2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Günaydın arkadaşlar benim bi buaniiyor bi bulanmiyor. İşe gittiğim için çok bulansin istemiyorum . Ama onlar sağlıklı olsun herşeyi çekerim

Aynen bende oyleyim bulandigi zaman mutlu oluyorum:)
valla kac tane arkadasim bi kez bile bulanti yasamadan nur topu gibi saglikli bebekler dogurdu...bu "bulaniyosa cocuk sagliklidir" lafi bizi teselli etmek icin sadece...keske hic bulanmasa...

Canım bebeişlerini duymuşsun. Hayırlı olsun ? Tam ne kadarlıkken duydun? Ben de haftaya gitcem de hangi gün gitsem diye.. Bana kalsa hemen pzt gitcem ama ya duyamazsam...

🌸🌸🌸
7+1 de duydum ben...yarin gidersen duyarsin muhtemelen ama duyamazsan da telaslanma...8. hafta da duyanlar da var

ben surekli yuruyorum...bi sıkıntı olacagini dusunmedim hic...umarim olmaz..bugun 1 saatten fazla yurudum

ben surekli yuruyorum...bi sıkıntı olacagini dusunmedim hic...umarim olmaz..bugun 1 saatten fazla yurudum

Canım walla içime su serptin. Ben de öyle hiç durmuyorum yerimde. . Bi de doktorum çok rahat. Senin me kadar oldular şimdi?ben de cuma gidicem sanırım kalp atışlarına. Tabi o güne kadr durabilirsem 😁😁

🌸🌸🌸

Eşimi ikna edebilirsem .. O da dr cuma gelin dedi sabret hem daha da büyümüş halllerini görelim cumaya diyo 😔

🌸🌸🌸

Sabret bnce de canim belki benim drumda daha gec cagirirdi ama benim keselerden birisi biraz kucuktu dr onu takip etmek icin sanirim erken cagirdi

Arkadaslar ben Silanaz, 16+5 ikiz hamileyim... Dogum tarihi 15 Ekim dediler ama yuksrk ihtimal daha erken olur.

Hepinizin gebeligi hayirli olsun, rabbim ikisinide kucagimiza almayi nasip etsin ins . Okudum kadariyla herkesde malum bir bel agrisi var evet ayakta kaldikca daha kotu oluuor malesef, git gide hele bebisler buyudukce daha zor oluyor. Arkadaslar tehlikeli bir durum olmafiktan sonra yuruyus ve aktivitelerden korkmayin. Bende cok yogun ve harejetli geciriyorum ama cok sukur hersey yolunda rabbime emanetiz.

Iki bebegimde oynamaya basladi ne tarafa yaticami sasirdim :) Mayis 12 randevun var ins. Gosterirlerse cinsiyetlerini ogrencemm

Arkadaslar ben Silanaz, 16+5 ikiz hamileyim... Dogum tarihi 15 Ekim dediler ama yuksrk ihtimal daha erken olur.

Hepinizin gebeligi hayirli olsun, rabbim ikisinide kucagimiza almayi nasip etsin ins . Okudum kadariyla herkesde malum bir bel agrisi var evet ayakta kaldikca daha kotu oluuor malesef, git gide hele bebisler buyudukce daha zor oluyor. Arkadaslar tehlikeli bir durum olmafiktan sonra yuruyus ve aktivitelerden korkmayin. Bende cok yogun ve harejetli geciriyorum ama cok sukur hersey yolunda rabbime emanetiz.

Iki bebegimde oynamaya basladi ne tarafa yaticami sasirdim :) Mayis 12 randevun var ins. Gosterirlerse cinsiyetlerini ogrencemm

ayyy maşallah :nazar:
benim daha şimdiden gece uykularım zora girdi çok batma oluyorr :KK16:

Canım walla içime su serptin. Ben de öyle hiç durmuyorum yerimde. . Bi de doktorum çok rahat. Senin me kadar oldular şimdi?ben de cuma gidicem sanırım kalp atışlarına. Tabi o güne kadr durabilirsem 😁😁

🌸🌸🌸
7+3 um ben...6+1 de gittigimde kalp atisi yoktu, bebek de bir hafta geri gorunuyodu..doktor "2 hafta sonra gel"
dedi..ama ben bir hafta sonra baska doktora gittim ve kalp atislarini duydum..bence sen de git yarin cumaya kadar merak etmektense...ama duyamazsan uzulmeyecegine soz ver :)

Oy maşallah canım. Allah kucağına almayı nasip etsin. Tüp benekler mi? Benim daha 7 bugün. Ama nası bi sabırsızlık anlatamam. Onların hareketlerini hissetmek için.. Sağlıcakla olsunlar inşallah..

