2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

eğer yardımcı olabileceğim birsey olursa seve seve

hehe mesela 2-3 kere kasık bölgemde seğirme oldu bunun anlamını biliyomusun??
bebek hıçkırıyo dediler ama çok erken değilmi böyle bir şey hissetmek için??
acaba ikiz diyemi erken hissedicez??

bebek hıçkırıyo dediler ama çok erken değilmi böyle bir şey hissetmek için??
acaba ikiz diyemi erken hissedicez??

Zey bende de oldu bi iki kere ona oğlanda seğirme oluyo diyolar. O taraftaki oğlan heralde dedim ben de sol tarafımda oldu. .

🌸🌸🌸

Bebek hıçkırıyo dediler ama çok erken değilmi böyle bir şey hissetmek için??
Acaba ikiz diyemi erken hissedicez??

o bendede çok oluyor canım normalmiş yatarken hep sol tarafa yatmak gerekiyor kalkerkende koldan destek alarak doğrulmak gerekiyor rahim genişlediği için arada bıçak saplır gibi sancı giriyor saniyelik

bide benim göbek 4 aylık gibi oldu seninde öylemi canım ikiz olduğu içinmi böle erken çıktı göbüş acep

o bıçak saplanmaları çok oluyo da seğirme farklı bir şey hani gözün seğiriya onun gibi karnımda oluyor...
benimde çıktı canım karnım..3 haftadır hamile pantolonu giyiyorum

Valla bende zo dayanıyorum. Ama öyleye gün verdiler.
birde ne artık yumurta, tavuk, et yiyemiyorum. Eşim zorla yediriyor oda geri çıkıyor.
Bende geçen hafta çok kasıkta batma vardı. Çok rahatsızdım. Tüp bebek doktorumu aradım. Oda bana rahim büyüyor dedi.
Benim ilk hamileliğim. Daha önce ablamı gözlemlemiştim. Şimdi ablama sorular soruyorum kız hatırlamıyor :) Zaten kötü hamilelik geçirdi herhalde hafızadan silmiş. :)

sevgili ikiz anneleri ben 5+4 günlük hamileyim minik bir kesemizi gördük ama henüz kalp atışını duymadık inşallah cumartesi gidicem tekrar dr'a.dr bana değerlerin hızlı artmış ikiz olabilir demişti muayene gidince tek kese görmüştük.size sorum sonradan 2.kese görünürmü değerleri benim gibi olup da 2.keseyi gören varmı aranızda??(bu arada tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım)

11.gün :341
13.gün:849
15.gün:2031 ne diyosunuz kızlar? bi fikri olan varmııııııı

Canım değerlerin yüksek doğru. Daha sonradan tek kese görüp çift kese gören olduğunu okudum burda ama yaşamadım. Yine Allah hayırlısını nasip etsin. Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..

o bıçak saplanmaları çok oluyo da seğirme farklı bir şey hani gözün seğiriya onun gibi karnımda oluyor...
benimde çıktı canım karnım..3 haftadır hamile pantolonu giyiyorum

bende dikkat ediyorum ama 2 haftadır. Gece uykularım yok gibi birşey.. Birde benim zaten göbeğim vardı. O yüzden bende ilk haftalardan itibaren giymeye başladım :)

Benimde çıktı canım karnım..3 haftadır hamile pantolonu giyiyorum

bende oluyo canım seğirmeler pıt pıt yapıyo

Değerlerin yüksek ikiz olabilir benim değerlere çok yakın hatta ama kese görmeden kimse net bişe söyleyemez ..

🌸🌸🌸

Ne yaptın canım gittin mi doktora nerede çalışıyorsun doktorun bu konuda ne söyledi bel ağrısı yatmaktan benimde aynı ben bu gün gittim doktora Allaha şükür kanamalı alan kaybolmuş 11 haftalık olmuş bebekler haziran ayına ikili tarama testi içi gün verdi ikiz gebelikler hepsi riskli olur dedi cinsel ilişki olmasın ağır kaldırma kendini yormak vs... dedi bizde zaten dikkat ediyoruz iğnelerimi eşim yapıyor benim ilk tedavimde bu konuda çok sıkıntı çekmiştik hafta içi sağlık ocağına hafta sonu acile gidiyorduk birde arabamiz yok çok sıkıntıydı ikinci transferden önce başlandı ignelere doktor eşime beş gün kadar gösterdi ilk deneyimini doktorun yanında yaptı o gunden beri yapıyoruz progestan iğne 12. haftaya kadar son bir hafta birde pihtilasmada biraz sorun çıktı clexane 0,4)kullanıyorum gün aşırı onu göbekten kendimde yapıyorum sen hangi iğneleri kullanıyorsun neden iki defa gidiyorsun biraz yürümekle arabaya binmekle birşey olmaz için rahat olsun için rahat değilse mahalenizde ebe hemşire varsa rica edersin kalkmazsin senin kaç hafta oldu bebekler hakkımızda hayırlısı olsun sagliki şekilde doğuralim İnşAllah

Sen ne yaptın canım gittin mi doktora sen iki konudada şanslısın hem bulantı kusma yok hemde annen yanindaymis ben koku hasasiyetinden mutfağa giremiyorum annemde on saatlik uzaklıkta maalesef (

Benim 12. gün 880 14. gün 2330 gibi bir değerdi kese görmeye gittiğimizde iki tane görmüştü doktor senin değerde yüksek üstelik iki katından fazla katlamış ikiz olma olasılığı yüksek kese görmeye ne zaman gideceksin

Benim tüp bebek degil norml hamile kaldim benim degerlerimde 3 kat yukseliyo 26,104,546,1740 ikiz olabilirmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…