2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Kızlar doğum yaptım ben. Oğlum 1730 kızım 1860 gr mis. Ben henüz göremedim. Kuvozdelermis. Durumları iyiymiş. Oglumu solunuma baglamislar.şimdi toparlanmis.birazdan görmeye gideceğim inşallah.

Kızlar doğum yaptım ben. Oğlum 1730 kızım 1860 gr mis. Ben henüz göremedim. Kuvozdelermis. Durumları iyiymiş. Oglumu solunuma baglamislar.şimdi toparlanmis.birazdan görmeye gideceğim inşallah.
canım gözün aydın inşaALLAH hastaneden beraber çıkıp evinize gidersiniz

inciCanım. ost: 38153051 .!.:
Gözün aydın canımAllah analı babalı büyütsün

Canım gözün aydın.inanamiyorum doğum haftamiz ve bebislerin kilolari tipa tip ayni seninle.bende 33+3te oglum 1730 kizim 1860 dogdu.kizim kendi kendine nefes aliyrdu oglum bi kac gun cihaza bagliydi.benimkiler 19-20 gun kuvezde kaldılar canim.insallah sende en kisa zamanda kavusursun yavrularina.

Herkes bir akıl veriyor canım.yaninda fazla kimse olmaması en iyisi.bilhassa kayinvalideler lohusalikta biraz uzak dursunlar.sanki benim çocuğumu benden daha çok düşünüyor.

kizlar slm giremedim kacgundur pazartesi dogdu kizlarim biri 2080 digeri 2300 dogdu 3 gece hastanede kaldik beraber eve geldik Iyiyiz cok sukur emziriyorum mamaylada destekliyorum buyuk kizim zorluyo biraz kiskanmiyo gibi ama asiri ilgi istiyo nasil basaracam bilmiyorum až sariliklari var zor uyandiriyorum emmezlerse sut sagip veriyorum sagdikca sutumde artiyo ole ufaklarki rabbim yardimcimiz olsun gece hic uyku uyuyamiyorum saglikli olsunlarda gecer bū zamanlar

allah anali babali buyutmeyi nasip etsin insalah kuvozde cok kalmazlar canim

Bende önce emzirip sonra mama veriyorum.Dediğin gibi ikisi aynı anda uyanıyo ve bekleyen çok ağlıyo.Şimdi kayınvalde yanımda o sakinleştiriyo bebeği.Birini emzirene kadar kucağında gezdiriyo diğerini.
emzirmeyi siraya koymak gerekiyo ama ben basaramadim daha aralarinda en až yarim saat acikma suresi verebilsek kolaylasir sanki

Tebrik ederim inci inşallah en kısa zamanda çıkarlar ve sağlıkla dönersiniz evinize

Gözün aydın canım maşallah. Benim kızımda çok hırçınlaştı, babaanneside iyice kıskandırıyo çocuğu.Şu zor günler bi geçse hayırlısıyla. Bende iki saatlik uykuyla duruyorum kaç gündür

Canım benim Allah bağışlasın bir an önce ćıkarlarda kucağına alırsın inşallah yavrularını.

Merhaba kızlar. Incı ve fatma tebrik ederim. Güle güle büyütün inşaallah. Inci çok şaşırdım haberine ama haftaları cok iyi maşallah. Rabbim hepimize kolaylıklar nasip etsin. Kuvezden hemen çıkarlar inşaallah.
Bende artık zorlanıyorum çok şükür rabbime bu günlere geldik.34-0da dün iyilerdi. Biraz sancim çıktı. Bebekler 2350-2400 olmuş. Umarım doğru dur. 36-0 da bebekleri alalım diyor Dr. Tabii beklerlerse.
Serenay seni çok merak ediyorum. Iyisinizdir inşaallah.
Hepiniz dualarimdasiniz.

benimde annem ayni seyi yapiyo kiskandiriyo insallah hayirlisiyla su gunler gecsin bazen ikisi birden agliyo kaķa yapiyo gāzi oluyo sezeryan agrilarim tamamen gecseydi rahatlardim baya swnin sutune yetiyomu canim gun icinde mama takviyeside yapiyoruz

tesekkurler canim hayirlisiyla kucağına alırsın kuzulari kilolari aşağı yukarı ayni oluyo

Teşekkür ederim kızlar. Inşallah çok kalmazlar. Daha kucağıma bile alamadım kuzularimi. Sütüm de gelmedi henüz. Inşallah hemen gelir

Kızlar yeni doğum yapan inci ve fatma arkadslarim hayırlı olsun. İnci biran önce kavusursun yavrularina. Benim su tum var ama yetiyor mu bilmiyorum. Ama göğüslerin yara ve çok açıyor yinede emziyorum aynı anda uyanınca biri mecbur mama veriyorum. Doğum sonrası daha zor hem cocuklar hemde etrafindakilerle uğraşıyorsun. Cocuklarin la çok ilgilnemiyorsun

Canim cok sevindim masallah kuzularina bizimde 12 gunluk kuvez bekleyisimizden sonra kizlarimizla kavustuk cok sukur butun gun kosturmacayla geciyo ama uyuduklari zamanda ozluyorum evlat sevgisi bambaska

Bugün ilk defa emzirmeyi denedim. Kızım tuttu ama oğlum tutmadi. Sonra sagdim çok az süt geldi siringaya cekip verdim hemşirelere. Inşallah gelir artık bundan sonra. Beslenmeleri iyi dedi dr. Çok kalmazlar dedi. Hayırlısı bakalım. Buna çok şükür

maaşaALLAH bir iki gün içinde herşey yoluna girer inşaALLAH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…