2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Kızlar merhaba yarın sabah sezeryanla yavrularıma kavuşacağım inşallah çok garip hissediyorum bi yandan korkuyorum bi yandan seviniyorum lütfen dua edin bana sağsalim kavuşayım
allah yardımcın olsun. Kavusursun inşallah. Maşallah haftanın çok iyi. Ben baya zorlanıyorum artık. 35. Hafta bitti bizimde. Sen nasıldın son haftalarda?

korkma canim.30 degil 36.haftayi da gorursun insaallah

OTE="Mucizelerimbenim, post: 38264882, member: 583535"]Aynen canım, bizde de durum aynı. Annem evine gitmek istiyor artık. Haftasonları gidiyor ama ben çok yoruluyorum, geri çağırıyorum. İnşallah biran önce düzenimizi oturturuz.[/QUOTE]
İnşallah canım. Benimde kv yarın gidiyor, annem gelicek çok şükür. Bana daha çok faydası olacağını düşünüyorum, kv herşeye karışıyor çok bunalttı beni. Çok depresif bir haldeyim ben, eşimden de hiç yardım göremiyorum, bütün gece kendim bakıyorum bebeklere. Gündüz de hiç uyumuyorum off

O kadar uyku ile sütün nasıl olsun ki. Az olması çok normal. Sütü en çok etkileyen uyku ve stress. İkisini de yaşıyorsun. Her fırsatta uyumaya çalış ve tüm olumsuzlukları kafandan atmaya bak (en zoru). Başka işlerin aksasa da olur.

Kızlar merhaba yarın sabah sezeryanla yavrularıma kavuşacağım inşallah çok garip hissediyorum bi yandan korkuyorum bi yandan seviniyorum lütfen dua edin bana sağsalim kavuşayım
Gözün aydın canım. Ben dün akşam emzirmeye gittiğimde iki çift ikiz geldi. Çok tatlı ve iyi gorunuyorlardi. Onlardan biri senindir belki. Allah sağlıkla büyütmeyi nasib etsin.gözünaydin.

allah yardımcın olsun. Kavusursun inşallah. Maşallah haftanın çok iyi. Ben baya zorlanıyorum artık. 35. Hafta bitti bizimde. Sen nasıldın son haftalarda?

korkma canim.30 degil 36.haftayi da gorursun insaallah
inşaALLAH canım ALLAH C.C hepimize yardım etsin

Kızlar prematüre bebislerinize pisik kremi kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız ne kullanıyorsunuz? Dün kızımın altını degistirdim ilk defa. Sanki poposu kızarık gibiydi. Icim parçalandı. Aklıma geldikçe aglayasim geliyor. Zaten sürekli ağlıyorum. Bebislerimin resimlerine bakıyorum öyle. Sütüm de çok çok az. ((

Inci Merhaba. Çok geçmiş olsun bebise. Ama hiç ağlama. Haline ve şansına şükür. ..Bebislerin sağlıklı.
sütün artar bence.ilk doğumumda süt arttırıcı doğal çay vs ne bulduysam içtim ve annemin tavsiye siyle goguslerimi sıcak suyla hergün ovdum. Baya sütüm oldu.ama bebislerime kismet olmadi.
herseyin hayirlisi

Haklısın canım sürekli şükrediyorum ama gözyaşlarıma engel olamıyorum.bu lohusalik psikolojisi insanın elinde olmayan bişey galiba. Ben de çay yiyecek anlamında elimden geleni yiyip içiyorum.iştahım da öyle kapalı ki. Zorla yiyorum.bira mayası tableti alacağız bir de. Inşallah çoğalır. Allah sana da bu yavrularını sağlıkla kucağına almayi nasib etsin canım.

İnşallah canım. Benimde kv yarın gidiyor, annem gelicek çok şükür. Bana daha çok faydası olacağını düşünüyorum, kv herşeye karışıyor çok bunalttı beni. Çok depresif bir haldeyim ben, eşimden de hiç yardım göremiyorum, bütün gece kendim bakıyorum bebeklere. Gündüz de hiç uyumuyorum off[/QUOTE]

Allah yardımcın olsun canım. Eşler direkt yardımcı olamıyorlar ama getir götür yapmaları lazım. En azından mama hazırlamasını öğret canım. Annelerin faydası kesinlikle daha fazla oluyor. Gece olmasa da akşam eşin geldiğinde birkaç saat uyumaya çalış. Hasta olursun, bu sefer çocuklara kim bakacak? Bunu yanındakilere hatırlat bence.

