2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

merhaba bebek şekeri sepetler kapı susu gıbı süslemelere ıhtıyacı olan var mı lütfen bana ulasın. fiyatlarım cok uygun........

Benim 12. gün 880 14. gün 2330 gibi bir değerdi kese görmeye gittiğimizde iki tane görmüştü doktor senin değerde yüksek üstelik iki katından fazla katlamış ikiz olma olasılığı yüksek :nazar: kese görmeye ne zaman gideceksin

canım 5 haftalıkken kese görmeye gittik 11 tane kese göründü dr hızlı katlamış haftaya ikinci keseyi belki görebiliriz dedi de ondan sordum sonradan 2.keseyi gören varmı diye.Senin de hayırlı uğurlu olsun canım :nazar::nazar::nazar::nazar:

canım 5 haftalıkken kese görmeye gittik 11 tane kese göründü dr hızlı katlamış haftaya ikinci keseyi belki görebiliriz dedi de ondan sordum sonradan 2.keseyi gören varmı diye.Senin de hayırlı uğurlu olsun canım :nazar::nazar::nazar::nazar:

Ben 5+3 de falan gitmiştim ilk devlet hastanesinde iki keseyide görememişti doktor sonra tedavi gördüğüm yeri aradım çok korktum ama kötü birşey mi var neden görülmedi diye vajinal ultrasonla mı bakıldı dediler hayır göbekten dedim çok küçük olduğu için görünmemesi çok normalmis bir hafta sonra gittiğimde gene göbekten hem keseleri hemde kalp atışını görmüştüm seninde ikinci kese süpriz yapabilir tekrar ne zaman gideceksin :nazar::nazar:

hepinize maşlh kızlar ne güzel sizlere allahım sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin inşlh bende üçüz annesiyim dr başından belli hep üç kese gördü ama ben inanmadım bana 2 tane embriyo transfer ettiler dr sordum nasıl üç olur diye oda embriyo bölünebilir dedi gerçektende öle oldu üçününde ayrı ayrı kalp atışlarını duyduk çok şükür şu an 9 haftalık olduk salı günü randevümuz var bakalım bende mrak ediyorum dr beni 3 haftada sürekli görücek ama ilerleyen zamanlarda 2 hafta olabilir dedi geceleri fazla uyuyamuyorum karnım çok geriliyor çok sık wc ye çıkıyorum sizlerde böylemisiniz

hepinize maşlh kızlar ne güzel sizlere allahım sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin inşlh bende üçüz annesiyim dr başından belli hep üç kese gördü ama ben inanmadım bana 2 tane embriyo transfer ettiler dr sordum nasıl üç olur diye oda embriyo bölünebilir dedi gerçektende öle oldu üçününde ayrı ayrı kalp atışlarını duyduk çok şükür şu an 9 haftalık olduk salı günü randevümuz var bakalım bende mrak ediyorum dr beni 3 haftada sürekli görücek ama ilerleyen zamanlarda 2 hafta olabilir dedi geceleri fazla uyuyamuyorum karnım çok geriliyor çok sık wc ye çıkıyorum sizlerde böylemisiniz

Tuğbacım slm seninle aynıyız biliyosun ben 9+3 bugün. Ben de hiç uyuyamıyorum karnım çok şiş ve hep rahatsız bi haldeyim. Wc ye çok çıkıyorum şimdiden. Ağzımda bi metal tadı ve hiç bişe yemek istemiyorum. 16.haftada geçermiş bunlar öyle dedi hemşire

🌸🌸🌸

Tuğbacım slm seninle aynıyız biliyosun ben 9+3 bugün. Ben de hiç uyuyamıyorum karnım çok şiş ve hep rahatsız bi haldeyim. Wc ye çok çıkıyorum şimdiden. Ağzımda bi metal tadı ve hiç bişe yemek istemiyorum. 16.haftada geçermiş bunlar öyle dedi hemşire

