2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

selam kızlar bende geldim aranıza..
bugün 11+1 günlüğüz çok şükür yarında doktor randevumuz var ense ve burun kemiği ölçümleri için...

selam kızlar bende geldim aranıza..
bugün 11+1 günlüğüz çok şükür yarında doktor randevumuz var ense ve burun kemiği ölçümleri için...

Hoşgeldinn tatlımmmm... Sen öndesin kalbini duydun bebişlerinin. Düşük tehlikende bitiyo çok şükür bi hafta sonra ne güzel .. Darısı bize.. Ilk denemen miydi??

🌸🌸🌸

Hoşgeldinn tatlımmmm... Sen öndesin kalbini duydun bebişlerinin. Düşük tehlikende bitiyo çok şükür bi hafta sonra ne güzel .. Darısı bize.. Ilk denemen miydi??

🌸🌸🌸

canım benim doğal yoldan..
7+1 de tek bebek dedi 9+0 da ikiz olduğunu farkettik tek kesedeler..
9+0da ikisinin de kalp atışını duyduk çok şükür ama biraz ufaklardı..
yarın da tekrar gidicem inşallah sağlıklılardır...

canım benim doğal yoldan..
7+1 de tek bebek dedi 9+0 da ikiz olduğunu farkettik tek kesedeler..
9+0da ikisinin de kalp atışını duyduk çok şükür ama biraz ufaklardı..
yarın da tekrar gidicem inşallah sağlıklılardır...

Ayyyy size daha bi şok olmuştur. Tek yumurta yani dimi?? Allah sağlık versin maşallaahhh 🙏🙏

🌸🌸🌸

Ayyyy size daha bi şok olmuştur. Tek yumurta yani dimi?? Allah sağlık versin maşallaahhh 🙏🙏

🌸🌸🌸

hemde nasıl tek bebek dediğinde eşimle gitmemiştim..
ama içimden bir his ikiz diyodu yinede..
sonra eşimle gittik..
doktor baktı baktıı bende ultrasonda bir leke daha görüyorum..
"hmmm" dedi adam..ben bi tırstım kist mi ne aklımdan bir sürü şey geçti..
"ailede ikiz var mı" dedi...biz şok başladık ağlamaya :KK16:
eşimin ailesinde varmış 2 tane..tek yumurta ikizi doğan ikizler...
bizde de doğal yoldan üçüz var tek yumurta..
denk geldi bakalım inşallah sağlıkla tamamına erer hepimizin ki...
:nazar::nazar::nazar:

hemde nasıl tek bebek dediğinde eşimle gitmemiştim..
ama içimden bir his ikiz diyodu yinede..
sonra eşimle gittik..
doktor baktı baktıı bende ultrasonda bir leke daha görüyorum..
"hmmm" dedi adam..ben bi tırstım kist mi ne aklımdan bir sürü şey geçti..
"ailede ikiz var mı" dedi...biz şok başladık ağlamaya :KK16:
eşimin ailesinde varmış 2 tane..tek yumurta ikizi doğan ikizler...
bizde de doğal yoldan üçüz var tek yumurta..
denk geldi bakalım inşallah sağlıkla tamamına erer hepimizin ki...
:nazar::nazar::nazar:

Süper bişe maşallah.. Biz yine biraz alıştırıyoruz mesela bana iki embriyo yerleştirildi ve hep dua ettim ikisi de tutsun diye. Zaten oldum olası hep ikizim olsun diye dua etmişimdir ama doğal yoldan demeyi unutmuşum 😁😁 benim De halamın üçüzleri var onlar da doğal.. Bi yerde okumuştum çoğul gebelikler anneden geçermiş genetik olarak babadan değil çok ilginç gelmişti.. Seninkiler şimdi tıpatıp aynı olacaklar.. Çok sevimliiii... Bakalım iki erkek mi iki kız mı 😀😀

🌸🌸🌸

Süper bişe maşallah.. Biz yine biraz alıştırıyoruz mesela bana iki embriyo yerleştirildi ve hep dua ettim ikisi de tutsun diye. Zaten oldum olası hep ikizim olsun diye dua etmişimdir ama doğal yoldan demeyi unutmuşum 😁😁 benim De halamın üçüzleri var onlar da doğal.. Bi yerde okumuştum çoğul gebelikler anneden geçermiş genetik olarak babadan değil çok ilginç gelmişti.. Seninkiler şimdi tıpatıp aynı olacaklar.. Çok sevimliiii... Bakalım iki erkek mi iki kız mı 😀😀

🌸🌸🌸

hehe eksik dilek dilememek gerekiyor :KK16:
yok canım babadan da geçer..
tamam çift yumurta ikizi kadının iki tane yumurtlamasıyla olur da tek yumurtada spermin genetiğiyle bölünme oluyomuş...
kısmet nasip inşallah sağlıkla ikisinide kucağımıza alır sağlıkla büyütürüz edepli ahlaklı çocuklar olarak...
bakalım daha 1 ay sonra anca anlaşılır kızlar mı erkekler mi..

hehe eksik dilek dilememek gerekiyor :KK16:
yok canım babadan da geçer..
tamam çift yumurta ikizi kadının iki tane yumurtlamasıyla olur da tek yumurtada spermin genetiğiyle bölünme oluyomuş...
kısmet nasip inşallah sağlıkla ikisinide kucağımıza alır sağlıkla büyütürüz edepli ahlaklı çocuklar olarak...
bakalım daha 1 ay sonra anca anlaşılır kızlar mı erkekler mi..

