2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Kanamam 3günde tamamen kesildi. Ama sürekli yatıyorum raporluyum. Ne zaman kalkıp normal hamileler gibi gezebiliriz acaba...

Benimde 3 gunde kesildi sukur bende raporluyum yatiyorum surekli wc disinda kalkmiyorum bu kanama bolgesi denilen alan kapanmistir acaba sali gunu kontrol var bakalim ne dicek dr.valla bilmiyorum dogurana kadar gezemicez galiba

slm cnm benimde transferim 3 nisanda son adet tarihimde 20 martdı cnm aramızda birer gün oynuyor sen benim üçüz olacak cnm senin ikiz mi bir mi ben nevşehirde bi dr daha gidiyorum bana hepatit ve sarılık testi yaptı çok şükür bişi çıkmadı bide gebelik çizelgesi verdi ama esas dr kayseri acıbademde burak hoca ben ikisinede gidiyorum dr sana söyler tahlillerini

Benimde 3 gunde kesildi sukur bende raporluyum yatiyorum surekli wc disinda kalkmiyorum bu kanama bolgesi denilen alan kapanmistir acaba sali gunu kontrol var bakalim ne dicek dr.valla bilmiyorum dogurana kadar gezemicez galiba

Umarım herşey yolundadır hüzel haberler verirsin. Sonra da rahatça gezersin inşallah :)

Benim ikiz gebelik canım. Ben de kanamalarımdsn dolayı Ankaradakendi doktoruma gidemiyorum o yüzden ben de Eskişehirde başka bir doktora gidiyorum. Ama kendi doktorumla devamlı haberleşiyoruz onun bilgisi dışında ilaç kullanmıyorum.

Arkadaşlar iğne yaptırıp eve gelince iğne yapılan yerin üzerine kocaman kolonyalı pamuk koyarsanız kesinlikle hiç acımıyor. Tecrübeyle sabittir. Daha önce boşuna çekmişim

Masallah canim. Ne tahlilleri istedi. Bize öyle su kadar hafta ilişki yasak demediler. Hanginsehirdesin canım

Slm canim

Adanadayim ben gebelik riskli oldugu icin hicbir tahlil yapmamisti bebislerde suan bi sikinti yok allaha sukur artik tahlillerimizi yapabiliriz dedi baya bi tahlil yaziyodu gorduklerim hepatit tsh kan durumu adini bilmedigim 2 tahlil vardi onlar 1 haftada cikiyormus ise yetismem gerekiyodu aceleyle kan vetdim tam bakamadim o yuzden bide idrar tahlili verdim

tahliller cuma gunu cikacak insallah sorun cikmaz

27 sindede perinatologa gidecezz doktor prof.perinatolog suleyman cansun demir

canım cansun demire nerede muayene oluyorsun.bir de onun dışında kime gidiyorsun...

Aman canim öyle olsun bebislerfe sende bi sıkıntı olmasın. Ben araştırdım doktor da o yüzden sordum. Simdilik bi tane bulduk bakalım. Bende ankaradayim..

canım cansun demire nerede muayene oluyorsun.bir de onun dışında kime gidiyorsun...

Ozel muayenehanesinde canim adana garinin karsi tarafinda yeri adananin kozan ilcesindeyim ozel hastaneye godiyorum burda dr huseyin kunter tatar cansun hocanin ogrencisi oda herhangi bi islemde tedaviyi cukurova universitesi balcali hastanesinde yapariz dedi

Aman canim öyle olsun bebislerfe sende bi sıkıntı olmasın. Ben araştırdım doktor da o yüzden sordum. Simdilik bi tane bulduk bakalım. Bende ankaradayim..

Adanada toplamda uc perinatolog varmis canim en iyisi o dedilar bakalim insallah sikinti olmaz

Insallah:) kahverengi akintin varmi kanamadan sonra ozellikle sabahlari oluyo bende

Kahverengi akıntı da hiç kalmadı çok şükür. Ama ben crinone jel kullanmıyorum. Progestan hapı vajinal fitil olarak kullanıyorum. Belki senin jelden oluyordur.

Kahverengi akıntı da hiç kalmadı çok şükür. Ama ben crinone jel kullanmıyorum. Progestan hapı vajinal fitil olarak kullanıyorum. Belki senin jelden oluyordur.

Yok canim ya kanamadan sonra jel hic kullanmadim dr demisti grci kanama kahverengiye doner diye gecer ins bi kac gune

Hayırlı haberlerle gel canım benimde ikiz gebelik ilk keseyi gördük doktor kanamalı alan gördüm falan denemişti on gün sonra kalp atışınina gidecektik bir hafta sonra hafif pembe leke geldi korktum sabahına doktora gittim doktor iki kese ve kalp atışları var ama kesenin birtanesinin etrafında kanamali alan var dedi düşük tehlikesi olduğunu söyledi çok korktum sonra diğer doktorumu aradım kalp atışını duyduysan endişelenmeye gerek yok düşüğü engelleyecek bütün iğneleri kullanıyorsun lavabo dışında kalkma yat dedi bende dikkat ettim yatmaya bir hafta sonra kontrole başka bir doktora giittigimde belirgin bir kanamali alan göremediğini söyledi sanırım yatmanin faydası oldu hergün progestan iğne haftada bir proloton depot ve akşamları crinone jel kullanıyorum bende çarşamba gün gideceğim İnşAllah tamamen kaybolmuştur kanamali alan sürekli evden yatmak çok sıkıcı bakalım doktorun sana ne söyleyecek kanamali alan tamamen kayboldugunda günlük hayatımıza donebilirmiyiz sor bakalım :26:

Aynen normal yaşantımızı geçtim en azından 1saat dışarı çıksam yetecek. Mutlaka sorun bunu kanama olmasa da yatacak mıyız evde çıkarsak da kanama ihtimali var mı ???

Aynen normal yaşantımızı geçtim en azından 1saat dışarı çıksam yetecek. Mutlaka sorun bunu kanama olmasa da yatacak mıyız evde çıkarsak da kanama ihtimali var mı ???

İnşAllah normale döneriz canım evde bütün işleri eşim yapıyor küçücük bir iş yapacak olsam korkup vazgeçiyorum bulantilardan mutfağa gidemiyorum ikisi birleşince çok sıkıntılı oluyor senin doktorun ne söyledi bu konuda ben tedaviyi Ankarada görmüştüm ama Ankarada değilim şimdi üniversite hastanesine devam ediyorum kontrol için her gittiğimde farklı doktor oluyor bu yüzden bir doktorum yok.. üç ayı atlatsak bu riski atlatiriz İnşAllah

Günaydın anneler nasılsınız bugün ben kendi mi hiç iyi hissetmiyorum. Her yanım ağrıyor. Başım belim sirtim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…