2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

slm cnm tebrik ederim prenseslerin geliyormuş maşallah onlara
canım bende ikili testimi yaptırdım henüz sonuçlar çıkmadı bir kaç güne çıkar inşallah
3 lü test nasıl oluyor benim tam bir bilgim yok biliyorsan anlatabilirmisin?

Canım hayırlı olsun. Allah sağlıklı sihhatli kucağına almayı nasip etsin. Canım birşey soracağım doktor sana 2 li tarama yada 3 lü tarama yaptı mı? Bana gerek yok dedi. Sonuclar çok doğru çıkmıyor dedi.

Canım bana dün doktor ikiz gebeliklerde 2'li tarama ile 3'lü tarama yapmıcam sonuç yüksek cıkabilyor. Ayrıntılı ultrason çekicem dedi.
Size böyle bişey denmedi mi kafam karıştı şimdi...

Canım bana dün doktor ikiz gebeliklerde 2'li tarama ile 3'lü tarama yapmıcam sonuç yüksek cıkabilyor. Ayrıntılı ultrason çekicem dedi.

canım kimi doktor yapıyor kimisi yapmıyor bizim öncelikle ense kalınlıklarına bakıldı bebişlerin birisi 1,9 diğeri 1,6 ense kalınlıkları çıktı
dr.umuz çok şükür iyi dedi oranları burun kemikleri de oluşmuş önemli olan bulgular bunlar zaten ama yinede kan testi yaptırdık
dr.umuz istediği için inşallah sonuçlarımız temiz çıkar 3-4 gün sonra arayıp haber vereceklerini söylediler

Benim de buna benzer oldu iki defa. Uzun süre ayakta kalınca, ayakları sarkıtıp uzun süre oturunca oluyor. Yatınca geçiyor. Geçmiş olsun. Ben hiç evden çıkmıyorum raporluyum ve zorunlu olmadıkça kalkmıyorum. Sen de diblen bol bol. Geçer üzülme.

canım korkma diyecem ama kolay bi durum değil biliyorum.biraz rahatla diye yazıyorum.8+3 de aynısını ben de yaşadım.hastanede yattım.o gün bugündür de istirahatteyim.geçen haftaya kadar devam etti benim de kanamam ama çok şükür bebişlerim sağlıklı..Allah yardımcın olsun sen daha kısa sürede atlatırsın inşallah.ayrıca ben haftada bir proluton depot vuruluyorum...

Inş. Gecer canim . Çok geçmiş olsun dualarım seninle[/QUOTE]

inşallah atlatırsın canım çok dikkat et kendine moralini yüksek tut allaha emanetsiniz

iyi haberlerini bekliyoruz

Kizlar cok tesekkur ederim hepinize istirahatteyim kanamam azaldi cok sukur sabah aksam pronex igne oluyorum .sizce haftada birde proluton depot vurdursammi dr gerek yok ama icin rahat edecekse vurdur dedi

Cnm tesekkur ederim sanada cok gecmis olsun.sabah aksam pronex vuruluyorum bende dra dedim haftada birde proluton vurulmak istiyorum tamam dedi allahm bidaha yasatmasin

Cnm tesekkur ederim sanada cok gecmis olsun.sabah aksam pronex vuruluyorum bende dra dedim haftada birde proluton vurulmak istiyorum tamam dedi allahm bidaha yasatmasin

amin canım inşallah...için rahat edecekse vurul...kendine de dikkat et.ağır şeyler yapma.

Canim cok gecmis olsun ben kalp atislarini duydugumda kan sulandiriciyi biraktim dr biraktirdi yani .suanda igne kullaniyomusun hangi igneleri kullaniyosun?

ben 2liyi yaptırdım canım...ense kalınlıkları ölçüldü..
doktor güvenli tarafta olalım kan testide yapalım bir şey kaybetmeyiz dedi çok düşük riskler çıktı ama aldatıcı olabiliyomuş kan testi..
benim amacım zaten ikili yaptırmak değil bebekleri görmekti...

İnş. Güzel haberler alırsın. Bizde yapmayacak doktorda aklım karıştı açıkcası..

Hayırlı olsun canım.. Güzel haberler almak güzel.. birşey daha soracağım benim bu günlerde vajinama arada kramp gibi bir ağrı giriyor. Sizlerde de oldu mu? Nedenini biliyor musnuz?

Son düzenleme:
Slm kızlar şimdi doktordan geldim allaha şükür kuzular iyi ufak olanda büyümüş maşallah aralarında fazla fark görünmüyo dedi doktor birsürü tahlil istedi 90 tl verdim haftaya cuma çıkacak sonuçlar ağır iş ve 12. Haftaya kadar ilişki yasak dedi bebişlerin plesantaları ortak onun için dedi

hayırlısı inşallah hep böle iyi haberler veririm

gözün aydın canım.hep iyi haberler alırsın inşallah....

Masallah canim. Ne tahlilleri istedi. Bize öyle su kadar hafta ilişki yasak demediler. Hanginsehirdesin canım

Canim cok gecmis olsun ben kalp atislarini duydugumda kan sulandiriciyi biraktim dr biraktirdi yani .suanda igne kullaniyomusun hangi igneleri kullaniyosun?

8+0 olıyorum yarın. İğne haftada 1 proluton depot yaptırıyorum ve progestan 100mg kapsülü 3x2 fitil olarak kullanıyorum, günde 1 tane de polivit C başka ilacım yok.

8+0 olıyorum yarın. İğne haftada 1 proluton depot yaptırıyorum ve progestan 100mg kapsülü 3x2 fitil olarak kullanıyorum, günde 1 tane de polivit C başka ilacım yok.

Bende 8 oldum cok sukur ayni gidiyoruz sanirim kanamam kac gunde kesildi peki?

cnm senin transferin ne zamandı bende 8+1 oldum bu gün

Canım transferim 4 Nisanda oldu. Son adet tarihi 19Mart. Senin ne zamandı? Bir de yaptırmamız gereken tahliller var mı? Ben daha hiç bir tahlil yaptırmadım. Hangi haftalarda hangi testler yapılmalı bilenler yazabilir mi???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…