2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Canim benimkide lansinoh ciftli hic memnun degilim bi cekiyor bi cekmiyor dedigin gibi ust tarafa sut kaciriyor surekli cevre baskisi bendede var ama napim uzun uzun emzircek vakit bulamiyorum mama mecbur veriyorum cunku sutun yetmesi mumkun degil bizimde ptesi kontrolumuz 1 ay olcaklar bakalim kac kilo almis kuzularim

Ayy maşallah. Ne çabuk 1 ay geçti serenay83. Dün gibi. Darısı bizlere

Bizim de bugün muayene vardı. 35.1 haftalik olduk çok şükür. Bebekleri yanlış olcuyor sanırım Dr? Biri 2700 diğeri 2900 çıktı. inşallah doğrudur.
doğum perşembe yada cuma günü olacak hayırlısı ile. Rabbim hepimizin bebeklerine hayırlı uzun ömür versin. Çok heyecanlıyım:KK17::KK54:
canım rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah kolay bir doğum olur yaz olur mu bebişler kuveze girmeden sorunsuz evlerine gelirler inşallah...

Bizim de bugün muayene vardı. 35.1 haftalik olduk çok şükür. Bebekleri yanlış olcuyor sanırım Dr? Biri 2700 diğeri 2900 çıktı. inşallah doğrudur.
doğum perşembe yada cuma günü olacak hayırlısı ile. Rabbim hepimizin bebeklerine hayırlı uzun ömür versin. Çok heyecanlıyım:KK17::KK54:
Canım maşallah kiloları çok güzel inşallah küveze girneden direk evine gidersin yavrularınla. Ayy ben bile heyecanlandım senin adına. Benimde 20 25 günüm kaldı çok merak ediyorum yavrularımı. Bizi habersiz bırakma doğumdan sonra

canım hayırlı sağlıklı doğum olsun inşaALLAH :KK68:prenseslere maaşaALLAH kiloları çok güzel :KK68::KK68::KK68:

Canım maşallah kiloları çok güzel inşallah küveze girneden direk evine gidersin yavrularınla. Ayy ben bile heyecanlandım senin adına. Benimde 20 25 günüm kaldı çok merak ediyorum yavrularımı. Bizi habersiz bırakma doğumdan sonra
saol canım. Bu günlerin kıymetini bil 2 gündür çok zor geçiyor walla.:confused:
RRabbim hepimize hayırlı doğum nasip etsin inşallah.
canım hayırlı sağlıklı doğum olsun inşaALLAH :KK68:prenseslere maaşaALLAH kiloları çok güzel :KK68::KK68::KK68:

rabbim hepimize yardim etsin.saglikli dogumlar olsun insaallah.
:nazar:

Oooofff off. Böyle geçmek bilmiyor günler. Bebislerle nasıl geçiyor kızlar. Benim bebislerim hala kuvözdeler. Eve gelince hersey daha güzel oluyor değil mi? Ben tutamıyorum kendimi hergün ağlıyorum. Istahim da fena kapalı. Sütüm de az. Düzelecek herşey inşallah

Oooofff off. Böyle geçmek bilmiyor günler. Bebislerle nasıl geçiyor kızlar. Benim bebislerim hala kuvözdeler. Eve gelince hersey daha güzel oluyor değil mi? Ben tutamıyorum kendimi hergün ağlıyorum. Istahim da fena kapalı. Sütüm de az. Düzelecek herşey inşallah
Canim geçer bu günlerde. Az sabret. Bebislerin sağlıklı çok şükür.
Ne zaman çıkacak lar belli mi?

Kızlar benim bu hafta çok zor geçiyor.
Sanki heran doğuracak gibi hissediyorum. Inşallah cuma gününü beklerler.
Sizin de son hafta böyle mi geçti?

Canim geçer bu günlerde. Az sabret. Bebislerin sağlıklı çok şükür.
Ne zaman çıkacak lar belli mi?
Yok canım belli değil. Belki kızımı yakinda çıkarırlar da oğlumun ne kadar kalacağı belli değil. Doğumdan onceki son iki gün ben oturduğum yerde elimdeki Örgüyü bile oremiyordum. Rahat değildim. Ama anlayamadım tabi doguracagimi. Dikkat et sen. Uzan mümkün olduğunca. Dua oku. Allah sağlıkla kucağına almayi nasib etsin.

Kızlar benim bu hafta çok zor geçiyor.
Sanki heran doğuracak gibi hissediyorum. Inşallah cuma gününü beklerler.
Sizin de son hafta böyle mi geçti?
Benim son haftam da öyle geçti ama, bebekler baya aşağıya inmişti. Kasılmalarım çok artmıştı. Kalbini ferah tut canım, doğum başlarken anlıyorsun zaten.

