2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

merhaba arkadaşlar bende ikizlerime hamileyim kısmetse kasımda doğacaklar...bir sürü sıkıntı çektim pıhtılaşma sorunum var şimdi 9 aya kadar günlük iğne alıoyrum..

merhaba arkadaşlar bende ikizlerime hamileyim kısmetse kasımda doğacaklar...bir sürü sıkıntı çektim pıhtılaşma sorunum var şimdi 9 aya kadar günlük iğne alıoyrum..

hoşgelsin canım aramıza allah yardımcımız olsun hepimizin

inşallah sağlıcakla alırız bebişleri kucağımıza

2 haftada bir gidiyorum canım kadın doğum doktorum ama uzmanlık alanında perinatolog yazıyo ölçümleri falan kendisi yapıyo...

aslında bizede 15 günü geçmeyecek şekilde düzenli kontrol dedi işimle biz pinpirikli geliyoruz her hafta cuma günü gidiyorun doktor bi sakıncası yok gelebilirsiniz dedi

amin canım sizin kaç haftalık bebişleriniz..benim 15. Haftadayız..bir kızım bir oğlum olacak kısmetse..tüp bebek bebişlerim..

10+5 günlük şuanda canım tek yumurta ikizi cinsiyeti bilmiyoruz daha normal yoldan bizimkisi bi kızım var 3 yaşında sizin ilkmi bebişler

10+5 günlük şuanda canım tek yumurta ikizi cinsiyeti bilmiyoruz daha normal yoldan bizimkisi bi kızım var 3 yaşında sizin ilkmi bebişler
evet canım ilk kısmetse..canım allah yardımcınız olsun...zor geçirmiyorsundur inşallah benım 12. haftaya kadar çok kötüydü şimdi biraz daha iyi...bulantı ve kusmam çoktu şimdi iiyiim

evet canım ilk kısmetse..canım allah yardımcınız olsun...zor geçirmiyorsundur inşallah benım 12. Haftaya kadar çok kötüydü şimdi biraz daha iyi...bulantı ve kusmam çoktu şimdi iiyiim

ilk hamilelğim çok rahattu bunda aşırı bulantı halsizlik ve baş dönmesi 2 gün geçti rahattim cumartesi tekrar başladı evi bile toplayamıyorum akşam kendimi eve zor atıyorum resmen doktor çok normal hormonlar 2 katı salgılanıyor diyor akşam olsun diye işte dua ediyorum resmen

ilk hamilelğim çok rahattu bunda aşırı bulantı halsizlik ve baş dönmesi 2 gün geçti rahattim cumartesi tekrar başladı evi bile toplayamıyorum akşam kendimi eve zor atıyorum resmen doktor çok normal hormonlar 2 katı salgılanıyor diyor akşam olsun diye işte dua ediyorum resmen

ben de işe gitmiyorum yaklaşık 2 ay olacak doktorum perşembe günü tekrar rapor verecem dedi biraz daha dinlenmeni istiyorum dedi gitmiyorum yani o konuda rahatım....sağlık kurulu raporu almışım evdeyim...madem farklı hamilelik yaşıyorsun büyük ihtimalle cinsiyeti erkektir....çünkü genelde erkek çocuklarının hamileliği çok zor oluyor....benım yengemde hamile 2 kızı var hiç hissetmedi o hamileliliği şimdi ile oğlu olacak çok kötü geçiyor..

ankara da hangi hastane ve doktora gidiyorsunuz? Ben özele gidiyordum ama tanıdığım bir doktor ikiz olduğu için zekai tahire gitmem gerektiğini söyledi yeni doğan ünitesi iyi olduğu için ben de kararsız kaldım açıkcası devlet hastanesi ilgilenilmez diye korkuyorum .

