2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Ayyyy çok sevindiiiimmm bu bana bi umut ışığı oldu valla.Sağlık ve huzurla büyütün inşallah bebişlerinizi.Şimdiden tebrik ederim.Rabbim bana da eeen hayırlısını nasip etsin.Kızlar sizin dualarınız kabul olur şimdi.Ne olur bana da aratmadan hayırlı sağlıklı uzun ömürlü ikizler dileyiiiin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

inşaallah Allah gönlüne göre versin.Ben doğal yolla ikizlerime hamile kaldım.Eşimin ailesinde de benim ailemde de ikiz var.Ama benim ikizim olacağı aklımın ucuna gelmezdi.Şok olduk eşimde bende :) Sonra bunun ne kadar güzel ve özel bişey olduğunu anladım.İnşaallah Rabbim sanada önce sağlıklı hayırlı ikiz evlat nasip eder :)

Ben yanlış anlamadıysam bu senin 2. ikiz gebeliğin mi??? Maşallah :) doğal mı tüp mü??

������

evet canım ikinci ikizlerim...ilk bebişlerimi 26+5 .haftada doğum yaptım ve maalesef 1 hafta sonra melek oldu kuzularım.
rabbim tekrar ikiz nasip etti ÇOK ŞÜKÜR ve inşaALLAH bu sefer vakti zamanında doğurmayı da nasip eder.cümlemize...AMİN ECMAİN.
benim de tüp bebek

Son düzenleme:
Iyi aksamlar kızlar. Nasılsıniz. Biz raporluyuz yatiyoruz on gündür. Kanama oldu biraz. Bebisin birinin çevresinde kanama bölgesi olmuş.dr protestan iğne verdi on tane. Ara ara leke geldi ama kesildi şimdi çok şükür.iğne çok kötü ya.mahvediyor beni. Heryerim şişti. Oturamiyirum yatamiyorum acidan. Neyseki yarın son ignemi vurulacam. Siz nasılsınız nasıl gidiyor ikiz gebelik. ? Yemek yiyip su icebiliyor musunuz? Bebislerimiz aç susuz kalmaz inşallah değil mi?

evet canım ikinci ikizlerim...ilk bebişlerimi 26+5 .haftada doğum yaptım ve maalesef 1 hafta sonra melek oldu kuzularım.
rabbim tekrar ikiz nasip etti ÇOK ŞÜKÜR ve inşaALLAH bu sefer vakti zamanında doğurmayı da nasip eder.cümlemize...AMİN ECMAİN.
benim de tüp bebek

Merhaba oncelikle basin sagolsun, rabbim sabir versin.insallahh bu sefer vakitlice saglikli sihatli yavrularini kucagina alirsin, acini desmek icin degil canim ama neden o kadar erken dogum gerceklestini paylaswbilirsen sevinirim. Benimde ikinci ikiz gebeligim , ilk gebeligimde 24 haftalikken iki hafta once kizimin kalbi durdunu ogrendim, kahroldhm, ama diger bebegjm yasiyodu cok sukur buyuk zorluklarla oglumu 38. Haftada kucagima aldim. Simdi 2.5 yasinda ve kardes istedimiz ici tekrar donmus denedik ve rabbimin buyuk mucizesi bir kizi alan rabbim iki kiz gebeligi nasip etti su an tam 22 haftaligim ve sanki 24 u bur gecse her zaman var olcani bildim korkular birazda olsa hafifliycek. Yasadiklarjndan bir ders almak icin sende hikayeni yazarsin inz. Benim 24 haftsljkken vucudu.da yuzumdahil cok sisti ve ayaklarimmosmor oluyodu ayakta durdukca aman arkadaslar dikkatli olun bunlari yaziyorum sizi endiselendirmek icin degil benim csnim yandi sizin yanmasin belki erken den gitseydim doktora kizimda hayatta olabilirdi ama ikiz gebelik hersey normal mantigi yanlis, tedbir bizden takdir allahtan

ayyyy çok sevindiiiimmm bu bana bi umut ışığı oldu valla.sağlık ve huzurla büyütün inşallah bebişlerinizi.şimdiden tebrik ederim.rabbim bana da eeen hayırlısını nasip etsin.kızlar sizin dualarınız kabul olur şimdi.ne olur bana da aratmadan hayırlı sağlıklı uzun ömürlü ikizler dileyiiiin