🌸🌸🌸

evet cnm öyleyiz benimde mide bulantılarım var ama fazla değil karnım çok geriliyor çok fazla gaz oluyor sendede varmı göbişin çıktımı ben 1 haftadır hamile pantolonu giyiyorum benim pantolonlar karnımı sıkıyo rahat edemiyorumm

Ben 5+3 de falan gitmiştim ilk devlet hastanesinde iki keseyide görememişti doktor sonra tedavi gördüğüm yeri aradım çok korktum ama kötü birşey mi var neden görülmedi diye vajinal ultrasonla mı bakıldı dediler hayır göbekten dedim çok küçük olduğu için görünmemesi çok normalmis bir hafta sonra gittiğimde gene göbekten hem keseleri hemde kalp atışını görmüştüm seninde ikinci kese süpriz yapabilir tekrar ne zaman gideceksin :nazar::nazar:

canımm yaaaa bak heyecanlandım şimdi :) benim alttan bakılmıştı ama dr haftaya belki bi tane daha görürüz dedi Rabbim hayırlısını nasip etsin hepimize.ben kısmetse cumartesi gidicem tam 6.hafta olcak herhalde.

Sen ne yaptın canım gittin mi doktora sen iki konudada şanslısın hem bulantı kusma yok hemde annen yanindaymis ben koku hasasiyetinden mutfağa giremiyorum annemde on saatlik uzaklıkta maalesef :KK43:(

Hala çok şükür bulantı falan yok herşeyi fazla fazla yiyorum. Annemdeyim hala sağolsun çok iyi oldu tabi herşey aysğıma geliyor. Doktora Cuma günü gidicem bakalım 8+5 oldum ben de. Umarım herşey yolundadır. İnsan ultrasonda görene kadar iyiler mi diye ölüyor meraktan.

evet cnm öyleyiz benimde mide bulantılarım var ama fazla değil karnım çok geriliyor çok fazla gaz oluyor sendede varmı göbişin çıktımı ben 1 haftadır hamile pantolonu giyiyorum benim pantolonlar karnımı sıkıyo rahat edemiyorumm

Ben de dün aldım hamile pantolonu ama henüz giymedim. Beni de çok sıkıyo ya çok erken değil mi biz niye böyle olduk anlamıyorum. Millet 4 ayda giyiyo hamile kıyafetlerini. Ve doğru düzgün hamile kıyafeti yok avm lerde sinir oldum dün. .

🌸🌸🌸

Ben de dün aldım hamile pantolonu ama henüz giymedim. Beni de çok sıkıyo ya çok erken değil mi biz niye böyle olduk anlamıyorum. Millet 4 ayda giyiyo hamile kıyafetlerini. Ve doğru düzgün hamile kıyafeti yok avm lerde sinir oldum dün. .

🌸🌸🌸

Bende bayadir giyiyorrum zaten pantolonların dar gelliyordu azicikta göbek vardı. Şimdi iş yerindekiler 6 aylık gibi duruyon diyorlar :) . Ben iki tane de lastikli pantolon aldım. Onlarda rahat.

🌸🌸🌸

biz çift büyüyoruz canım ondan kızıma hamileyken 6 aylık felandım hamile kıyafetine geçtiğimde şimdi göbek sıkmaya başladı bile bende öğlen çıkıp bi bakınacam inşallah bişeyler bulurum

3 gündür benimde bulantılar bitti allaha şükür bulantı kesilince tedirgin olmadım değil ama yarın 15.50 de randevum var inşallah bişey yoktur
dün migren krizim tuttu serum takıldı acilde kadın doğumcum kontrolünde

hala çok şükür bulantı falan yok herşeyi fazla fazla yiyorum. Annemdeyim hala sağolsun çok iyi oldu tabi herşey aysğıma geliyor. Doktora cuma günü gidicem bakalım 8+5 oldum ben de. Umarım herşey yolundadır. Insan ultrasonda görene kadar iyiler mi diye ölüyor meraktan.

canım gebelik takvimi eklesene o zaman daha kolay oluyor takip etmek

maşallah canım rabbim sağlıklı bi şekilde 3 ünüde kucağına almayı nasip etsin canım

X