2014 kpss çalışma günlüğüm

sarfansari benim de onlara çalışmam lazım :)) Benim yerime de çalışsan keşke :KK1:

Tamamdir ikimizin yerine çalışıyorum denemem :KK34:

Öğreten soru bankası iyi bir tercih, yapamadigini soruları açıkmalı cevabını okur soruyu daha iyi anlarsın.

Benimde daha çözemediğim anayasa öğreten soru bankam var. Anayasa tekrarı için onu düşünüyorum

Günaydın devrim
Dilbilgisinden nefret ediyorum :KK47:
Dediğin konuyu calisstim yapabiliyorum ama daha bir dünya dilbilgisi konusu var daha :KK1:
Dilbilgisine 10 gün ayırdım kendim. 10 günde halletmeye calisacagim inşallah.

Benimde bugün programım Xx yy. Da dünya ve soğuk savaş calisip 100 er tane soru çözmek.
çdt yi unuttum ben denemelerde 3 soruyu boş geçiyorum:KK19: aylardır çdt bakmıyorum olacağı bu:KK36:
coğrafyadan 2 ünite tekrar ettim 250 soru çözdüm. çıkmış soruları da çözüp noktalama işaretlerini tekrar edicem.
eşim yok bu gece. bana da uyku yok. sabahlarım belki

çdt yi unuttum ben denemelerde 3 soruyu boş geçiyorum:KK19: aylardır çdt bakmıyorum olacağı bu:KK36:
coğrafyadan 2 ünite tekrar ettim 250 soru çözdüm. çıkmış soruları da çözüp noktalama işaretlerini tekrar edicem.
eşim yok bu gece. bana da uyku yok. sabahlarım belki
Bende bugün tansiyon dusuklugu yaşadım başımı yaptıktan kaldiramadim. Konu tekrarı yaptım sadece soru cozemedim. Yarın daha iyi olurum inşallah

gunaydın hanımlar :2::10 ben bu hafta basladım calısmaya bıras gec kaldım ama daha zamn var yetıstırırı ınsallah

gunaydın cografya haftama başlamış bulunmaktayım devrım canm savaşlaramı çalışıyorsun ?

hayır tarih tekrarım bitti ama doğu trakya neresi batı trakya neresi aklımda tutamıyorum. sorularda denk gelyor yapamıyorum:KK14:
coğrafta tekrarı yapıyorum bende. bugun ekonomiyi tekrar edicem vaktim kalırsa bölgeleri de çıkarırım aradan:KK6:
sonra çdtye başlayacağım:18:
senin çalışmalar nasıl gidiyor canım ?

hayır tarih tekrarım bitti ama doğu trakya neresi batı trakya neresi aklımda tutamıyorum. sorularda denk gelyor yapamıyorum:KK14:
coğrafta tekrarı yapıyorum bende. bugun ekonomiyi tekrar edicem vaktim kalırsa bölgeleri de çıkarırım aradan:KK6:
sonra çdtye başlayacağım:18:
senin çalışmalar nasıl gidiyor canım ?

benım ıyı gıdıyor canm hafta da bır bır ders çalışıyorm dogu trakya bızımn edırne kırklareli fılan 2. balkan savasında gerı aldgmz yerler 1. balkan savasında hepsını kaybettık ya bulgarıstan daydı sonra yunanıstana gectı batı trakya öle karışık bu trakya olayları :KK37: batı trakya benım bıldıgım bugun edirnenin solundakı devletler işte yunanıstan makedonya :KK53:

benım ıyı gıdıyor canm hafta da bır bır ders çalışıyorm dogu trakya bızımn edırne kırklareli fılan 2. balkan savasında gerı aldgmz yerler 1. balkan savasında hepsını kaybettık ya bulgarıstan daydı sonra yunanıstana gectı batı trakya öle karışık bu trakya olayları :KK37: batı trakya benım bıldıgım bugun edirnenin solundakı devletler işte yunanıstan makedonya :KK53:

şehir şehir sormasalar ne güzel olacak:KK37:
canım oturup kazak örmek istiyor yaaa:KK52:

şehir şehir sormasalar ne güzel olacak:KK37:
canım oturup kazak örmek istiyor yaaa:KK52:

:KK6: bende çok severım örgüyü benım aklımda da evdeki çiçeklerım var eşim 4 tane daha saksı almış bana evde suda yeni çiçeklerim vardı kök salsın dıye beklıyordum akşam eve gıdınce onları ekicem bende :KK71::KK66:

:KK6: bende çok severım örgüyü benım aklımda da evdeki çiçeklerım var eşim 4 tane daha saksı almış bana evde suda yeni çiçeklerim vardı kök salsın dıye beklıyordum akşam eve gıdınce onları ekicem bende :KK71::KK66:
benim eşim hiç anlamaz çiçekten,böcekten:KK1:
sen muhasebeci miydin ?:26:

sağlık olsun. bölümün güzelmiş aslında:KK31:

ben pek alışamadm bölümüme lisede ne varsa ona gıttım :KK1: snradan ıstedıgım bölümü kazandm aslında mimari restarasyon tam bursluydu ama ek kontenjanla kazanmıştım bu ünideki kayıt silme işlemim çok uzadıgı ıcın kayıtlara yetişememiştim kısmet işte :KK66:

ben pek alışamadm bölümüme lisede ne varsa ona gıttım :KK1: snradan ıstedıgım bölümü kazandm aslında mimari restarasyon tam bursluydu ama ek kontenjanla kazanmıştım bu ünideki kayıt silme işlemim çok uzadıgı ıcın kayıtlara yetişememiştim kısmet işte :KK66:

evet kısmet... liseden atanırsın sonra istersen açıköğretimden okuyup kurumda yükselirsin.

son gırdıgımde de yazın calımıstım yetıstırebılmıstım cok sukr ama o zamn bekardım sımdı ewlenınce bıraz farklı oluyo :):KK52::26:

X