2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

sağolun kızlar allah'a çok şükür darısı sizin başınıza...
Yalnız bu gidişle 1.5-2 aydan önce cinsiyeti öğrenemiycez :KK9:

kızımın cinsiyetini 12.haftada öğrenmiştik

belki hiç göstermezler:KK52::KK52::KK52::KK52:

Ense kalınlığı testini yaptırdınızmı canım

bizim kesemiz birtane cuma günü tahlil sonucum için gitmiştim hadi ultrasondanda kontrol edelim dediikiz olduğunu supriz şekilde böle öğrendim birinin kalp atışlarını duyduk diğerinin kalp atışı var ama sesini duyamıyoruz dedi bulantılarım çok fazla zofran diye bi ilaç yazdı

cuma tekrar gidecem hayırlısı bakalım

ben çalışıyorum bu arada sizler neler napıyosunuz kızlar

bende 9. haftada öğrendim canım ikiz olduğunu hep tek bebek diyodu :KK16::KK16:
bizimkilerde tek kesede...
1 ay daha dişini sık inşallah geçicek ondan sonra bulantılarınn

kızımın cinsiyetini 12.haftada öğrenmiştik

belki hiç göstermezler:KK52::KK52::KK52::KK52:

Ense kalınlığı testini yaptırdınızmı canım

yaptırdım canım ctsi..ikisininde 1.8 çıktı iyi dedi doktor..
kan da alalım yinede çok bir şey ifade etmiycek ama güvenli tarafta olalım dedi..
benimkiler zaten göstermedi çok terbiyeliler :KK33:
ya bide 5 cm daha boyları okadarcık bebğin cinsiyetini nasıl görsün doktor büyüsünlerde biraz daha sağlıkla...
artık ayrıntılı ultrasonda öğreniriz inşallah :KK1:

bende 9. Haftada öğrendim canım ikiz olduğunu hep tek bebek diyodu :KK16::KK16:
Bizimkilerde tek kesede...
1 ay daha dişini sık inşallah geçicek ondan sonra bulantılarınn

inşallah canım bel ağrısı bulantı derken kilo verdim resmen

yaptırdım canım ctsi..ikisininde 1.8 çıktı iyi dedi doktor..
Kan da alalım yinede çok bir şey ifade etmiycek ama güvenli tarafta olalım dedi..
Benimkiler zaten göstermedi çok terbiyeliler :KK33:
Ya bide 5 cm daha boyları okadarcık bebğin cinsiyetini nasıl görsün doktor büyüsünlerde biraz daha sağlıkla...
Artık ayrıntılı ultrasonda öğreniriz inşallah :KK1:

maşallah çok iyi çıkmış darısı başımıza artık

inşallah canım bel ağrısı bulantı derken kilo verdim resmen

olsun ilk 3 ay kilo vermek normal..
bebeklerde annenin deposundan besleniyor zaten..
sıkıntı yapma sakın kilo verdim diye..
iki tane olduklarından fazla fazla geri alıcaz merak etme :KK1:

olsun ilk 3 ay kilo vermek normal..
Bebeklerde annenin deposundan besleniyor zaten..
Sıkıntı yapma sakın kilo verdim diye..
Iki tane olduklarından fazla fazla geri alıcaz merak etme :KK1:

rabbim hayırlısıyla sağlıklı bi şekilde kucağımıza almayı nasip etsinde tek dileğim bu

hemde nasıl tek bebek dediğinde eşimle gitmemiştim..
Ama içimden bir his ikiz diyodu yinede..
Sonra eşimle gittik..
Doktor baktı baktıı bende ultrasonda bir leke daha görüyorum..
"hmmm" dedi adam..ben bi tırstım kist mi ne aklımdan bir sürü şey geçti..
"ailede ikiz var mı" dedi...biz şok başladık ağlamaya :KK16:
Eşimin ailesinde varmış 2 tane..tek yumurta ikizi doğan ikizler...
Bizde de doğal yoldan üçüz var tek yumurta..
Denk geldi bakalım inşallah sağlıkla tamamına erer hepimizin ki...
:nazar::nazar::nazar:

bizimkide tek kese tek yumurtamı oluyo o zaman:KK52::KK52::KK52::KK52:

bana 2 haftadır yemek yapılırken çok kokuyor. Soğanın kavrulmasına dayanamıyorum. Kokusunu duyarsam kesin istifra ediyorum. Sabahları hergün olmasa da bulantım oluyor. Göğüslerim çok şişti. Sizin belirtileriniz neler?

Ipad 'den kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bulantıdan yemekten tek lokma alıyorum midem ağzımda göğüslerim çok hassas aşırı uyku halim var bide tahammülsüzlük başladı bende arada bi gerginlik başlıyo

bizim kesemiz birtane cuma günü tahlil sonucum için gitmiştim hadi ultrasondanda kontrol edelim dediikiz olduğunu supriz şekilde böle öğrendim birinin kalp atışlarını duyduk diğerinin kalp atışı var ama sesini duyamıyoruz dedi bulantılarım çok fazla zofran diye bi ilaç yazdı

cuma tekrar gidecem hayırlısı bakalım

ben çalışıyorum bu arada sizler neler napıyosunuz kızlar

Ben de çalışıyorum iki gündür hafif bulantılatım var ama çok şükür hemen geçiyo. Daha çok açıkınca oluyo. Kokulara karşı çok hasasım bi de..

