2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Kizlar dun olduk olduk dirildik resmen kontrolum vardi dun gittik dr fazla ayirt edemedi kafalarindan yapisik gibi duruyo dedi nekadar korktum anlatamam profesore yonlendirdi hemen alelacele gittik allahtan randevu alabildik durumu anlattik iyice kontrol etti tek yumurta ikizleri dedi tek kesedeler keseyi ince bir zar ayiriyor dedi ama plesentalari bir kordonlari bir oldugu icin risk cok fazla dedi kan akislarinda orantisizlik olabiliyormus cok zorlu bi yol dedi biz zora gelemeyiz diyosaniz kurtaj yapalim dedi bizde de dedik sagliklilarsa hocam olasiliklar yuzunden aldiramayiz belki dedi hoc bir sorun olmaz saglikli bi sekilde gider gebelik dedi 15 gude bir surekli kontrole gidecez kan akisinda sikinti olursa cerrahi islemle digerini kan akisi saglanacak rabbim insallah saglikli bi sekilde kucagimiza almayi nasip eder

Moralim okadar bozukki dua edin kizlar insallah bi sikinti cikmaz

cuma tekrar kontrole gidecez 28 mayistada profa gidecez tekrar

Allah yardımcın olsun canım...ne kadar zor ve yıpratıcı bir süreç gerçekten...Rabbim iyilik versin..sağlıkla büyüyüp doğsunlar. inşallah herkesinki inşallah...bol bol oku.bu evrende her şey dua ile.

Canım senin lekelenmen nasıldı benim çok az çok açık kahve ara ara oluyor. Ben de progestana karar verdim gün aşırı. Sen kaç haftalıktın ne zaman bıraktın yani iğneyi. Aslında benim doktorum da iğneyi bırak dedi ama ben böyle piskopata bağlayınca çok istiyosan yaptır dedi.
Canim transferden sonra 2 günde bir oldum. 10 gün sonra bırak dedi. Sonra kahverengi lekelenmem oldu. Kahve telvesi gibi yeniden basladim. 3 günde bi tekrar oldum. Kalp atışlarını duyunca tekrar biraktirdi.

hayır canım öğretmenim ben.öğretmen olduğum iiçin, sürekli hareket halinde olmak zorunda olduğum için bitirdi zaten...evet çok zor sürekli yatmak.sürekli kendini dinliyorsun. acaba ne oldu diye diye geçiyor günler. önceden bebek istediğim için,adet olmaktan korktuğum için sürekli çamaşır kontrol ederdim.şimdi de acaba bir şey oldu mu diye diken üstündeyim.üstelik bir de gurbetteyim.yalnız o kadar sıkıcı ki...iyi ki siz varsınız.....Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah

Merhaba ben de senin gibi surekli yatiorum ve seni cok iyi anliyorum. Bebeklerimiz iyi olsunlar da biz yatalim bos ver. Ben asiri halsizim yemege bile cikamiyorum esimle . Yemege derken yakin bir yere mesela. Arabada gidip geliyor olsamda sonrasinda yorgunluktan bitiorum. Kusmalar da devam...yarabbim saglikla kucagimiza nasip etsin insallah...

Çok zor yaşadıkların gerçekten ama güçlü olmak zorundasın Allah onları sana verdiyse sen inancını kaybetme şükret ve dua et anneleri. Herşey gönlünce olsun inşallah.

Allah yardımcın olsun canım...ne kadar zor ve yıpratıcı bir süreç gerçekten...Rabbim iyilik versin..sağlıkla büyüyüp doğsunlar. inşallah herkesinki inşallah...bol bol oku.bu evrende her şey dua ile.

Cok tesekkur ederim kizlar insallah rabbim hepimize kolaylik verir saglikli bi sekilde gecer gunler nur topu gibi saglikli kuzularimiza kavusuruz

Canim transferden sonra 2 günde bir oldum. 10 gün sonra bırak dedi. Sonra kahverengi lekelenmem oldu. Kahve telvesi gibi yeniden basladim. 3 günde bi tekrar oldum. Kalp atışlarını duyunca tekrar biraktirdi.

kızlar ben de bıraktım iğneleri 4 gün falan oldu inşallah bi sıkıntı çıkmaz.bu arada herkesin anneler gününü kutluyorum.yediklerinizde nelere dikkat ediyosunuz ben pek bişi yiyemiyorum üzülüyorum çok.

Güzel anne adayları günümüz kutlu olsuuuunnn... Allah seneye anneler gününü kuzylarımızla kutlamayı nasip etsin inşallah. Heoinizi öpüyoruuummm....

