2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Hayırlısıyla git gel canım sonucunu yaz bende heyecanlandım

Yolundadır canım endişelenme bol bol dinleniyoruz igneleride kullanıyoruz bebekler büyümeye devam ediyor

Çok geçmiş olsun. Migren bende de var. Viks al dedi arkadaşım alnına sür ilaç içme dedi. Iki kaşının ortasına ve ayak altına sür dedi. Geçiyormuş. Sen ne kadar oldun da geçti bulantın?

🌸🌸🌸

vicks gerçekten çok işe yarıyor boyun omuz kulak arkası alına sürüyorum karanlık bi odada battaniyenin altına geçiyorum çok işe yarıyor migren bende 15 senedir var hayatımı mahvediyo resmen dün çok kötüydüm parol içtim dr parolu iç bekle gezmezse gel parolun serumunu takalım dedi

9+4 de geçti bulantım tamamen değilde hafifledi diyelim şuan 10+1 im

güle güle giy canım.

teşekkür ederim canım hamile reyonunda ben kıyafet deniyorum diğer gebişler ablama soruyo kaç aylık ablamda 10 haftalık deyince 4 aylık gibi duruyor dediler oda ikiz onunki ondan çabuk çıktı göbüş dedi

sorma benimkide 4 aylık gibi şu anda

kızlar hep karıştırıyorum ben bugün 9.haftadayım kaç aylık oluyor bi onu anlayamadım :)

Kızlar benim hepinize sorum var. Biliyorsunuz kremlerde kan yoluyla geçebiliyo bebişlerimize. Normal nemlendirici krem vs kullanıyo musunuz? Ne kullanıyorsunuz? Ve bunu doktoruna soran var mı? Yakında doktora gidecek olan varda sorsa keşke.. Kullanıyorum ama korkarak..

🌸🌸🌸

hımmm tamam canım

bende çarşıya çıktım öğle arası pantol tayt aldım lcw den bide şirin bi elbise aldım çok tatlı oldu

Ya ben de nasıl çıkmak istiyorum biraz yürümek biraz alışveriş yapmak istiyorum. Ama yine kanama olucak diye çok korkuyorum. Diğer iki kanamam dışarı çıktığım günler olmuştu. Offf sizce bişey olur mu....

bence daha dinlen canım dr tamam diyene kadar

canım sadece elime sürüyorum nıvea nemlendirici

Canim gittim dra bel agrisina yatmaktan dedi kanamali alan henuz kaybolmamis ama kuculmus yatmaya ve ignelere devam dedi pazartesi gunu tekrar gidicez bu arada kahverengi lekelenme yogun bir sekilde devam ediyor sabah aksam progestan igne oluyorum mumkun oldugunca yatiyorum bende bugun 9hafta oldum senin kanamali alan ne kadar zamanda kayboldu cnm

Serenay çok geçmiş olsun. Umarım tez zamanda gecer.. Yawruları esirgesin Allah ım..

🌸🌸🌸

Ben de bugün doktora gittim. 9+1 olmuş ikisi de herşey normal dedi çok şükür. Birinin kalp atımı 182, diğerinin 178. Çok iyi dedi. Artık belirgin bir şekli var kafası gövdesi, kolları , bacakları. Mucize gibi. Çok şükür. Allah isteyen herkese nasip etsin, aratmasın evlat hasreti çektirmesin.Bizleri de sağlıkla tamamına erdirsin inşallah. Kanama alanı baya küçülmüş ama 12.hafta bitene kadar yat dedi. Rapor verdi. Kanama alanı kaybolana kadar gezmek yok dedi. Bu arada 2-3gündür kahve lekeler geliyor. İki doktorum da kahve leke önemsiz takma dedi.Kilo da almamışım 10 günden beri.

Bende pazartesiyi iple cekiyorum onlari gormenin heyecani paha bicilemez kanama alani tamamen kaybolmus olsa bir oh dicez kahve lekeler bende baya yogun ped kullaniyorum kiloya gelince sanirim aliyorum surekli ye ic yat aslinda cokta yiyemiyorum ama su icsem yariyor su aralar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…