2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Insallah canim cok sagol bende maalesef asiri var bulanti kusma vs sogan kavuramiorum evde kotu oluorum tansiyonmda dusuk evlatlarm saglikli olsnlarda baska.bisi istemem

canım yapma soğanlı bişeyler corba yap. Soğansız yemekler yap. Ben bol bol yoğurt çorbası tüketiyorum...

Canım, benim 12 haftalık ikiz. Valla ne bulantı ne kusma ne öğürme ne tiksinme oldu. Çok şükür çok rahatım ve herşeyi yiyorum. Bebeklerin kalp atışı da gayet iyiydi. Annem 9ay çekmiş bulantı ve kusma yüzünden. Anneye benzer derler ama çok şükür benim olmadı. Rnfişelenme bence şanslıyız.

İnşallah daha fazla uzamadan bulantıların biter. Valla ben çok konuşuyorum bulantım yok diye başıma gelecek var benim:)

Ben de yakında günümü görecekmişim gibi hissettim şuan
canım korkmana gerek yok herkeste mide bulantısı olacak diye birşey yok bazıları bu dönemi yoğun yaşar bazıları hiç hissetmez bile
o yüzden sen gününün keyfini çıkar

Ben şimdilik o pek hissetmeyenlerdenim sanırım:) İnşallah kalır böyle:)

Doktorum da öyle dedi. Sorup duruyor sürekli bulantın var mı diye ya yok diyorum öyle abartacak kadar mis gibi yemek yiyorum hatta fazla yiyorum dedim. E ne güzel şanslısın şimdi ye yiyebildiğin kadar 4. ay önlemimizi alıcaz diyet vericem sana dedi. Valla dedim bir şekilde bu yemenin önünü kesmemiz lazım ben kendimi biliyorum çünkü zaten minnak bi boyum var duba gibi olurum yeminle.

Kızlar 6+3te pıtpıtlarımızı duyduk çok şükür. Doktorum biri kaybolur diye endişelenmiş ama minicik kalpleri ikisinin de atıyordu. Ama bebekler rahatsız oluyor diye çok dinletmedi. Ben zaten kalp atışı olduğunu anlayana kadar kapattı. Çok duygulanırım sanıyordum normalde ağlak biriyimdir. Deli gibi gülmeye başladım sesi duyunca. Dalga geçiyorlar benimle normalde anne bu aşamada ağlar diye. Dedim o kadar çok ağladım ki şimdi gülme sırası:)

Kızlar bu arada doktorum hamile kalınca "senden çok özel bi pasta istiyorum." demişti. Biz de bugün giderken pastamızı götürdük. Siz de görün istedim.

inşaallah böyle devam eder, bulantısız geçirenlerde çok fazla :)

Hosbuldm ikizlerime 10 haftalik hamileyim cok bulanti bas donmesi yasiorum ama cok sukur saglikliyiz bizimde tup bebek degil catlatma ignesi olmstum bir baktk.ki cift yumurta ikizlermz gelms ilk denememzde :)

Maşallah size ne güzel :) aramızda iki hafta var yani. Bende de çok bulantı var malesef

🌸🌸🌸

Maşallah size ne güzel :) aramızda iki hafta var yani. Bende de çok bulantı var malesef

🌸🌸🌸

Tesekkur ederiz canimmm evet yakinizz :)masallah sizede benmde cok oluo midm eksio arada duzeliyor cozumde bulamiorrm yedgm hersey kokuo midmi bulandirio

Akşamları bitmiş bi durumda oluyorum ev tam anlamıyla çöp ev olma yolunda kızımla zor ilgileniyorum migrenimde tavan yapmış durumda herif yakında beni boşar

Akşamları bitmiş bi durumda oluyorum ev tam anlamıyla çöp ev olma yolunda kızımla zor ilgileniyorum migrenimde tavan yapmış durumda herif yakında beni boşar

hahaha bende benzer durumdayım eşimde çok yorgun geliyo..
az kaldı az...
sabır...

Aynı durumdayım bende gece yine uyumadım. Şuan acayip uykum var birde baş ağrısı geldi. Ben uyumak istiyorum...

Bende senn gibiyim calisinca butun gun eve hal kalmio benm.mutfak toplama falan esim yapio ama camasirlar dag gibi deterjanim bitms esim hep yogun alamioruz bizimde giyilcek kalmayinca kocis konusmaya baslayabilir

hahaha bende benzer durumdayım eşimde çok yorgun geliyo..
Az kaldı az...
Sabır...

sabah çorap bulamamış beni arıyo bu erkekler niye halimizden anlamaz biz olmazsak evde hiçbişey bulamıyolar biz ev iş üstüne bide çocuk tabiki aşlerde var hepsine yetişiyoruz beyfendiler anlamıyoooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…