Yok canım belli değil. Belki kızımı yakinda çıkarırlar da oğlumun ne kadar kalacağı belli değil. Doğumdan onceki son iki gün ben oturduğum yerde elimdeki Örgüyü bile oremiyordum. Rahat değildim. Ama anlayamadım tabi doguracagimi. Dikkat et sen. Uzan mümkün olduğunca. Dua oku. Allah sağlıkla kucağına almayi nasib etsin.

Sağol canım. Rabbim seni de bir an önce bebislerine kavustursun.
Sen ciğer geliştirici iğne olmustun değil mi

[QUOTE"Mucizelerimbenim, post: 38327881, member: 583535"]Benim son haftam da öyle geçti ama, bebekler baya aşağıya inmişti. Kasılmalarım çok artmıştı. Kalbini ferah tut canım, doğum başlarken anlıyorsun zaten.[/QUOTE]
35+3 hafta oldu ama hala çok korkuyorum.
Rabbim hepimizin yavrularina sağlık versin. Alisabildinmi bebeklerle yeni yaşama?

[QUOTE"Mucizelerimbenim, post: 38327881, member: 583535"]Benim son haftam da öyle geçti ama, bebekler baya aşağıya inmişti. Kasılmalarım çok artmıştı. Kalbini ferah tut canım, doğum başlarken anlıyorsun zaten.
Rabbim hepimizin yavrularina sağlık versin. Alisabildinmi bebeklerle yeni yaşama?[/QUOTE]
Maşallah canım, ben de 35+5te doğum yaptım. Bugün 1 aylık olduk. Alıştık canım çok şükür. Zamanın nasıl geçtiğini anlamıyoruz zaten. Allah sana da bebişlerine de sağlık versin, bir avazda kurtulursun inşallah.

Rabbim hepimizin yavrularina sağlık versin. Alisabildinmi bebeklerle yeni yaşama?
Maşallah canım, ben de 35+5te doğum yaptım. Bugün 1 aylık olduk. Alıştık canım çok şükür. Zamanın nasıl geçtiğini anlamıyoruz zaten. Allah sana da bebişlerine de sağlık versin, bir avazda kurtulursun inşallah.[/QUOTE]

MMaşallah canım. Zaman çok hızlı geçiyor. Rabbim hepimize kolaylıklar versin.
Inşallah küveze gerek kalmaz

Bende 29 ve 32. Haftalarda yaptırdım. Senn bebeklerde solunum sıkıntısı oldumu. Yoksa sadece beslenme mi?
Sadece beslenme canım. Oglumu ilk gün solunum cihazına bağladılar sonra bir gün de küvez içi oksijen aldı. Sonra kestiler. Şimdi sadece kilolarını toparlamalarini bekliyoruz.

Sadece beslenme canım. Oglumu ilk gün solunum cihazına bağladılar sonra bir gün de küvez içi oksijen aldı. Sonra kestiler. Şimdi sadece kilolarını toparlamalarini bekliyoruz.
Ohh çok güzel canım.
zaten kiloları çok az değil. Fazla beklemezsin inşallah.

Allah yardımcın olsun canım. Hep yakınında mi kv. Gitmeyecek mi? Geceçek bu günler canım sabret. Ya bu kV ler niye gelirlerinin dogumuna geliyor bilmiyorum.kızlarına gitsinler.annesi olana annesi gelsin baksın.benim kV iyi ama annemi tercih edErim.lohusalikta kimseyi çekemiyor insan.benim kV 2 ay burda daha.
Canım ben kv aynı binada oturuyorum malesef annemle aynı sehirdeyiz ama annem anneanneme bakıyor o yüzden çok sık gelemiyor bide bana uzak biraz 3 tane otobüs degistiriyor. Inş. Değişir kv çünkü bazen zor tutuldum kendimi

Hayirli olsun. Güle güle sağlıkla büyüt inşaallah. Darısı bekleyen herkese olsun.

Canim seni okuyunca içim daralıyor walla. Neden böyle davranıyor ki?
Konuşup duygularını anlatsan anlar mı acaba?
Canım yapacak bişey yok tek oğlan eşim başka çocuk yok bide down sendoromlu gorumcem var ilgi o yüzden çocuklarda bazen benim gibi sahipleniyor en çok o sinir ediyor
Canım en kisa zamanda,sağlıkla sunarken ksvusursun ınş. Bebislerine Allah yardımcınız olsun
Canım hiç canını sıkma fua ediyorum bol bol sizlere Allahım sağlıkla kavuşturmayı nasip etsin. Ağlama diyemem çok farklı bi duygu ama çocukların için güçlü olman lazım

X