2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Kızlar ben bugün doğum yapıcam nasip olursa. Dualarınızı eksik etmeyin lütfen. ..inşallah küveze gerek kalmaz.
Inşallah canım. Hayırla sağlıkla al kucağına. Masallah haftan cok guzel. Burda 35 haftalik doganlari hep taburcu ettiler anneyle. Ben de kızımı aldım çok şükür. Dün ilk gecemizdi evde. Baya zor geçti. Ikisi birlikte ne yapacağız merak ediyorum :) inşallah Oglusumda tez zamanda çıkar.

gözün aydın canım oğlun gelene kadar biraz kızınla ilgilenirsin sonra oğlun gelir bayram yerine döner eviniz ALLAH C.C kolaylık versin

Çok şükür doğum yaptım kızlar. ..Bebisleri m yanımda uyuyorlar şimdi. Rabbim tüm bekleyenlere nasip etsin. Hamdolsun
Canım benim gözün aydın Allah uzun ömürler versin bebişlerine inşallah. Kaçar kilo doğdular canım söylemek istersen tabi.

Çok teşekkür ederim arkadaşlar. 2400-2800 doğdular. 35+6 da.ben epidural+spinal kombine istedim. Şükür kuveze girmediler. Asil mücadele simdi başladı. Cidden stresli ilk günler. Rabbim hepimiz in yavrularını korusun inşaallah.

QUOTE="reyyan87, post: 38410616, member: 338263"]allahım korusun çok sevindimmm arkadaşım,mersine gelirsem yanına ugrayım :)[/QUOTE]
Saol canım. Gelirsen çok sevinirim. Telim var sende sanırım.

Saol canım. Gelirsen çok sevinirim. Telim var sende sanırım.[/QUOTE]
maaşaALLAH

Saol canım. Gelirsen çok sevinirim. Telim var sende sanırım.[/QUOTE]
yok canım bende numaran mersinde misin yoksa görev yerinde misin ama çok sevindim valla bu yola beraber başladık biz seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…