2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

iyi hadi dinlenirsin ne güzel canım :nazar: yorma kendini..valla bende rapor istesemmi diye düşünüyorum işyerinde çok psikolojim bozuldu...
Hiç bekleme o zaman canım ya.psikoloji çok önemli diyorlar bak.hoş ben uzun süre yattığım için sıkıldım ama her şey bebelerimiz için.olsun artık ne yapalım.allah hepimize sağlıklı hamilelik ve doğum nasip etsin inşallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hiç bekleme o zaman canım ya.psikoloji çok önemli diyorlar bak.hoş ben uzun süre yattığım için sıkıldım ama her şey bebelerimiz için.olsun artık ne yapalım.allah hepimize sağlıklı hamilelik ve doğum nasip etsin inşallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bakalım hele bi yarın gidelim sağlıkla görelim de bebekleri ondan sonra düşünücem ne yapıcağımı...
özelde ctsi günleri rapor veriyorlar mı???

bakalım hele bi yarın gidelim sağlıkla görelim de bebekleri ondan sonra düşünücem ne yapıcağımı...
özelde ctsi günleri rapor veriyorlar mı???

valla bilmiyorum canım..benim üniversiteden çıktı.verirler heralde.inşallah sağlıkla görürsün bebişlerini...bizi habersiz bırakma.

Ben de 1 aydır raporluyum. Daha önce düşük yaşadım, gebeliğin başında ohss oldum. 6. Haftada da 2 gün kanama yaşadım. Doktorum heyet raporu alın diyor, ama ben artık çok sıkıldım. Işe gidip birkaç gün denemek istiyorum.

Canim sen yine de yuruyus isini cok abartma bence benim drum onermiyor acikcasi zorunlu olmadikca yurumemeye calis diyor ozellikle ilk 3 ay.ben transferden beri evdeyim hic yurumedim bi yere gitceksek aracla gidiyorum.Ozellikle ikizlerde yuruyus cok tavsiye edilmiyor.senin drun ne diyo bu konuda?

Canım ya benim doktor hiçbişey demiyo rahatlığım biraz da ondan heralde. Ağır jimnastik yapma ağır kaldırma günlük hayatına devam et yürüyüşe gidebilirsin diyo. Kime inancaz... 😔😔

🌸🌸🌸

Ben de 1 aydır raporluyum. Daha önce düşük yaşadım, gebeliğin başında ohss oldum. 6. Haftada da 2 gün kanama yaşadım. Doktorum heyet raporu alın diyor, ama ben artık çok sıkıldım. Işe gidip birkaç gün denemek istiyorum.

Canım yorucu ve sürekli ayakta olduğun bi işin varsa al tabiki. Ben öğretmenim walla artık oturarak yapıyorum dersi. Rapor almak problem değil ama ya sonra daha çok ihtiyacımız olacak rapora.. Bitirmek de istemiyorum..

🌸🌸🌸

Canım yorucu ve sürekli ayakta olduğun bi işin varsa al tabiki. Ben öğretmenim walla artık oturarak yapıyorum dersi. Rapor almak problem değil ama ya sonra daha çok ihtiyacımız olacak rapora.. Bitirmek de istemiyorum..

🌸🌸🌸

Ben de öyle düşünüyorum canım. Şimdiye kadar çalışmaya hiç bu kadar ara vermemiştim. Ondan sıkılıyorum ama çok stresli bir işim var, mühendisim. Bu yüzden eşim de rapor almamdan yana. Pazartesi kontrole gidicem doktoruma bir daha danışacağım.

ben 8+3 de yoğun kanama yaşadım. 3 gün hastanede kaldım.1 hafta sonra tekrar yoğun geçirdim...geçen haftaya kadar az da olsa devam etti.şükür şimdi yok ama doktorum çalışmanı istemiyorum.riske atamam dedi...ben de öğretmenim. benim en büyük korkum erken gelmeleri

Canım gelmezler inşallah. Boşver o zaman rapor filan al. Bende yazılıları yaptım bu hafta rapor almayı düşünüyorum açıkcası. O kadar çok kanama duyuyorum ki korkuyorum. Belim ağrıyo bugün de abarttım yaaa off!!

🌸🌸🌸

Ben de öyle düşünüyorum canım. Şimdiye kadar çalışmaya hiç bu kadar ara vermemiştim. Ondan sıkılıyorum ama çok stresli bir işim var, mühendisim. Bu yüzden eşim de rapor almamdan yana. Pazartesi kontrole gidicem doktoruma bir daha danışacağım.

Kesinlikle al o zaman.. Hiç düşünme. Mucizelerin herşeyden önemli biliyosun.. Hiç riske atma. Okulda bana niye geliyosun deli misin zor buldun zaten diye gaza getiriyorlar .. Ben de alcam bu gidişle..

🌸🌸🌸

:) evet haklısın canım 6 senedir bekliyordum mucizelerimi. Hepimiz çok bekledik, inşallah bebişlerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız. :)

Bende geldim canim hem egunal inkine hemde seninkindeyim artik😃😃

Canım ya benim doktor hiçbişey demiyo rahatlığım biraz da ondan heralde. Ağır jimnastik yapma ağır kaldırma günlük hayatına devam et yürüyüşe gidebilirsin diyo. Kime inancaz... 😔😔

🌸🌸🌸

Evet hepsi farkli soyluyo ama ztn dr bana calis dedigi halde ben 1 aydir raporluym yuru deseydi de yine yurumezdim:) tedbirimi alayimda gerisi allaha kalmis bide benim onceki denemem kimyasal olmustu ondan bu sefer daha temkinli davranmaya calisiyorum allah emeklerimizi bosa cikarmaz ins sagsalim kucagimza aldigimiz gunleride goruruz

Bu arada sanki minik minik bulantilar basladi artk psikolojikmi bilmiyorum:)

Evet hepsi farkli soyluyo ama ztn dr bana calis dedigi halde ben 1 aydir raporluym yuru deseydi de yine yurumezdim:) tedbirimi alayimda gerisi allaha kalmis bide benim onceki denemem kimyasal olmustu ondan bu sefer daha temkinli davranmaya calisiyorum allah emeklerimizi bosa cikarmaz ins sagsalim kucagimza aldigimiz gunleride goruruz

Bu arada sanki minik minik bulantilar basladi artk psikolojikmi bilmiyorum:)

Eminim ki bılandığın için srviniypsundur 😜 ah bu bebeişler bizi ne hale getirdi 😃😃 yok sende kasma canım o kadar.. Benim gibi de yapma da ...

🌸🌸🌸

Hoşgeldin.. E biz de istedik aramızda tecrübeli anneler de olsun.. Ben de hem ordayım hem burda :)

🌸🌸🌸
ay yavrum insallah Allah tecrubeyle kucagimiza sag salim almayida nasip eder.elimden geldigince yardimci olurum sorulara bildigim kadariyla tabiki.hepimizin hayirli olsun tablo yapabiliyomusun basliga?tahmini dogum tarihleri il nick olarak en azindan soru sormak isteyenlertablodan arkadaslari daha rahat bulup soru sorabilir.cunku baya test zamanlari gelince herkesin kafasi kariscak

X