canım ben adanadayım özel hastanede kadın doğumcuya gidiyorum belli aralıklarlada perinatoloji uzmanına gidiyorum

ben de işe gitmiyorum yaklaşık 2 ay olacak doktorum perşembe günü tekrar rapor verecem dedi biraz daha dinlenmeni istiyorum dedi gitmiyorum yani o konuda rahatım....sağlık kurulu raporu almışım evdeyim...madem farklı hamilelik yaşıyorsun büyük ihtimalle cinsiyeti erkektir....çünkü genelde erkek çocuklarının hamileliği çok zor oluyor....benım yengemde hamile 2 kızı var hiç hissetmedi o hamileliliği şimdi ile oğlu olacak çok kötü geçiyor..

hayırlısı inşallah canım tek dileğim sağlıklı olsunlarda inşallah doktor gözümüzü çok korkuttu tek yumurta ikizleri plesantaları ve keseleri birtane dedi yüreğimiz ağzımızda resmen rabbim inşallah sağlıcakla kucaklamyı nasip eder

hayırlısı inşallah canım tek dileğim sağlıklı olsunlarda inşallah doktor gözümüzü çok korkuttu tek yumurta ikizleri plesantaları ve keseleri birtane dedi yüreğimiz ağzımızda resmen rabbim inşallah sağlıcakla kucaklamyı nasip eder

benimkiler cift yumurta ama tek beslenme keseleri war hc endise etme 34.haftadayiz gayet iyiyiz 3muzde 36.haftada planli sezeryan olcm ins

benim dogumuma 3hafta fln kaldi siz yolu ortalamissiniz sanirim ikiz diyince 20li haftadan snra ayaga bile kalkilamiyomus fln deniyo hep korkuyodum sakin kulak asmayin cokta panik stres olmayin akisina birakin 34.haftamdayim hala yuruyusumu duzenli yapabilyrm enerjimde yerinde cok agarlasmadm kimse ikiz olduguna inanmiyo 13kilo aldim suan en onemlisi rahat olmak stres yaparsaniz bebislerde etkileniyo bnim bulantim kusmamda hc olmadi darisi size:)

ben genelde internetten araştırıyorum canım ilk gebeliğimde ablamdan bi kitap almıştım onu okudum bide aptamilin hamilelik ve sonrası diye bi cd sini izlemiştim

ikizler ürkütüyo beni kızlar sizdede öylemi başa çıkabilecekmiyim diye düşünmüyor değilim kızımın bebekliği çok zordu kolik sancılarından belayı bulmuştuk 6 ay uyku yüzü görmemiştim bide çalışıyor olunca ne bileyim rabbim bi kolaylığını verir inşallah hepimize

sağlıcakla kucağımıza alsaydıkkkkkkkk:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

İnternetten 5 tane kitap aldım bugün güzelse size de tavsiye ederim.

benim dogumuma 3hafta fln kaldi siz yolu ortalamissiniz sanirim ikiz diyince 20li haftadan snra ayaga bile kalkilamiyomus fln deniyo hep korkuyodum sakin kulak asmayin cokta panik stres olmayin akisina birakin 34.haftamdayim hala yuruyusumu duzenli yapabilyrm enerjimde yerinde cok agarlasmadm kimse ikiz olduguna inanmiyo 13kilo aldim suan en onemlisi rahat olmak stres yaparsaniz bebislerde etkileniyo bnim bulantim kusmamda hc olmadi darisi size:)

Ben de 9+4 oldum bugün.benim de hiç bulantım, kusmam olmadı çok şükür. Sadece ara sıra hafif kanama ve kahverengi lekelenme oluyor. Maşallah sana darısı başımıza olsun inşallah biz de 34leri sağlıkla görelim vakti saatinde sağlıkla kucağımıza alalım inşallah.

Ha bu arada çok ideal kilo almışsın. Nasıl başardın, ne yedin, ne içtin? Bravo valla.

Ben de 9+4 oldum bugün.benim de hiç bulantım, kusmam olmadı çok şükür. Sadece ara sıra hafif kanama ve kahverengi lekelenme oluyor. Maşallah sana darısı başımıza olsun inşallah biz de 34leri sağlıkla görelim vakti saatinde sağlıkla kucağımıza alalım inşallah.

amin darisi hepinize hc korkma erken dogarmi diye ben hc oyle dusunmedim rahat rahatda duruyo prenslerim sizde gorursunuz hayirlisiyla ins

X