iphone 'den kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

rabbim hakkında hayırlısını versin canım sadece hayırlısını iste allahtan

Rabbim tekrar ikiz nasip etti çok şükür ve inşaallah bu sefer vakti zamanında doğurmayı da nasip eder.cümlemize...amin ecmain.
Benim de tüp bebek

inşallah rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip eder bitanem rabbim acılarını göstermesin mübarek 3 ayların içindeyiz yarın berat kandili kaderimizin 1 yıl için yazılacağı gece boş geçmeyelim kızlar duaya çok ihtiyacımız var rabbim böle bi gecede inşallah dualarımızı geri çevirmez

ıyi aksamlar kızlar. Nasılsıniz. Biz raporluyuz yatiyoruz on gündür. Kanama oldu biraz. Bebisin birinin çevresinde kanama bölgesi olmuş.dr protestan iğne verdi on tane. Ara ara leke geldi ama kesildi şimdi çok şükür.iğne çok kötü ya.mahvediyor beni. Heryerim şişti. Oturamiyirum yatamiyorum acidan. Neyseki yarın son ignemi vurulacam. Siz nasılsınız nasıl gidiyor ikiz gebelik. ? Yemek yiyip su icebiliyor musunuz? Bebislerimiz aç susuz kalmaz inşallah değil mi?

inşallah tamamen biter kananman canım çok geçmiş olsun sağlıcakla kucaklamayı nasip etsin rabbim

biz iyiyiz kuzularla maşallah 13+0 ulduk bugun ense kalınlığıma bakıldı çok güzel ikili testimizin sonucunu bekliyoruz 12.haftaya doğru bulantılarım baya azaldı benimde

günaydın ikiz annişleri nasılsınızzz????

inşallah rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip eder bitanem rabbim acılarını göstermesin mübarek 3 ayların içindeyiz yarın berat kandili kaderimizin 1 yıl için yazılacağı gece boş geçmeyelim kızlar duaya çok ihtiyacımız var rabbim böle bi gecede inşallah dualarımızı geri çevirmez

aynen canım...berat kandilinde insanların 1 yıllık rızıkları o sene doğacak bebeklerin isimler vefat edeceklerin isimleri yazılıyormuş...çok dua etmek lazım...

inşaallah allah gönlüne göre versin.ben doğal yolla ikizlerime hamile kaldım.eşimin ailesinde de benim ailemde de ikiz var.ama benim ikizim olacağı aklımın ucuna gelmezdi.şok olduk eşimde bende :) sonra bunun ne kadar güzel ve özel bişey olduğunu anladım.inşaallah rabbim sanada önce sağlıklı hayırlı ikiz evlat nasip eder :)
doktora gittiğimde eşim kıbrısa gitmişti havaalanına iner inmez aşkım ikizimiz olacakmış dedim nutku tutuldu abisi ablası hep yanındalardı ağız kulaklarda bende şaşkınlık yeni yeni atıyorum şaşkınlığımı kuzular büyüdükçe ne kadar muhteşem olduklarının farkına varııyoruz eşimle beraber her hafta kontrolumuz var maşallah dahada farklı oluyolar

3 yaşında bide kızım var bebekliği çok zordu onlar aklıma geldi ilk zamanlar 3 çocuk nasıl olacak bakıcı nasıl olacak vs vs bişürü şey şimdi bunların ne kadar gereksiz olduğunu anlıyorum sağ salim hayırlısıyla doğsunlar kucağıma alayım gerisi tefarruat