🌸🌸🌸

ben de çalışıyorum iki gündür hafif bulantılatım var ama çok şükür hemen geçiyo. Daha çok açıkınca oluyo. Kokulara karşı çok hasasım bi de..

🌸🌸🌸

aynen canım ama benim bulantılar her an devam ediyo bi hafif bi şiddetli

Kızlar, ben şimdi doktordan geldim. Bebeklerimin hepsi çok iyiymiş şükür ki, ama 3 bebek varmış. Doktor 1 tanesini sonlandırmamız gerek dedi, çok üzgünüm şu anda, ne hissedeceğimi bilmiyorum...

Kızlar, ben şimdi doktordan geldim. Bebeklerimin hepsi çok iyiymiş şükür ki, ama 3 bebek varmış. Doktor 1 tanesini sonlandırmamız gerek dedi, çok üzgünüm şu anda, ne hissedeceğimi bilmiyorum...

Canım yaa gerçekten mi.. Çok zor bi durum gerçekten ama şöyle düşün eğer üç bebek olursa yeterince sağlıklı olmıcaklar. Yine onlar için bişe yapıyosun yani. Sakın üzlme diğer bebeklerini etkilemesin. 😔

🌸🌸🌸

Kızlarr ağzımın tadı yok halim hiç yok süt içesim yok ceviz yiyesim yok yerimden kalkasım yok midem artık hep alt üst... Ağlayasım var gezesim var bi sürü şey yiyesim var sigara içesim var... Ooffff... Siz de ne var ne yok...?? Bi de süt içiyo musunuz? Ne kadar içiyorsunuz ? Pastorize mi mahalle sütçüsnden mi?

🌸🌸🌸

Kızlarr ağzımın tadı yok halim hiç yok süt içesim yok ceviz yiyesim yok yerimden kalkasım yok midem artık hep alt üst... Ağlayasım var gezesim var bi sürü şey yiyesim var sigara içesim var... Ooffff... Siz de ne var ne yok...?? Bi de süt içiyo musunuz? Ne kadar içiyorsunuz ? Pastorize mi mahalle sütçüsnden mi?

🌸🌸🌸

canım sakın üzme kendini bebişler ilk üç ay annenin deposundan besleniyorlar benim mide bulantılarım 6 haftalıkken yoğun bi şekilde başladı hastanede serum alıyodum o derece yani şuan 11+4 olduk çok şükür biraz azaldı zamanla geçicek
süt ben daha yeni içmeye başladım ağzıma bile alamıyodum bundan öncesinde çok şükür iki üç gündür içiyorum günde 1 bardak pastorize süt içiyorum onun dışında meyveyi çok yiyorum hem midemide rahatlatıyor
geçicek hamilelik ilerledikçe canını sıkma sakın:KK16::KK16:

canım sakın üzme kendini bebişler ilk üç ay annenin deposundan besleniyorlar benim mide bulantılarım 6 haftalıkken yoğun bi şekilde başladı hastanede serum alıyodum o derece yani şuan 11+4 olduk çok şükür biraz azaldı zamanla geçicek
süt ben daha yeni içmeye başladım ağzıma bile alamıyodum bundan öncesinde çok şükür iki üç gündür içiyorum günde 1 bardak pastorize süt içiyorum onun dışında meyveyi çok yiyorum hem midemide rahatlatıyor
geçicek hamilelik ilerledikçe canını sıkma sakın:KK16::KK16:

Canım öncelikle hoşgeldin 😘😘
Ben hamile olunca mutluluktan uçarım kelebek gibi gezerim zannediyodum. Aman allahım nası bi mıtsuzluktur bu böyle nası hormonmuş anlamadım...
Ne bileyim ilk üç ay önemli diyolarya beyin gelişimi filan.. Iyi aman öyle olsun..

🌸🌸🌸

🌸🌸🌸

Canim benim mide kazinmasi var cok fena gece uykumdan bile uyandiriyo beni aciktikcada midem bulaniyo istahimda sorun yok sigara gorunce bile kusasim geliyo transfere kadar gunde 1 paket iciyodum dusun.dogal urunler dogal sutler vs dikkat etmiyorum acikcasi herzaman ki gibi besleniyorum

Bu arada bugun gittik miniklerimin pitpitlarini duyduk:) darisi basinaaa:)

Canim benim mide kazinmasi var cok fena gece uykumdan bile uyandiriyo beni aciktikcada midem bulaniyo istahimda sorun yok sigara gorunce bile kusasim geliyo transfere kadar gunde 1 paket iciyodum dusun.dogal urunler dogal sutler vs dikkat etmiyorum acikcasi herzaman ki gibi besleniyorum

Bu arada bugun gittik miniklerimin pitpitlarini duyduk:) darisi basinaaa:)

Ayyy ne güzeeellll severim ben onları maşallah size.. Benim de midem hep kazınıyor ama tuzlu ekşi şeyler tatlı aklıma gelince midem bulanıyo. Ben de cuma gitcem inşallah..

🌸🌸🌸

X