2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Ayyy ne güzeeellll severim ben onları maşallah size.. Benim de midem hep kazınıyor ama tuzlu ekşi şeyler tatlı aklıma gelince midem bulanıyo. Ben de cuma gitcem inşallah..

🌸🌸🌸

Cnm sen calisiyodun yanlis hatirlamiyosam ikizlerde yasal haklarimizda bir degisiklik oluyomu sen isyerine soyledinmi ikiz oldugunu

Cnm sen calisiyodun yanlis hatirlamiyosam ikizlerde yasal haklarimizda bir degisiklik oluyomu sen isyerine soyledinmi ikiz oldugunu
canim ikizlerimizde sadece dogum izninde 2 hafta fazla hakkimkz var diye biliyorum bide o iki haftanin parasinida alinca normalden azicik fazla dogum parasi aliyoruz yani

canim ikizlerimizde sadece dogum izninde 2 hafta fazla hakkimkz var diye biliyorum bide o iki haftanin parasinida alinca normalden azicik fazla dogum parasi aliyoruz yani

evet canım aynen doğumdan önceki süreye 2 hafta ekliyorlar sadece süt parasınıda iki katı verseler bari:KK9:

canim benim mide kazinmasi var cok fena gece uykumdan bile uyandiriyo beni aciktikcada midem bulaniyo istahimda sorun yok sigara gorunce bile kusasim geliyo transfere kadar gunde 1 paket iciyodum dusun.dogal urunler dogal sutler vs dikkat etmiyorum acikcasi herzaman ki gibi besleniyorum

bu arada bugun gittik miniklerimin pitpitlarini duyduk:) darisi basinaaa:)

çok sevindim canımmm allah bozmasın inşallah hep sağlıklı haberler veririz

benimde mide alt üst canım bişey istiyo alıyorum çeyreğini yiyemiyorum içebildiğim tek şey ayran ve su çay hastasıyken çay kokmaya başladııı

kızlar, ben şimdi doktordan geldim. Bebeklerimin hepsi çok iyiymiş şükür ki, ama 3 bebek varmış. Doktor 1 tanesini sonlandırmamız gerek dedi, çok üzgünüm şu anda, ne hissedeceğimi bilmiyorum...

kendini üzüp bebişleride üzme canım dr gerekli gördüyse diğer bebekler sağlıklı olsun diye bitanem rabbim hayırlısını bilir bol bol dua et canımın içi dua gerçekten insanın içini ferahlatıyo

Canım öncelikle hoşgeldin 😘😘
Ben hamile olunca mutluluktan uçarım kelebek gibi gezerim zannediyodum. Aman allahım nası bi mıtsuzluktur bu böyle nası hormonmuş anlamadım...
Ne bileyim ilk üç ay önemli diyolarya beyin gelişimi filan.. Iyi aman öyle olsun..

🌸🌸🌸

bende öyleyim canım hamileliğim ilk bir haftası hariç 6.haftadan beri mide bulantısı çekiyorum ne hamileliğin tadını alabildim ne zevkini çıkarabildim benimkisi biraz azaldı geçecek diye bir umutla bekliyorum tabi ama sabahları çok fena oluyorum kahvaltı bile yapamıyorum herşeyden tiksindim

bende öyleyim canım hamileliğim ilk bir haftası hariç 6.haftadan beri mide bulantısı çekiyorum ne hamileliğin tadını alabildim ne zevkini çıkarabildim benimkisi biraz azaldı geçecek diye bir umutla bekliyorum tabi ama sabahları çok fena oluyorum kahvaltı bile yapamıyorum herşeyden tiksindim

aynen canım seninkiler daha devam ediyormu

kendini üzüp bebişleride üzme canım dr gerekli gördüyse diğer bebekler sağlıklı olsun diye bitanem rabbim hayırlısını bilir bol bol dua et canımın içi dua gerçekten insanın içini ferahlatıyo

Sağol canım, 11. haftayı bekliycez şimdi, üçüz için bir sürü risk saydı doktorum. Çok üzgünüm yine de. Annelik duygusu böyle bir şeymiş...

aynen canım seninkiler daha devam ediyormu
devam ediyo malesef çok zormuş yaaa
daha önce günde 5-6 kere çıkartıyordum şimdilerde sayı 2 ye düştü ve herşeyden tiksindim resmen

Sağol canım, 11. haftayı bekliycez şimdi, üçüz için bir sürü risk saydı doktorum. Çok üzgünüm yine de. Annelik duygusu böyle bir şeymiş...

canım moralini bozma bebişlerin sağlıklı gelişmesi için dr.una güven

devam ediyo malesef çok zormuş yaaa
daha önce günde 5-6 kere çıkartıyordum şimdilerde sayı 2 ye düştü ve herşeyden tiksindim resmen

canım moralini bozma bebişlerin sağlıklı gelişmesi için dr.una güven

Güveniyorum ama, üçünün de duruşu gözümün önünden gitmiyor. Ağlamamaya çalışıyorum bebekler etkilenmesin diye.

X