2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Kızlar bugün kan tahlili de yapılmıştı. Sonuçlar çıkmış. Kanda Lökosit WBC 19,15 çıktı. Ref değer 3,8-10 arasıymış. Doktoru aradım yarın gel idrar tahlili ve CRP tahlili yapalım dedi. Çok korktum. Bu ne olabilir. İdrar yolu enfeksiyonu mu ki.

Canim yillardir bende de var ama hamilelikte risk teskil edermi hic bilmiyorum

Küçülme iyi bir gelişme canım bir dahaki kontrolünde kaybolur benim kanamam ve kahverengi akıntım çok olmadı az pembemsi akıntı birde kullandığımız crinone jel geri gelirken kahverengi geliyordu sadece ama doktor kese etrafında 4mm kanama var demişti o zaman 7+4 haftalikti üç hafta sonra tamamen kaybolmuş ben progestani günde birkere birde haftada bir prolatan depot kullanıyorum doktorun dediklerini yap çok sıkılsakta yatmak tek çözüm

idrar yolu enfeksiyonuna bakacaktır canımçok fazla korkma gebelikte sıkça rastlanan bi durum erken tedavide sıkıntı olmuyor temizliğe felan çok dikkat et

çok geçmiş olsun canım tez vakitte kanamalı bölge kaybolur inşallah

enfeksiyon vardır canım doktorun verdiği ilaçları kullan ve iç çamaşırlarını 90 derece yıka...bir de günde 2-3 lt sıvı almaya çalış özellikle de su...

Kızlar cuma günü kontrolumu oldum geldim bebişler iyi çok şükür birisi hobbidik hobbidik oynutodu diğeride el sallıyodu kuzum öyle hareketli görünce ne kadar sevindim anlatamam yarında perinatologla randevumuz inşallah iyi geçer birisi tam gününde diğeri 5 gün geriden geliyo

Eklentiler

• $20140523_165924.jpg
    131,3 KB · Görüntüleme: 55

gözün aydın canım
diğer doktora gittiğinde 3 boyutlu da bakabilirmiyiz diye sor onda daha çok insana benziyolar belki öyle de resim verir

gözün aydın canım
Diğer doktora gittiğinde 3 boyutlu da bakabilirmiyiz diye sor onda daha çok insana benziyolar belki öyle de resim verir

3 boyutluda bakıyo canım 20 gün önceki kontrolde vermişti resim ama resimden hiçbişey anlamadık bu sefer dahada net belli olurlar inşallah

ankara da hangi hastane ve doktora gidiyorsunuz? ben özele gidiyordum ama tanıdığım bir doktor ikiz olduğu için zekai tahire gitmem gerektiğini söyledi yeni doğan ünitesi iyi olduğu için ben de kararsız kaldım açıkcası devlet hastanesi ilgilenilmez diye korkuyorum .

Oyyyy severim annesi maşallah size.. Ben de 12 nin dolmasını bekliyorum son iki hafta..

🌸🌸🌸

kızlar biz de cumartesi kontrole gittik..kanama bölgem bitmiş şükür.iğne de vurulmuyorum artık.inşallah böyle gider. bebişlerimizin biri kız ama diğeri net görüntü vermedi.doktor tahmin ediyor da yanılmak istemiyorum dedi.sonra söyleyeyim dedi...biz de sağlıklı olsun da dedik.biri 131 gr diğeri 136 gr olmuş...bizden haberler bu kadar.

maşallah size annesi...yarın ki kontrolün de iyi geçer inşallah..haberlerini bekliyorum.bir de perinatolog farklı bir uygulama yapıyor mu..onun önerilerinden biz de faydalansak:))

Kızlar hamilelik ve bebek bakımı ile ilgili kitap okuyan ve tavsiyesi olan var mı? Karar veremedim çok fazla kitap var.

gözün aydın canım inşallah tekrarlamaz bidaha

vay vay vay bitane prensesin olcak çok güzel inşallah diğeride gösterirde onuda öğreniriz

ayy maşallah hayırlı olsun bizde ctsi gidicez inşallah bizde sağlıkla öğreniriz cinsiyetini...

maşallah size annesi...yarın ki kontrolün de iyi geçer inşallah..haberlerini bekliyorum.bir de perinatolog farklı bir uygulama yapıyor mu..onun önerilerinden biz de faydalansak:))

inşallah canım kadın doğumcum risklerden çok fazla bahsetmemişti perinatolog ne varsa söyledi geçen gittiğimde
yarın bakalım neler diyecek aynen paylaşırım canım

Kızlar hamilelik ve bebek bakımı ile ilgili kitap okuyan ve tavsiyesi olan var mı? Karar veremedim çok fazla kitap var.

ben genelde internetten araştırıyorum canım ilk gebeliğimde ablamdan bi kitap almıştım onu okudum bide aptamilin hamilelik ve sonrası diye bi cd sini izlemiştim

ikizler ürkütüyo beni kızlar sizdede öylemi başa çıkabilecekmiyim diye düşünmüyor değilim kızımın bebekliği çok zordu kolik sancılarından belayı bulmuştuk 6 ay uyku yüzü görmemiştim bide çalışıyor olunca ne bileyim rabbim bi kolaylığını verir inşallah hepimize

sağlıcakla kucağımıza alsaydıkkkkkkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…