🌸🌸🌸

7+3 um ben...6+1 de gittigimde kalp atisi yoktu, bebek de bir hafta geri gorunuyodu..doktor "2 hafta sonra gel"
dedi..ama ben bir hafta sonra baska doktora gittim ve kalp atislarini duydum..bence sen de git yarin cumaya kadar merak etmektense...ama duyamazsan uzulmeyecegine soz ver :)

Yaaa üzülürüm uyku uyuyamam 50 tane senaryo kurarım. Ben biliyorum kendimi. ..

🌸🌸🌸

Oy maşallah canım. Allah kucağına almayı nasip etsin. Tüp benekler mi? Benim daha 7 bugün. Ama nası bi sabırsızlık anlatamam. Onların hareketlerini hissetmek için.. Sağlıcakla olsunlar inşallah..

🌸🌸🌸

Evet canim tup benekleri hemde donmus :) Tatlim ben 4. Denemememde 2011 yilinda donmuslarla ikiz hamile kaldim , bir kiz bir erkek ama 21 hafta kizimin kalbi durdu, ama oglum beni birkamadi suan 26 aylik. Ve ogluma kardes istedimiz icin 2010 yilinda dondurmuz buz bebeklerle tekrar denedik, ve yine ikiz gebelik olustu, rabbimjn mucezi hic olmaz dedimlrri anda rabbim cifter cifter verdi, ins. Bu beveklerimin ikisinide dunyaya getirmek nasip olur. Sabirszlikla bekle o hareketler i hissedetmek rabbimjn mucizesi :)

Benimde sag tarafimda oluyordu ama gebelik ilerledikce geciyor. Kelebek cirpinislari basliyor sagli , sollu :)

enemmm yenir ki onlar :nazar:

ya benim dün akşamdan beri sol göğsümde iğne batması gibi oluyor ve de ağrı var tırstım biraz galiba süt hücreleri oluşuyor...
birde bugün çok fena bir bel ve sırt ağrısıyla uyandım :KK31:

Son düzenleme:
kızlar slm,
topiklerde aynı şeyleri yaşayan anneleri aramaktan sormaktan yoruldum ve dedim ki burda yazalım paylaşalım..
Ortak neler yaşıyoruz,nası başaçıkıyoruz,nelerden korkuyoruz,doktorlarımız neler söylüyor..vs.
Hadi bebişlerimizi birlikte büyütelim göbüşlerimizde... :KK49::KK49:

slm tatlım aşağı yukarı aynı gebeliğimiz topiğimizi kapatmazlarsa çok iyi olur kazen hemen büyük topiğe aktarıyo topiği kapatıp

hoşgeldin canım,
teşekkür ederim burda hep birlikte bakalım neler oluyo istedim.. Ben de bugün itibariyle 6+3 oldum teyzesi ☺️ keseleri gördük cuma günü ama kalbi duyamadık.. Doktor kalp atışı var ama çok az duyulmuyo dedi. Haftaya cuma gel dedi. Aynen ben de kalbi bi duysam rahatlıcam. Senin bebişlere de sağlık versin allah.
Bi belirtin var mı? Ben de bişe yok hala... Sadece bazen gansiyonum düşüyo.. Başka tık yok 😀😀

🌸🌸🌸

bizim kesemiz birtane cuma günü tahlil sonucum için gitmiştim hadi ultrasondanda kontrol edelim dediikiz olduğunu supriz şekilde böle öğrendim birinin kalp atışlarını duyduk diğerinin kalp atışı var ama sesini duyamıyoruz dedi bulantılarım çok fazla zofran diye bi ilaç yazdı

cuma tekrar gidecem hayırlısı bakalım

ben çalışıyorum bu arada sizler neler napıyosunuz kızlar

evet canim tup benekleri hemde donmus :) tatlim ben 4. Denemememde 2011 yilinda donmuslarla ikiz hamile kaldim , bir kiz bir erkek ama 21 hafta kizimin kalbi durdu, ama oglum beni birkamadi suan 26 aylik. Ve ogluma kardes istedimiz icin 2010 yilinda dondurmuz buz bebeklerle tekrar denedik, ve yine ikiz gebelik olustu, rabbimjn mucezi hic olmaz dedimlrri anda rabbim cifter cifter verdi, ins. Bu beveklerimin ikisinide dunyaya getirmek nasip olur. Sabirszlikla bekle o hareketler i hissedetmek rabbimjn mucizesi :)

hayırlısıyla inşallah ikisine birden sağ salim kavuşuruz bitanem

valla kac tane arkadasim bi kez bile bulanti yasamadan nur topu gibi saglikli bebekler dogurdu...bu "bulaniyosa cocuk sagliklidir" lafi bizi teselli etmek icin sadece...keske hic bulanmasa...

ilk kızımda da bulantım vardı ama kraker felan yiyince geçiyodu bunda çok fazla yemeyi yiyemiyorum resmen ama normalmiş iki katı salgılandığı için hormon bulantı yoğun oluyomuş

X