2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

ama şuanda acayip bi yorgunluk başladı yine bulantım çok yok ama allaha şükür

canım sen doktora hangi aralıklarla gidiyorsun ben her hafta gidiyorum 10 günü geçirmiyoruz

Ben doktora yeni başladım işte geçen hafta gittim. 1 ay sonrasına gün verdiler. Ama çok geldi bana normali buymuş :KK43:. Size neden 10 günde 1 dediler yada bana niye uzun verdiler ?

canım 17+3 sün galiba helen mide bulantıların devam ediyor galiba benimde devam ediyorda ne zaman geçecek bu bulantılar Allah korusun çevrede o kadar çok duyuyorum ki 9 ay devam edenler oluyormuş
bu arada bebeklerin gelişimi yerindeyse korkma canım Allahın izniyle rahat bir hamilelik ve doğum yaşarsın inşallah

14.05.2014 > 26
16.05.2014> 104
18.05.2014>546
20.05.2014>1740

bunlar bhcg sonuclarim ikiz olabilir mi ?

ben doktora yeni başladım işte geçen hafta gittim. 1 ay sonrasına gün verdiler. Ama çok geldi bana normali buymuş :KK43:. Size neden 10 günde 1 dediler yada bana niye uzun verdiler ?

bizim kesemiz bir ince bir zar ayırıyor ve plesantaları tek o yüzden çok riskli dedi perinatolog doğuma kadar kadın doğumcuna 15 günü asla geçirmeyeceksin dedi salı günü perinatologla tekrar randevum var ona hangi aralıklarla giderim bilmiyorum

bizim kesemiz bir ince bir zar ayırıyor ve plesantaları tek o yüzden çok riskli dedi perinatolog doğuma kadar kadın doğumcuna 15 günü asla geçirmeyeceksin dedi salı günü perinatologla tekrar randevum var ona hangi aralıklarla giderim bilmiyorum

günaydın canım benim bebeklerimde ince bir zarla ayrılıyomuş plesentaları birmiş..
ben risklimi diye sordum..bu risk tek bebekte de var böyle şeyleri kafana takma dedi..
15 günde bir çağırıyor beni de..doktorum aynı zamanda perinatolog konusunda uzman ölçümleri falan kendisi yapıyo zaten..

Ben doktora yeni başladım işte geçen hafta gittim. 1 ay sonrasına gün verdiler. Ama çok geldi bana normali buymuş :KK43:. Size neden 10 günde 1 dediler yada bana niye uzun verdiler ?

canım ikiz bebek bekliyosan ayda bir çok geç olur 2-3 haftada bir gitmelisin...

Kızla bu arada esila nerde? neden hiç gözükmüyor?

Canım mrb ben sizi okuyorum genelde ama kendimi pek iyi hissetmiyorum günlerdir. Canım hiç bişe yapmak istemiyo ni depresyonda gibi bi tuhafım hiç keyfim yok. Sizde de böyle mi bilmiyorum da resmen gün sayıyorum 16 hafta geçince normale dönüyormuş genelde anneler. Bi dönsem de gelip kaynatsam diyorum. Ama takipçiniziim. Siz de de böyle mi bilmiyorum da ben fenayım..

🌸🌸🌸

14.05.2014 > 26
16.05.2014> 104
18.05.2014>546
20.05.2014>1740

bunlar bhcg sonuclarim ikiz olabilir mi ?

Canım bu değerlerin tarihlerini yazmışın ama transferin kaçıncı günleri ? Önemli olan o. Onu yaz sen.. Gönlüne göre olsun inşallah..

🌸🌸🌸

günaydın canım benim bebeklerimde ince bir zarla ayrılıyomuş plesentaları birmiş..
Ben risklimi diye sordum..bu risk tek bebekte de var böyle şeyleri kafana takma dedi..
15 günde bir çağırıyor beni de..doktorum aynı zamanda perinatolog konusunda uzman ölçümleri falan kendisi yapıyo zaten..

kadın doğumcumun hocasıymış perinatolog ben ilçedeyim prof ilde bakalım kaç günde gel diyecek salı günü randevum var belli olacak kaç günde çağıracağı ilçedeki kadın doğumcuma her hafta gidiyorum gelebilirsiniz iyi olur dedi

kadın doğumcumun hocasıymış perinatolog ben ilçedeyim prof ilde bakalım kaç günde gel diyecek salı günü randevum var belli olacak kaç günde çağıracağı ilçedeki kadın doğumcuma her hafta gidiyorum gelebilirsiniz iyi olur dedi

her hafta git canım imkanım olsa işyerinden izin alabilsem bende her hafta giderim..
iki tane olunca insan iki kat merak ediyor...

