2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

canımm yaaaa bak heyecanlandım şimdi :) benim alttan bakılmıştı ama dr haftaya belki bi tane daha görürüz dedi Rabbim hayırlısını nasip etsin hepimize.ben kısmetse cumartesi gidicem tam 6.hafta olcak herhalde.

Hayırlısıyla git gel canım sonucunu yaz bende heyecanlandım :KK52::KK52:

Hala çok şükür bulantı falan yok herşeyi fazla fazla yiyorum. Annemdeyim hala sağolsun çok iyi oldu tabi herşey aysğıma geliyor. Doktora Cuma günü gidicem bakalım 8+5 oldum ben de. Umarım herşey yolundadır. İnsan ultrasonda görene kadar iyiler mi diye ölüyor meraktan.

Yolundadır canım endişelenme bol bol dinleniyoruz igneleride kullanıyoruz bebekler büyümeye devam ediyor :21::21:

biz çift büyüyoruz canım ondan kızıma hamileyken 6 aylık felandım hamile kıyafetine geçtiğimde şimdi göbek sıkmaya başladı bile bende öğlen çıkıp bi bakınacam inşallah bişeyler bulurum

3 gündür benimde bulantılar bitti allaha şükür bulantı kesilince tedirgin olmadım değil ama yarın 15.50 de randevum var inşallah bişey yoktur
dün migren krizim tuttu serum takıldı acilde kadın doğumcum kontrolünde

Çok geçmiş olsun. Migren bende de var. Viks al dedi arkadaşım alnına sür ilaç içme dedi. Iki kaşının ortasına ve ayak altına sür dedi. Geçiyormuş. Sen ne kadar oldun da geçti bulantın?

🌸🌸🌸

çok geçmiş olsun. Migren bende de var. Viks al dedi arkadaşım alnına sür ilaç içme dedi. ıki kaşının ortasına ve ayak altına sür dedi. Geçiyormuş. Sen ne kadar oldun da geçti bulantın?

🌸🌸🌸

vicks gerçekten çok işe yarıyor boyun omuz kulak arkası alına sürüyorum karanlık bi odada battaniyenin altına geçiyorum çok işe yarıyor migren bende 15 senedir var hayatımı mahvediyo resmen dün çok kötüydüm parol içtim dr parolu iç bekle gezmezse gel parolun serumunu takalım dedi

9+4 de geçti bulantım tamamen değilde hafifledi diyelim şuan 10+1 im

teşekkür ederim canım hamile reyonunda ben kıyafet deniyorum diğer gebişler ablama soruyo kaç aylık ablamda 10 haftalık deyince 4 aylık gibi duruyor dediler oda ikiz onunki ondan çabuk çıktı göbüş dedi:KK52::KK52::KK52::KK52:

sorma benimkide 4 aylık gibi şu anda :KK16:

Kızlar benim hepinize sorum var. Biliyorsunuz kremlerde kan yoluyla geçebiliyo bebişlerimize. Normal nemlendirici krem vs kullanıyo musunuz? Ne kullanıyorsunuz? Ve bunu doktoruna soran var mı? Yakında doktora gidecek olan varda sorsa keşke.. Kullanıyorum ama korkarak..

🌸🌸🌸

hımmm tamam canım

bende çarşıya çıktım öğle arası pantol tayt aldım lcw den bide şirin bi elbise aldım çok tatlı oldu :KK9:

Ya ben de nasıl çıkmak istiyorum biraz yürümek biraz alışveriş yapmak istiyorum. Ama yine kanama olucak diye çok korkuyorum. Diğer iki kanamam dışarı çıktığım günler olmuştu. Offf sizce bişey olur mu....

ya ben de nasıl çıkmak istiyorum biraz yürümek biraz alışveriş yapmak istiyorum. Ama yine kanama olucak diye çok korkuyorum. Diğer iki kanamam dışarı çıktığım günler olmuştu. Offf sizce bişey olur mu....

bence daha dinlen canım dr tamam diyene kadar

kızlar benim hepinize sorum var. Biliyorsunuz kremlerde kan yoluyla geçebiliyo bebişlerimize. Normal nemlendirici krem vs kullanıyo musunuz? Ne kullanıyorsunuz? Ve bunu doktoruna soran var mı? Yakında doktora gidecek olan varda sorsa keşke.. Kullanıyorum ama korkarak..