İnşallaahh amin..
Bılantın var mı? Ne zaman başladı varsa? Ben de pek yok çok şükür de korkuyom başlarsa diye çok kötü bişe çünkü..

🌸🌸🌸

İnşallaahh amin..
Bılantın var mı? Ne zaman başladı varsa? Ben de pek yok çok şükür de korkuyom başlarsa diye çok kötü bişe çünkü..

🌸🌸🌸

açıkçası bende öyle deli gibi bulantı olmadı sadece 8. haftada 3-4 gün zorlandım ama ekşili limonlu birşeyler yiyince azaldı özellikle sadece soda içine sıkma limon. çok iyi geldi...3-4 gün soda ve tostla beslendim şimdi biraz daha iyiyim arada bulantı oluyor ama kendimi tutmaya çalışıyorum..
benim 2 haftadır çok kasık batmam oluyor rahim büyümeye başladığı içinmiş o da...birde mide yanması çok zorluyor...

açıkçası bende öyle deli gibi bulantı olmadı sadece 8. haftada 3-4 gün zorlandım ama ekşili limonlu birşeyler yiyince azaldı özellikle sadece soda içine sıkma limon. çok iyi geldi...3-4 gün soda ve tostla beslendim şimdi biraz daha iyiyim arada bulantı oluyor ama kendimi tutmaya çalışıyorum..
benim 2 haftadır çok kasık batmam oluyor rahim büyümeye başladığı içinmiş o da...birde mide yanması çok zorluyor...

Benimde çok değil hafiften hemen ekşi bişe yiyorum aynen. Özellikle ekşi elma.. İnşallah çok olmaz

🌸🌸🌸

Kızlaaar dışarı çıktım o kadr çok yürdüm ki anlatamam. Pazara gittim o da biraz uzak eve 25-30 dk yürüdüm sonra orda gezdim be şimdi eve geldim. Belim ağrıdı. 😌 deli ben yatsana evde... 😡😡

🌸🌸🌸

Kızlaaar dışarı çıktım o kadr çok yürdüm ki anlatamam. Pazara gittim o da biraz uzak eve 25-30 dk yürüdüm sonra orda gezdim be şimdi eve geldim. Belim ağrıdı. 😌 deli ben yatsana evde... 😡😡

🌸🌸🌸

bencede kendini çok yormuşsun canım...

ben de geldim kızlar.....ben de 13+1 im bugün..esila keşke ben de senin gibi gezebilsem:)) sürekli evdeyim...

ben de geldim kızlar.....ben de 13+1 im bugün..esila keşke ben de senin gibi gezebilsem:)) sürekli evdeyim...

Hoşgeldin canım. . Neden sürekli evdesin?? Rahatsızlığın mı çok? Oysa ki iyi büymüş seninkiler maşallah..

🌸🌸🌸

Hoşgeldin canım. . Neden sürekli evdesin?? Rahatsızlığın mı çok? Oysa ki iyi büymüş seninkiler maşallah..

🌸🌸🌸

ben 8+3 de yoğun kanama yaşadım. 3 gün hastanede kaldım.1 hafta sonra tekrar yoğun geçirdim...geçen haftaya kadar az da olsa devam etti.şükür şimdi yok ama doktorum çalışmanı istemiyorum.riske atamam dedi...ben de öğretmenim. benim en büyük korkum erken gelmeleri

🌸🌸🌸

Canim sen yine de yuruyus isini cok abartma bence benim drum onermiyor acikcasi zorunlu olmadikca yurumemeye calis diyor ozellikle ilk 3 ay.ben transferden beri evdeyim hic yurumedim bi yere gitceksek aracla gidiyorum.Ozellikle ikizlerde yuruyus cok tavsiye edilmiyor.senin drun ne diyo bu konuda?

ben 8+3 de yoğun kanama yaşadım. 3 gün hastanede kaldım.1 hafta sonra tekrar yoğun geçirdim...geçen haftaya kadar az da olsa devam etti.şükür şimdi yok ama doktorum çalışmanı istemiyorum.riske atamam dedi...ben de öğretmenim. benim en büyük korkum erken gelmeleri

geçmişolsun canım peki doktorun rapor verdi mi?

X