Ben pisikten sebep dra goturdum kizlarimi hemde oyle pisiktiki goz goz yaralar oldu dr tavsiyesiyle trosyd krem kullandim sabah aksam ztn bi kac kisi daha onermisti 3cu gunde pisik kalmadi cok sukur

canim bende bakamam diyodum ama bi cesaret dedim denedim bakabiliyorum yalnız

Ben bepantholkullanıyorum.ama dr tavsiyesiyle değil kendim aldım eczaneden.canım sana üzülme diycem ama elinde olmuyor insanın.benimde bebeklerim küvezdeyken hep gizli gizli ağlıyordum.anneme hiç belli etmemeye çalışıyordum.ama eşimin yanında bırakıyrdum kendimi.gerçekten çok zor oluyor inşallah en kısa zamanda kavuşursun canım

Kızlar iki bebeğede sütü yeten var mı.ben sağarak veriyordum ama artık sağma işini neredeyse bıraktım çevre baskısıyla.Aslında benim kolayıma geliyordu ama emzirmek tabiki daha güzel olduğundan durmadan emzirmeye uğraşıyorum.tam doymadıklarından sürekli bi birini bi birini alıp emziriyorum ancak öyle doyuyorlar.Bugün dr.a gittik 14 günde 700 gr almışlar.keşke sütüm yetsede mama vermesem ama olmuyor işte.süt sağma makinam lansinoh çift taraflıydı.başlarda iyiydi fakat bi haftadır pek güzel çekmiyor.üst kısmına süt kaçıyor.

Canim benimkide lansinoh ciftli hic memnun degilim bi cekiyor bi cekmiyor dedigin gibi ust tarafa sut kaciriyor surekli cevre baskisi bendede var ama napim uzun uzun emzircek vakit bulamiyorum mama mecbur veriyorum cunku sutun yetmesi mumkun degil bizimde ptesi kontrolumuz 1 ay olcaklar bakalim kac kilo almis kuzularim

Kızlar merhaba uzun zamandır yazamıyorum telefonu alınca kayın valide sen ikiz annesisin telefonla ne uğraşıyorsun diyor hemen ikide bir pratik olman lazım diyor ama hiç çocuklarımı bana bırakmıyor ben ortalığı toplayıp sıkıyönetim supureyim o yok çocuğun altını değiştiriyor gazını alıyor yok banyosunu yaptırıyor. Ben bi emzirirken kucağında onun haricinde kucağıma alınca ver ben hallederim diyor gece çocukların birini yanına alıyor emZirecegim zaman getiriyor. Gogsumun yarasida gecmedi. Doğum yapanlara Allah sağlık sıhhat versin. Doğru arkadaşlarımın Allah yardımcısı olsuna.

Maşallah canım Allah bağışlasin. Ne güzel işte evine goturuyorsun bebislerini. Allah sağlıkla büyütmeyi nasib etsin.benim bebisler hala küvezde. Günde iki kere görebiliyorum. Kaç kilo doğdu bebisler.isimleri neydi?

Allah yardımcın olsun canım. Hep yakınında mi kv. Gitmeyecek mi? Geceçek bu günler canım sabret. Ya bu kV ler niye gelirlerinin dogumuna geliyor bilmiyorum.kızlarına gitsinler.annesi olana annesi gelsin baksın.benim kV iyi ama annemi tercih edErim.lohusalikta kimseyi çekemiyor insan.benim kV 2 ay burda daha.

Hayirli olsun. Güle güle sağlıkla büyüt inşaallah. Darısı bekleyen herkese olsun.

Canim seni okuyunca içim daralıyor walla. Neden böyle davranıyor ki?
Konuşup duygularını anlatsan anlar mı acaba?

Bizim de bugün muayene vardı. 35.1 haftalik olduk çok şükür. Bebekleri yanlış olcuyor sanırım Dr? Biri 2700 diğeri 2900 çıktı. inşallah doğrudur.
doğum perşembe yada cuma günü olacak hayırlısı ile. Rabbim hepimizin bebeklerine hayırlı uzun ömür versin. Çok heyecanlıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…