2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

aynı durumdayım bende gece yine uyumadım. şuan acayip uykum var birde baş ağrısı geldi. Ben uyumak istiyorum... :KK53:

fatura kesiyorum reçete sıralıyorum şuanda evde olmak için neler vermezdimmmmmm

rabbim hayırlısıyla kuzuları kucağımıza almayı nasip etsin inşallah bugünlerde gelir geçerrrrrrr

amin canım inşallah.ben aslında erken doğumdan çok korkuyorum ama korkarak da çağırmak istemiyorum:))

bugun beraat kandili 1 yıllık kaderimiz yazılacak bolca dua edelim rabbim vakitli sağlıklı doğum nasip etsin inşallah

Çok güzelmiş canım. Allah ağız tadıyla yedirsin.

hahhahaha çok iyiymiş yaaaa:nazar:

pastana bayıldım canım :KK1:

oyyyyy ne tatlııııııııııı

İnternetten buldum kızlar az bi değişiklikle böyle oldu. Hoş yaptırdığım yer istediğim gibi yapamadı ama olsun çok beğendiler.

bugun beraat kandili 1 yıllık kaderimiz yazılacak bolca dua edelim rabbim vakitli sağlıklı doğum nasip etsin inşallah

Amin canım inşallah.

Kızlar kandiliniz mübarek olsun. Allah2ım ettiğimiz duaları hayırlısıyla kabul etsin inşallah.

Kızlar çok sinirlerim bozuk. Babamla tartıştım teli suratına kapattım,kardeşime bağırdım çağırdım bana gelmişti çekti gitti,eşime saçma sapan trip yapıp bi ton laf söyledim. En yakınım üç kişinin kalbini kırdım şu kandil günü. Sonra ağladım ağladım. . Çok mutsuzum çok sinirlerim bozuk :KK43: Allah'ım affet.. Hepinizin kandili mübarek olsun bebişlerimiz sağlıklı olsun..

🌸🌸🌸

Kızlar çok sinirlerim bozuk. Babamla tartıştım teli suratına kapattım,kardeşime bağırdım çağırdım bana gelmişti çekti gitti,eşime saçma sapan trip yapıp bi ton laf söyledim. En yakınım üç kişinin kalbini kırdım şu kandil günü. Sonra ağladım ağladım. . Çok mutsuzum çok sinirlerim bozuk :KK43: Allah'ım affet.. Hepinizin kandili mübarek olsun bebişlerimiz sağlıklı olsun..
🌸🌸🌸

seninde kandilin mübarak olsun ....
hormonal canım ve çok doğal üzülme...inan herşey hallolur kalplerini alırsın.
yeter ki sağlık olsun

🌸🌸🌸

Canim bence vakit kaybetme aç konuş hepsiyle iyi değildim falan da anlarlar seni. Senin de mandolin mübarek olsun

Kızlar geceleri uyuyamıyorum ben migrenim azmış durumda yemediğim şeyleri yer oldum bu arada ayıptır sölemesi içmediğim bi içeceği midemi rahatsız edeceğini bile bile yarım şişe bitirdim gecenin 12 sinde :21::21::21::21:

Ceviz felan yemek istiyorum ama yiyemiyorum bulantımı çok arttıyo kızımda baya tüketmiştim çekirdekli siyah üzüm felan kan için çok faydalı tavsiye ederim allaha şükğr kan durumum çok iyiydi kan ilacını çok içemediğim halde

Sabahları kahvaltıdan sonra ben bi kötü oluyorum nefesimi zor alıyorum ayaklarımı yukarı kaldırdığımda rahatlıyorum biraz

göbek çevrem baya kaşınmaya başladı ne kullansam bi bütürlü karar veremedim kızımda bi sürü şey kullandım 8.ayımda çatır çatır çatladım daha fazla çatlamamk için ne yapsammmmm:26::26::26:

Kızlar geceleri uyuyamıyorum ben migrenim azmış durumda yemediğim şeyleri yer oldum bu arada ayıptır sölemesi içmediğim bi içeceği midemi rahatsız edeceğini bile bile yarım şişe bitirdim gecenin 12 sinde :21::21::21::21:

Ceviz felan yemek istiyorum ama yiyemiyorum bulantımı çok arttıyo kızımda baya tüketmiştim çekirdekli siyah üzüm felan kan için çok faydalı tavsiye ederim allaha şükğr kan durumum çok iyiydi kan ilacını çok içemediğim halde

Canım çok geçmiş olsun. Merak etme doktor alacaklar besinleri alır onlar dedi. Sen sıkma canını.. Bende uyuyamıyorum ama benim sebepsiz migreni olanların Allah yardımcısı olsun..

geçmş olsun cnm.bende hiç faydalı şeyler yiyemiyorum.şu bulantılar bi geçsin diyetisyene gitmeyi düşünüyorum..

Sabahları kahvaltıdan sonra ben bi kötü oluyorum nefesimi zor alıyorum ayaklarımı yukarı kaldırdığımda rahatlıyorum biraz

göbek çevrem baya kaşınmaya başladı ne kullansam bi bütürlü karar veremedim kızımda bi sürü şey kullandım 8.ayımda çatır çatır çatladım daha fazla çatlamamk için ne yapsammmmm:26::26::26:

bende hala bişey kullanmaya başlamadım.ayın 24 ünde kontrolümüz var doktora sorucam bakalım o ne tavsiye edecek.Hoş zaten çatladım ama daha fazla çatlamak istemiyorum.ikizlerde bu biraz zor ama :)

benimde göbeğim ve göğüslerim kaşınıyor..
ben bepanten çatlak losyonu kullanıyorum hamileler için..
2 günde bir sürüyorum iyi geliyo kaşınmam 2 gün geçiyor ben memnunum...

X