2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Kızlar midem cayır cayır yanıyo ölcem ateş çıkıyo sanki.. Rennie aldım ama etkisi gidiyo aynen devam. Biliyorum mide yanması için çok erken ama.. :KK43:

🌸🌸🌸

Benim de başladı mide yanmam canım. Bir yudum süt içiyorum, yarım saat falan kesiyor, tekrar başlayınca yatım muz yiyorum. Böyle bir yol buldum kendime.
Çiğ patates suyu iyi geliyormuş ama ben içemem herhalde.

ben manisada değilim canım bursadayım..her doktor farklı tabi ki ama ikiz bambaşka birşey bende zor duruyorum zaten 10 gün bile hareket hissedemediğim için nasıllar bilemiyorum o yüzden hep gidip baktırmak istiyorum =)

sonuçta devlet olmadığı sürece özel de sen ne zaman istersen gidersin benimde özel hastane..muayene parası ödüyorum 10 gün ücretsiz kontrol süresi var 10. gün gel tekrar diyor doktorum yani öyle paraylada alakalı değil çağırması.allah korusun birine birşey olur erken den farkedebilmek için...bence normalde de 1 ay çok 15 günde bir gitmek gerek hayatında bir kere yaşanacak bir duygu meraktan bir ay ölcen mi hareketlerini hissetsek daha rahat olacaz sonuçta doktor 100 hastaya bakıyor senin yaşadığın duyguyu anlamz ki..birde erkek doktorlar daha hassas benimkide erkek doktor bayanlar gibi olmuyorlar.

sonuçta devlet olmadığı sürece özel de sen ne zaman istersen gidersin benimde özel hastane..muayene parası ödüyorum 10 gün ücretsiz kontrol süresi var 10. gün gel tekrar diyor doktorum yani öyle paraylada alakalı değil çağırması.allah korusun birine birşey olur erken den farkedebilmek için...bence normalde de 1 ay çok 15 günde bir gitmek gerek hayatında bir kere yaşanacak bir duygu meraktan bir ay ölcen mi hareketlerini hissetsek daha rahat olacaz sonuçta doktor 100 hastaya bakıyor senin yaşadığın duyguyu anlamz ki..birde erkek doktorlar daha hassas benimkide erkek doktor bayanlar gibi olmuyorlar.

Canim benimkide erkek ama ne bilim 1 ay dedi. Bizimde hiç aklımıza gelmedi belki bu sefer daha erkender demezse ben isteyecegim.

onun cevap vermesine fırsat verme bu ara çok uzun oluyor ben artık daha sık gelmek istiyorum de hayır diyemez sonuçta paranla muayene oluyorsun sen devlet te olsa kesinlikle olmazda özeller iyi bu açıdan..cinsiyeti ne zaman öğrendiniz siz.hem bebişlerin ultrason görüntüleri çok daha fazla oluyor =)))

sonuçta devlet olmadığı sürece özel de sen ne zaman istersen gidersin benimde özel hastane..muayene parası ödüyorum 10 gün ücretsiz kontrol süresi var 10. Gün gel tekrar diyor doktorum yani öyle paraylada alakalı değil çağırması.allah korusun birine birşey olur erken den farkedebilmek için...bence normalde de 1 ay çok 15 günde bir gitmek gerek hayatında bir kere yaşanacak bir duygu meraktan bir ay ölcen mi hareketlerini hissetsek daha rahat olacaz sonuçta doktor 100 hastaya bakıyor senin yaşadığın duyguyu anlamz ki..birde erkek doktorlar daha hassas benimkide erkek doktor bayanlar gibi olmuyorlar.

canım 15 günü geçirmemek lazım bencede 10 günde bir gidiyoruz bizde

canım ben salı günü tüp bebek doktoruma gittim. 14 hafta olmusum ben yanlış hesaplamısım. O dediki ayda 1 ben görürüm dedi. Benim kide boyle 2 haftada 1 düşüyor ama doktorlar farklı bu arada bebişimin birinin cinsiyeti bell oldu erkek :nazar::emir_bebek::KK52:

oyyy oyy maşallah cinsiyetler belli olmaya başlıyo artıkkkkk:KK9:

Kızlar ben dayanamayıp gitcem bugün öğleden sonra. Bi de telaşlandırdınız beni bi ay çok diye. Eşim yasaklıcam sana kk nü diyo :KK70:

🌸🌸🌸

X