🌸🌸🌸

canım sadece elime sürüyorum nıvea nemlendirici

Ne yaptın canım gittin mi doktora nerede çalışıyorsun doktorun bu konuda ne söyledi bel ağrısı yatmaktan benimde aynı ben bu gün gittim doktora Allaha şükür kanamalı alan kaybolmuş 11 haftalık olmuş bebekler haziran ayına ikili tarama testi içi gün verdi ikiz gebelikler hepsi riskli olur dedi cinsel ilişki olmasın ağır kaldırma kendini yormak vs... dedi bizde zaten dikkat ediyoruz iğnelerimi eşim yapıyor benim ilk tedavimde bu konuda çok sıkıntı çekmiştik hafta içi sağlık ocağına hafta sonu acile gidiyorduk birde arabamiz yok çok sıkıntıydı ikinci transferden önce başlandı ignelere doktor eşime beş gün kadar gösterdi ilk deneyimini doktorun yanında yaptı o gunden beri yapıyoruz progestan iğne 12. haftaya kadar son bir hafta birde pihtilasmada biraz sorun çıktı clexane 0,4)kullanıyorum gün aşırı onu göbekten kendimde yapıyorum sen hangi iğneleri kullanıyorsun neden iki defa gidiyorsun biraz yürümekle arabaya binmekle birşey olmaz için rahat olsun için rahat değilse mahalenizde ebe hemşire varsa rica edersin kalkmazsin senin kaç hafta oldu bebekler hakkımızda hayırlısı olsun sagliki şekilde doğuralim İnşAllah

Canim gittim dra bel agrisina yatmaktan dedi kanamali alan henuz kaybolmamis ama kuculmus yatmaya ve ignelere devam dedi pazartesi gunu tekrar gidicez bu arada kahverengi lekelenme yogun bir sekilde devam ediyor sabah aksam progestan igne oluyorum mumkun oldugunca yatiyorum bende bugun 9hafta oldum senin kanamali alan ne kadar zamanda kayboldu cnm

Canim gittim dra bel agrisina yatmaktan dedi kanamali alan henuz kaybolmamis ama kuculmus yatmaya ve ignelere devam dedi pazartesi gunu tekrar gidicez bu arada kahverengi lekelenme yogun bir sekilde devam ediyor sabah aksam progestan igne oluyorum mumkun oldugunca yatiyorum bende bugun 9hafta oldum senin kanamali alan ne kadar zamanda kayboldu cnm

Serenay çok geçmiş olsun. Umarım tez zamanda gecer.. Yawruları esirgesin Allah ım..

🌸🌸🌸

Ben de bugün doktora gittim. 9+1 olmuş ikisi de herşey normal dedi çok şükür. Birinin kalp atımı 182, diğerinin 178. Çok iyi dedi. Artık belirgin bir şekli var kafası gövdesi, kolları , bacakları. Mucize gibi. Çok şükür. Allah isteyen herkese nasip etsin, aratmasın evlat hasreti çektirmesin.Bizleri de sağlıkla tamamına erdirsin inşallah. Kanama alanı baya küçülmüş ama 12.hafta bitene kadar yat dedi. Rapor verdi. Kanama alanı kaybolana kadar gezmek yok dedi. Bu arada 2-3gündür kahve lekeler geliyor. İki doktorum da kahve leke önemsiz takma dedi.Kilo da almamışım 10 günden beri.

Ben de bugün doktora gittim. 9+1 olmuş ikisi de herşey normal dedi çok şükür. Birinin kalp atımı 182, diğerinin 178. Çok iyi dedi. Artık belirgin bir şekli var kafası gövdesi, kolları , bacakları. Mucize gibi. Çok şükür. Allah isteyen herkese nasip etsin, aratmasın evlat hasreti çektirmesin.Bizleri de sağlıkla tamamına erdirsin inşallah. Kanama alanı baya küçülmüş ama 12.hafta bitene kadar yat dedi. Rapor verdi. Kanama alanı kaybolana kadar gezmek yok dedi. Bu arada 2-3gündür kahve lekeler geliyor. İki doktorum da kahve leke önemsiz takma dedi.Kilo da almamışım 10 günden beri.

Bende pazartesiyi iple cekiyorum onlari gormenin heyecani paha bicilemez kanama alani tamamen kaybolmus olsa bir oh dicez kahve lekeler bende baya yogun ped kullaniyorum kiloya gelince sanirim aliyorum surekli ye ic yat aslinda cokta yiyemiyorum ama su icsem yariyor su aralar

X