yoksa günde 9-10 saat çalışıyor olmalısın.

Matematik için senolhoca.com u tavsiye ederim. Oradan ders dinleyebilirsiniz.

Malesef temelim yok 2012 den kalan bılgiler var. Sabahtan işe gidip oğleden sonra ders calışmaya baslıyorum 8 9 gibi bitiriyorum matematık için teerkkurler verdigin site cok ışime yarayacak

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

1 ayda genel kültürü bitirmisin masallah, sağlam temelin varmiydi önceden yoksa günde 9-10 saat çalışıyor olmalısın.

Matematik için senolhoca.com u tavsiye ederim. Oradan ders dinleyebilirsiniz.
merhaba konu sahibi :)
araları okumadım ama konuyu 2012 de açmışsın. atandın mı diye merak ettim :nazar:

Malesef temelim yok 2012 den kalan bılgiler var. Sabahtan işe gidip oğleden sonra ders calışmaya baslıyorum 8 9 gibi bitiriyorum matematık için teerkkurler verdigin site cok ışime yarayacak

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
geçenlerde konunuzu okumuştum. işi bıraktınız mı ?

günaydın :KK76:
dil bilgisinden ünlü düşmesi, ünlü daralması ne gıcık konular :KK19:sorularda göremiyorum bi türlü :KK14:
yazım yanlışlarına göz atıp 100 soru çözdüm. coğrafyadan 2 ünite tekrar edicem bugün :KK6:

günaydın :KK76:
dil bilgisinden ünlü düşmesi, ünlü daralması ne gıcık konular :KK19:sorularda göremiyorum bi türlü :KK14:
yazım yanlışlarına göz atıp 100 soru çözdüm. coğrafyadan 2 ünite tekrar edicem bugün :KK6:

Günaydın devrim
Dilbilgisinden nefret ediyorum :KK47:
Dediğin konuyu calisstim yapabiliyorum ama daha bir dünya dilbilgisi konusu var daha :KK1:
Dilbilgisine 10 gün ayırdım kendim. 10 günde halletmeye calisacagim inşallah.

Benimde bugün programım Xx yy. Da dünya ve soğuk savaş calisip 100 er tane soru çözmek.

Günaydın kızlar :))
Ben de dün pek çalışamadım kendimi zorladım resmen bugün telafi etmem lazım o yüzden.
Geçen hafta bir denemeye girdim felaketti genel yetenekten 39 net yapabildim süre yetmedi türkçeden 2 boş matematikten 10 boşum vardı. Sınav zordu bir de nedense mantık sorusuyla inatlaştım ve de çözemedim bir sürü vaktimi aldı. Ama sevindirici yanı güncellerden 6 soru vardı 2 sini boş geçtim 4ünü tam yaptım :)) Haftaiçi full güncel okuyorum onun faydasını gördüm. Ve genel kültürden bir ilke imza atıp 40 net yaptım :))) Toplamda 79 netim var ama olsun süreyi iyi kullanamıyorum sıkıntım bu bunun için süreyle çözcem artık testleri başka yolu yok.

Şimdi nasıl yapsam kafam karıştı bir sürü kitabım var süre çok sınırlı hangisine baksam neye çalışsam panik oldum dün ondan çalışamadım biraz da. Şu şekilde karar verdim bende. Uzmanın öğreten soru bankalarını ve yargı kozmik oda serisini kesin bitiircem. Bir de pegemin tarih kitaplarını bitircem. Türkçe ve matematikten de birer konu anlatımla ilerleyeceğim. Bir de yediiklimin soru yağmuru diye tüm dersler soru bankası var bende geçen ona baktım cidden zormuş tarih sorularında bildiğim konudan bile hep yanlış yaptım yorum soruları zorladı öncüllerde hep arada kaldım dahil etsem mi etmesem mi diye. Onu beğendim onu bitircem bir de. Birazdan başlarım çalışmaya. Herkese iyi çalışmalar :KK34:

Son düzenleme:
Günaydın devrim
Dilbilgisinden nefret ediyorum :KK47:
Dediğin konuyu calisstim yapabiliyorum ama daha bir dünya dilbilgisi konusu var daha :KK1:
Dilbilgisine 10 gün ayırdım kendim. 10 günde halletmeye calisacagim inşallah.

Benimde bugün programım Xx yy. Da dünya ve soğuk savaş calisip 100 er tane soru çözmek.

sarfansari benim de onlara çalışmam lazım :)) Benim yerime de çalışsan keşke :KK1:

X