2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Herkese çok teşekkür ederim. Çıktım hastaneden azaldı kanamam ama yatıyorum sürekli.

Nasılsınız nasıl gidiyo minnoşlarla hayat

benim bulantılar biraz hafiflemeye başladı ama maşallah göbek çıktı bende pantollarım akşama doğru göbeğimi sıkmaya başlıyo

cuma kontrolümüz var inşallah hayırlı haberler alırız bide kızlar ultrason bilgilerimizi yazayım
09/05/2014
birisi crl 1.73 cm
8+2 günlük

diğeri crl 1.24 cm
7+3 günlük

biri küçük biri daha büyük ultrasonda tam net belli oluyordu sizin kuzular nasıl kadın doğumcumda perinatog prof da bu haftalarda normal dedi

sizinkileride paylaşırsanız çok sevinirim

herkese çok teşekkür ederim. çıktım hastaneden azaldı kanamam ama yatıyorum sürekli.

inşallah tamamen geçer canım bol bol dua et hep olumlu şeyler düşün moralini asla bozma hayırlısını iste hep yeri göğü yaradan rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah

günaydın canım ben senin hafatalardayken kendi bedenimde bir hamile pantolonu aldım kasıklarım çok rahat etti..
benimkilerin arasında da 3*4 gün fark çıkıyor ama o ölçümle ilgili..
biri daha kıvrık duruyodu mesela ona göre ölçüyo...
makine ölçüm değerine göre otomatik olarak kaç günlük olduğunu yazıyo..aynı gün olmuş da olabilirler yani..

tek yumurta ikizleri canım aralarından bir zar ayırıyo ortak besleniyorlar ultrasonda biri küçük biri büyük görünüyor seninkilerdede öylemi

tek yumurta ikizleri canım aralarından bir zar ayırıyo ortak besleniyorlar ultrasonda biri küçük biri büyük görünüyor seninkilerdede öylemi

benimkilerde tek kesede ince zarla ayrılıyor..
ama doktor tek mi çift mi söyleyemem şu aşama da dedi..
tek kesede çift yumurta ikizi de olabilir dedi..
zaten sana tek yumurta ikizi dediyse aralarında gün farkı olmaz ölçümden kaynaklanıyo dediğim gibi kafana takma..

o zaman plesantaları ayrı seninkilerin ortak beslenmiyorLAR O ZAMAN

Son düzenleme:
aslında çok önemli ayrıntılar bunlar iyice sor canım ortak besleniyorlarsa risk oluyo her hafta kontrole gitmem gerekiyo benim mesala

biliyorum canım ikiz olduğunu öğrenir öğrenmez okumuştum herşeyi..
ama doktor çok temkinli ve benim kafaya takıcağımı bildiği için detay vermiyor..
bu sefer sorucam bende bakalım hayırlısı olsun..

hayırlısı canım inşallah

rabbim cümlemizin kuzularını bağışlasın

Kızlar bende bi halsizlik bi uyuşukluk midem bulanıyo ama çıkaracak kadar değil. Kokulara karşı aşırı hassasiyet bi de çalışıyorum hiç Halim kalmıyor. Sizi takip ediyorum ama çok yazamıyorum. Bi an önce düzelsem de yıllardır istediğim bebişlerimin keyfini çıkarsam..

🌸🌸🌸

bendede acayip halsizlik uyudum uyicam faturalarımı zor bitirdim varya 10 gün önceden bitiren ben son güne kaldım :26::26::26:

Kan sulandırıcı iğne kullanıyor musunuz kızlar? Kan pıhtılaşma testi yaptırmışmıydınız? Benim Mthfr-c 1298 heterozigot çıkmıştı. Kendi doktorum kalp atımına kadar kullandırdı sonra bırak dedi. Burda gittiğim başka bir doktor kullan ikizlerde biz hep kullanıyoruz dedi. Çok kararsızım. Bu arada Soma şehitlerini de dualarınıza eklemeyi unutmayın (

Merhaba hanimlar , pazartesi ki randevumde cok sukur her sey yolunda gitti, bebisler iyi, doktor ikiside simdilik kiz dedi♥♥ Sanmiyorumda degissin ebnde hep kiz doyodum zaten haftaya 3 lu trstimiz var en az 1 saat 10 dakika dediler, su testide hayirlosi ile saglikli sihatli atlatiriz ins.

Oyle bir aksam gecirdimki bu korkuyu rabbim kimseye yasatmasin..

Aksam isten sonra gorumceme misafirlige gittik yemek cay sohbet derken dedim bi tuvalete gideyim ayaga kalkmamla birlikte bir kan bosaldi soka girdik bi anda hersey batti ben tabi sinir krizi geciyorum kendimi kaybettim esim beni tuttugu gibi acile goturdu nasil gittigimi hatirlamiyorum bile muayene olduk rabbime cok sukur iki evladiminda kalp atislarini duyduk kanama bolgesi varmis keseye 2cm yakinda riskli istirahat ediceksn dedi igne verdi gonderdi eve geldik kanamam hala devam ediyor dualarinizi esirgemeyin allaha emanet olun

Canim çok geçmiş olsun bu haftalarda hemen hemen herkes böyle bende birde baş ağrısı var hiç kafamı kaldiramiyorum.

Canim bende bugün gittim doktora tekrar gordum ikizleriniz kilolu buldu beni diyet vermedi dikkat et dedi. Ama benden 2— 3 tarama istemedi yapmiyacagiz dedi.

Inş. Gecer canim . Çok geçmiş olsun dualarım seninle

tebrik ederim canım rabbim sağ salim kucağına almayıda nasip eder inşallah

inşallah atlatırsın canım çok dikkat et kendine moralini yüksek tut allaha emanetsiniz

iyi haberlerini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…