Merhaba ben de senin gibi surekli yatiorum ve seni cok iyi anliyorum. Bebeklerimiz iyi olsunlar da biz yatalim bos ver. Ben asiri halsizim yemege bile cikamiyorum esimle . Yemege derken yakin bir yere mesela. Arabada gidip geliyor olsamda sonrasinda yorgunluktan bitiorum. Kusmalar da devam...yarabbim saglikla kucagimiza nasip etsin insallah...

amin canım sağlıklı olsunlarda...benim bir günüm diğerini tutmuyo...bazen çok halsizim bazen iyiyim.benim bulantılarım daha azaldı..ara sıra oluyor..inşallah bundan sonra rahatlarız canım

Kizlar dun olduk olduk dirildik resmen kontrolum vardi dun gittik dr fazla ayirt edemedi kafalarindan yapisik gibi duruyo dedi nekadar korktum anlatamam profesore yonlendirdi hemen alelacele gittik allahtan randevu alabildik durumu anlattik iyice kontrol etti tek yumurta ikizleri dedi tek kesedeler keseyi ince bir zar ayiriyor dedi ama plesentalari bir kordonlari bir oldugu icin risk cok fazla dedi kan akislarinda orantisizlik olabiliyormus cok zorlu bi yol dedi biz zora gelemeyiz diyosaniz kurtaj yapalim dedi bizde de dedik sagliklilarsa hocam olasiliklar yuzunden aldiramayiz belki dedi hoc bir sorun olmaz saglikli bi sekilde gider gebelik dedi 15 gude bir surekli kontrole gidecez kan akisinda sikinti olursa cerrahi islemle digerini kan akisi saglanacak rabbim insallah saglikli bi sekilde kucagimiza almayi nasip eder

Moralim okadar bozukki dua edin kizlar insallah bi sikinti cikmaz

cuma tekrar kontrole gidecez 28 mayistada profa gidecez tekrar

canım Allah yardımcın olsun Rabbim zorluklara düşürmesin bebişlerinide korusun inşallah

kızlar ben de bıraktım iğneleri 4 gün falan oldu inşallah bi sıkıntı çıkmaz.bu arada herkesin anneler gününü kutluyorum.yediklerinizde nelere dikkat ediyosunuz ben pek bişi yiyemiyorum üzülüyorum çok.

Dikkat etmeye çalışıyorum canim ama hiç icim almıyor. Kusma çok yok ama bulantı var . Yoğurt ye süt iç diyorlar yiyip icemiyorum.

canım Allah yardımcın olsun Rabbim zorluklara düşürmesin bebişlerinide korusun inşallah

Tesekkur ederim canim rabbim hepimizin yolunu kolaylastirsin insallah tek yardimcimiz rabbimiz dualarimiz kabul olur insallah mubarek uc aylarin icindeyiz rabbim sen kuzularimiza saglicakla kavusmayi nasip etsin aminnnn

Dün geceden beri kahverengi akıntım var sabah peçeteye silince de böyle bezelyeden biraz küçük pıhtı gibi bişey geldi. Çok korkuyorum böyle bi durum yaşayan var mı.

Dün geceden beri kahverengi akıntım var sabah peçeteye silince de böyle bezelyeden biraz küçük pıhtı gibi bişey geldi. Çok korkuyorum böyle bi durum yaşayan var mı.

doktorunu ara ya da gidebiliyosan git muyene etsin canım...

slm cnm bende öyle oldum dr söyledim iğne verdi düşük tehlikesi olabilir dedi şimdi yok çok şükür iyim bende 7+4 oldum bide kullandığımız jelde pıhtı gibi gelir

Cnm bende 7ci haftamdayim jel kullaniyomusun? Eger kullaniyosan jelden kaynaklidir cunku gunlerdir benden topak topak ceviz buyuklugunde geri cikiyo rengi sarimtirak gibi icinde koyuluklarda var .bende her gordugumde endiseleniyorum allaha emanet miniklerimiz

slm cnm bende öyle oldum dr söyledim iğne verdi düşük tehlikesi olabilir dedi şimdi yok çok şükür iyim bende 7+4 oldum bide kullandığımız jelde pıhtı gibi gelir

Cnm jeldenmi yoksa lekemi nasil ayirt ediyorsun? 1 hafta sonra benimde kontrolum var riske atmamak icin bende mi igne kullansam?

Kızlar kahverengi lekeler öğlen kırmızı kanamaya döndü. Doktoru aradım hemen gel dedi. Bebekler iyiymiş çok şükür ultrasonda baktı kanama bölgesi varmış hastanede bir gün yatırayım dedi. Serum bağladılar. Proluton depot ve progestan iğne yaptılar. Böyle durum. Şimdi yatıyorum dualarınızı eksik etmeyin.

Kızlar kahverengi lekeler öğlen kırmızı kanamaya döndü. Doktoru aradım hemen gel dedi. Bebekler iyiymiş çok şükür ultrasonda baktı kanama bölgesi varmış hastanede bir gün yatırayım dedi. Serum bağladılar. Proluton depot ve progestan iğne yaptılar. Böyle durum. Şimdi yatıyorum dualarınızı eksik etmeyin.

canım ben de 9. haftada yaşadım bütün bunları..dikkat et kendine.istirahat et...benim süreç uzun sürdü ama herkeste böyle olmuyor tabi..Allah yardımcın olsun...

kızlar kahverengi lekeler öğlen kırmızı kanamaya döndü. Doktoru aradım hemen gel dedi. Bebekler iyiymiş çok şükür ultrasonda baktı kanama bölgesi varmış hastanede bir gün yatırayım dedi. Serum bağladılar. Proluton depot ve progestan iğne yaptılar. Böyle durum. şimdi yatıyorum dualarınızı eksik etmeyin.

çok geçmiş olsun canım rabbim korusun miniklerimizi

Canım Allah yardımcın olsun. Bebeklerini ve seni korusun. Dualarımız seninle canım..

Allah yardımcın olsun inşallah bişeycik olmaz sen içini ferah tut canım

X