canım ikiz bebek bekliyosan ayda bir çok geç olur 2-3 haftada bir gitmelisin...

cinsiyetlerini öğrenebildinmi canım

bide gelişimleri nasıl mesala nelere dikkat etmeliyim maşallah 14.haftasın sen ben 10 dayım

eğer seni rahatsız etmezsem takıldığım konularda yazabilirmiyim sana

Canım mrb ben sizi okuyorum genelde ama kendimi pek iyi hissetmiyorum günlerdir. Canım hiç bişe yapmak istemiyo ni depresyonda gibi bi tuhafım hiç keyfim yok. Sizde de böyle mi bilmiyorum da resmen gün sayıyorum 16 hafta geçince normale dönüyormuş genelde anneler. Bi dönsem de gelip kaynatsam diyorum. Ama takipçiniziim. Siz de de böyle mi bilmiyorum da ben fenayım..

🌸🌸🌸

Valla bizlerde hemen hemen öyleyiz canım. Burası biraz daha moral veriyor. Başka şeyler olmasın atlatırsın inş. Kendine iyi bak bekliyoruz seni..

cinsiyetlerini öğrenebildinmi canım

bide gelişimleri nasıl mesala nelere dikkat etmeliyim maşallah 14.haftasın sen ben 10 dayım

eğer seni rahatsız etmezsem takıldığım konularda yazabilirmiyim sana

allaha şükür eczacım anlayışlı biri

canım tabiki sorabilirsin merak ettiklerini buralardayım ben hep..
çok şükür gelişimleri iyi dedi doktor...perşembe günü gitmiştim en son 7.5 ar santimlerdi..cinsiyetini sormayı unuttum başka şeyler sormaktan halbuki gösteriyolardı :KK1: ama doktor görse söylerdi sanırım..10 gün sonra tekrar gidicem o zaman sorucam eğer gösterirlerse öğreniriz inşallah sağlıkla...
yere eğilip kalkarken dizden kalkmaya çalış canım beline yüklenme..tuvalette ıkınma kabız olmamaya çalış..günde en az 2-2.5 lt sıvı almaya çalış..balık yumurta et tavuk bunları iyi pişmiş yemeye çalış çiğ kalmış yeme..benim 10. haftadan sonra kasıklarımda batmalar çok arttı doktor normal korkma dedi 10dan sonra göbeğe doğru çıkmaya başlar rahim göbek deliğinin etrafında da batma olur dedi..başka aklıma gelmiyo bişey :KK9:

Canım ikiz benimde doktora dedim. Keseleri ayrı benimkilerin belirgin 2 ayrı kese var. Her halde o yüzden 1 ayda 1 dedi..

evet canım olabilir..ama sen yinede 3 haftada bir falan git:KK1:
iki bebek için ayda bir çok uzun bir süreç bence...
ben 2 hafta zor dayanıyorum valla:KK1:

canım tabiki sorabilirsin merak ettiklerini buralardayım ben hep..
çok şükür gelişimleri iyi dedi doktor...perşembe günü gitmiştim en son 7.5 ar santimlerdi..cinsiyetini sormayı unuttum başka şeyler sormaktan halbuki gösteriyolardı :KK1: ama doktor görse söylerdi sanırım..10 gün sonra tekrar gidicem o zaman sorucam eğer gösterirlerse öğreniriz inşallah sağlıkla...
yere eğilip kalkarken dizden kalkmaya çalış canım beline yüklenme..tuvalette ıkınma kabız olmamaya çalış..günde en az 2-2.5 lt sıvı almaya çalış..balık yumurta et tavuk bunları iyi pişmiş yemeye çalış çiğ kalmış yeme..benim 10. haftadan sonra kasıklarımda batmalar çok arttı doktor normal korkma dedi 10dan sonra göbeğe doğru çıkmaya başlar rahim göbek deliğinin etrafında da batma olur dedi..başka aklıma gelmiyo bişey :KK9:

ben 2 hafta zor dayanıyorum valla:KK1:

teşekkür ederim canım benim ikinci hamileliğim 3 yaşında bir kızım var ama sanki ilk kez hamileyim

inşallah sorunsuz bi hamilelik geçiririz rabbim yar ve yardımcımız olsun

teşekkür ederim canım benim ikinci hamileliğim 3 yaşında bir kızım var ama sanki ilk kez hamileyim

inşallah sorunsuz bi hamilelik geçiririz rabbim yar ve yardımcımız olsun

amin canım inşallah hepimizin :nazar:
sen daha tecrübelisin o zaman ne güzel sen bize bilgi ver esas :KK16:

X