Merhaba oncelikle basin sagolsun, rabbim sabir versin.insallahh bu sefer vakitlice saglikli sihatli yavrularini kucagina alirsin, acini desmek icin degil canim ama neden o kadar erken dogum gerceklestini paylaswbilirsen sevinirim. Benimde ikinci ikiz gebeligim , ilk gebeligimde 24 haftalikken iki hafta once kizimin kalbi durdunu ogrendim, kahroldhm, ama diger bebegjm yasiyodu cok sukur buyuk zorluklarla oglumu 38. Haftada kucagima aldim. Simdi 2.5 yasinda ve kardes istedimiz ici tekrar donmus denedik ve rabbimin buyuk mucizesi bir kizi alan rabbim iki kiz gebeligi nasip etti su an tam 22 haftaligim ve sanki 24 u bur gecse her zaman var olcani bildim korkular birazda olsa hafifliycek. Yasadiklarjndan bir ders almak icin sende hikayeni yazarsin inz. Benim 24 haftsljkken vucudu.da yuzumdahil cok sisti ve ayaklarimmosmor oluyodu ayakta durdukca aman arkadaslar dikkatli olun bunlari yaziyorum sizi endiselendirmek icin degil benim csnim yandi sizin yanmasin belki erken den gitseydim doktora kizimda hayatta olabilirdi ama ikiz gebelik hersey normal mantigi yanlis, tedbir bizden takdir allahtan

çok teşekkür ederim arkadaşlar...inşaALLAH rabbim sağlıcakla evlatlarımıza kavuşturur...
benm gebeliğimde 14.hafta başlayan ve ayda bir olan lekelenmelerim vardı.onun dışında çok sıkıntı yaşamadım ama sürekli yenilenen enfeksiyonum vardı...doğumdan 5-6 gün önce kontrolüm vardı ve güya herşey yolundaydı.26+5 te kasılmam ve popo ağrım başladı ama dayanılmayacal şiddette değildi..doğaldır diye düşündüm dr a gitmedim.gece bir ara tekrar leke geldi ne olur ne olmaz diye hastaneye gittim.eşime kalsa sabah gidecektik nerdeyse...
hastanede dr 1 cm lik açıklık var ama hiç korkma sancıları durdururuz dedi..ben 2 saat sonra doğum yaptım...takdiri ilahi:KK14::KK14:
inşaallah bu sefer vakti zamanında sağlıkla kavuşuruz miniklerimize...
çogul gebeliklerde kendimizi çok iyi takip etmeliyiz.ALLAH yardımcımız olsun..

doktora gittiğimde eşim kıbrısa gitmişti havaalanına iner inmez aşkım ikizimiz olacakmış dedim nutku tutuldu abisi ablası hep yanındalardı ağız kulaklarda bende şaşkınlık yeni yeni atıyorum şaşkınlığımı kuzular büyüdükçe ne kadar muhteşem olduklarının farkına varııyoruz eşimle beraber her hafta kontrolumuz var maşallah dahada farklı oluyolar

3 yaşında bide kızım var bebekliği çok zordu onlar aklıma geldi ilk zamanlar 3 çocuk nasıl olacak bakıcı nasıl olacak vs vs bişürü şey şimdi bunların ne kadar gereksiz olduğunu anlıyorum sağ salim hayırlısıyla doğsunlar kucağıma alayım gerisi tefarruat

Canım senin normal yolla mı ikizin oldu. Ben ve eşimin ailsindedde yok. Biz tedavi gördük. Bana dyorlar biz biriyle zor uğraşıyoruz. Sen ikisiyle nasıl baş edeceksin d,yorlar bende Allahım verir bir kolaylığını dyorum. Allah yardımcımız olsun. Şimdi düşündüğüm sağlıkla kucağıma almak onları elbet büyürler. Herşeyi zamanı gelmeden dşünmek istemiyorum. Çünkü stress giriyor insaan..

Hoşgeldinnnnn... Tabiki ne demek.. :)

🌸🌸🌸

Hosbuldm ikizlerime 10 haftalik hamileyim cok bulanti bas donmesi yasiorum ama cok sukur saglikliyiz bizimde tup bebek degil catlatma ignesi olmstum bir baktk.ki cift yumurta ikizlermz gelms ilk denememzde :)

aynen canım.bende başta üç çocuğa nasıl bakıcam diye kaygılandım.Kızımda daha küçük senin ki gibi.Ama sonra aklıma evlat sahibi olmak için her yolu deneyen insanlar geldi.Rabbimin bize bir lütfu bu, çok şükür ne kadar şükretsek az..

canım senin normal yolla mı ikizin oldu. Ben ve eşimin ailsindedde yok. Biz tedavi gördük. Bana dyorlar biz biriyle zor uğraşıyoruz. Sen ikisiyle nasıl baş edeceksin d,yorlar bende allahım verir bir kolaylığını dyorum. Allah yardımcımız olsun. şimdi düşündüğüm sağlıkla kucağıma almak onları elbet büyürler. Herşeyi zamanı gelmeden dşünmek istemiyorum. çünkü stress giriyor insaan..

normal canım bizimki hem gebelik supriz oldu + ikiz olunca tam supriz oldu eşim hep ikizim olsun isterdim dedi :KK9::KK9::KK9::KK9:

Kızıma tuvalet eğitimini veriyorum şu an baya ilerledik kuzuların doğumuna kızım baya büyümüş olacak inşallah rabbim sağlıcakla doğmalarını nasip etsin büyür giderler dediğin gibi daha dün gibi kızımı bırakıp işe nasıl gideceğim diye düşünüyordum şimdi 3 yaşını bitiriyor kurban olduğum

Ben daha kullanmaya başlamadım hiçbir şey. Mustela belki ama lierac çok pahalı ya ona para yetiştiremem gibi geliyor. Bi arkadaşım aktarda bi yağ karışımı görmüş onu kullanıyormuş çok da memnunmuş ben onu denemeyi düşünüyorum bir de kakao yağı tavsiye ediyorlar. Ama ne kullanırsak kullanalım çatlayacaksak çatır çatır çatlıcaz malesef:KK43: Hatta doktorum içimi o kadar rahatlattı ki iki katı çatlayacaksın ikiz olduğu için dedi:KK4: Nasip kısmet artık napalım.

Kızlar bir şey sorucam. Benim doktorum beni bulantılar konusunda çok korkuttu yanına mutlaka biri lazım çok bulantın olacak vs dedi. Hatta bulantın olursa sevin bebelerin kalp atışı olduğuna işarettir dedi. Evet benim midem bulanıyor ama bazen. Yani onun abarttığı kadar değil. Yemek yiyememe durumum yok iştahım gayet açık. Bulantısız geçiren var mı ikiz gebeliğini. Bu kadar şanslı olabilir miyiz gerçekten
canım korkmana gerek yok herkeste mide bulantısı olacak diye birşey yok bazıları bu dönemi yoğun yaşar bazıları hiç hissetmez bile
o yüzden sen gününün keyfini çıkar

normal canım bizimki hem gebelik supriz oldu + ikiz olunca tam supriz oldu eşim hep ikizim olsun isterdim dedi :KK9::KK9::KK9::KK9:

Kızıma tuvalet eğitimini veriyorum şu an baya ilerledik kuzuların doğumuna kızım baya büyümüş olacak inşallah rabbim sağlıcakla doğmalarını nasip etsin büyür giderler dediğin gibi daha dün gibi kızımı bırakıp işe nasıl gideceğim diye düşünüyordum şimdi 3 yaşını bitiriyor kurban olduğum

Öyle baya ilerledik inş. zamanla bebeklerimizi konuşmak nasip olur. :)

hosbuldm ikizlerime 10 haftalik hamileyim cok bulanti bas donmesi yasiorum ama cok sukur saglikliyiz bizimde tup bebek degil catlatma ignesi olmstum bir baktk.ki cift yumurta ikizlermz gelms ilk denememzde :)

rabbim tamamına erdirsin inşallah canım bende aşırı kusma olmadı baş dönmesi hiç olmadı bulantım 1 ay devam etti yemeği doyarak yiyemedim

rabbim tamamına erdirsin inşallah canım bende aşırı kusma olmadı baş dönmesi hiç olmadı bulantım 1 ay devam etti yemeği doyarak yiyemedim

Insallah canim cok sagol bende maalesef asiri var bulanti kusma vs sogan kavuramiorum evde kotu oluorum tansiyonmda dusuk evlatlarm saglikli olsnlarda baska.bisi istemem

ınsallah canim cok sagol bende maalesef asiri var bulanti kusma vs sogan kavuramiorum evde kotu oluorum tansiyonmda dusuk evlatlarm saglikli olsnlarda baska.bisi istemem

12. Haftaya kadar işe gitmek eziyet olmuştu canım akşam yemeklerimi annemde yedik:26::26::26:

X