2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Arkadaslar hepinize merhaba.size bi sorum olacak.hamile oldugunuzu ogrendiginizde ise devam ettiniz mi ozellikle ogretmen arkadaslar? malum ilk 3ay cok onemliymis.ben daha sizin asamaya gelemedim yeni test yaptirdim pozitif cikti ama biliyorum daha erken keseyi kalp atisini gormem duymam lazim.yardimci olursaniz sevinirim.

Transferden sonraki ilk günler ve kanama oldugu zamanlar rapor almıştım onun dışında devam ettim ben ise canım. Çok yorulmadigin sürece çalışmayı tavsiye ediyor doktorlar.ağır bir iş yapmayıp çok ayakta kalmazsan sıkıntı olmaz

Kızlar doğuran arkadaşlar hayirli olsun doubleanne Allah yardimcin olsun bende emziriyorum . Ama göğüs uçların yara oldu resmen yarildi. Bebeklerime kayın validemle bakıyoruz ama bazen çok
yükleniyor bana bazı tabirler kullanıyor hoşuma gitmiyor bi ikisini dedim şaka diyorum dedim. Ağlıyorum herşeye agliyorsundiyor çocuklarımın tadına varamadim daha bende böyle durumlar

sağol canım,benim bebeğimin hala küvezde.Bitanesi yanımda,üzüntüden mi bilmiyorum sütüm azaldı.Tek bebeğe bile yetmiyor.Benimde kayınvaldem yanımda,sağolsun yemeklerimizi yapıyor ama herşeyede karışıyor,bende çok bunaldım,sürekli ağlıyorum..şu zor günler hayırlısıyla bi geçse..

Kızlar doğum sonrası hassas bir dönem olduğu için kötü hissedebiliyorsunuz oyüzden hersey batıyor. Onlar sizin iyiliğinizi istiyor ama daha anlayışlı olmaları lazım bu dönemde. Eğer olmuyorlarsa siz canınızı sıkmamaya takmamaya çalışın. Stres sütü çok etkiliyormus. Geceçek bu günler hersey güzel olacak diye düşünmeye çalışın. Benim de kayinvalide gelecek. Ben de şimdiden dusuncedeyim. Herşeye karisilinca insan sinir oluyor. Kırılır diye biseyde soylenmiyor. Kendi kendimi yerim artık. Çok karışan biri değil ama. Bu hassas dönemlerde insan en ufak bişeye tahammül edemiyor. Annesiyle bile anlasamiyor insan bazen. Ama en azindan annene bişey soylesen küsmez. Onlara bisey de denmiyor. En iyisi kocalariniza söyleyin. O hassas bu aralar anlayisli davranın falan desin. Bebislerimizin sütleri herseyden önemli

allah yardimciniz olsun canim kendi anneniz bile olsa kendi dogrularini uygulatmaya calisiyolar gicik oluyorum resmen takmamaya calisin sutune etkiler cunku gogus catlaklari coksa doktora sorup krem kullanabilirsiniz

Canım humana still tee kullan canım, ben de yeni başladım. Inşallah faydalı olur. Büyükler her şekilde karışıyor. Biz sürekli okuyarak öğreniyoruz onlar kulaktan dolma eskiden doğru bildiklerini bize dayatmaya çalışıyorlar. Kafana takmamaya çalış canım.

Gözüm korkmaya başladı kızlar doğum yapıncada depresyona mi giricez benimde annem gelicek yanıma kayınvalidemle yakın oturuyoruz inşallah herseye karışmazlar diyecem ama pek öyle olmuyor sanırım Hayırlısı bakalım kontrole gidicem bugün ne diyecek doktorumuz meraktayım

canim milupa stee tea da vara benim baya isime yaramisti baya artirmislardi sutumu humanada kullandim baya

Herkese merhaba. ..doğmuş bebislere ve doğacak bebislere rabbim sağlık versin inşallah. Tabi annelere de.
keyifler yerindedir umarım. Küvezde ki bebekleri çok merak ediyorum.
Bugun bizim kontrolumuz vardı 33.0 olduk çok şükür Rabbime. nst'ye girdim sorun görünmüyor. Bebekler 2220 ve 2050 olmuslar
Dr 36 hafta bitince almayi düşünüyor

insalah sikintisiz gecer kalan gunlerde canim bizde yarin aksm yatisimizi yaptiracaz pazartesi sabah 7.30 kizlarim dogacak insallah 37+5 de dogmus olacaklar doktor yaklasik 2500 dogarlar dedi sagdaki bebisin kalbine bakacaklar dogunca cocuk kardiyolog yeni dogani bilgilendirdi cuma gunu insallah bizde sikinti cikmaz tek yumurta ikizlerinde olabilir diyo doktor hayirli haberlerle geliriz insallah dua edin kizlar

canım maşallah bebişlerine kiloları güzel inşallah benim kuzularımda iki kiloyu gecerler daha 31. Haftamdayım. Burası çok sakinleşmiş herkes doğurdumu ki

inşallah canım benim sağlıkla al kızlarını kucağına. Bizede yaz durumunu fırsat bulursan.

Allah sağlıklı doğumlar versin inşallah

CaNin ınş. Sıkıntısız geçer duaların seninle Allah yar ve yardımcımız olsun.

canım maşallah size 37+5 e gelmişsiniz.benim kızlar çok ağlıyor önümü gçremiyorum. şimdi de süt sağıyorum. bi bakayım dedim haberini aldım.inşallah sağ selamet sağlıkla kucağına alırsın kızlarını...

canim milupa stee tea da vara benim baya isime yaramisti baya artirmislardi sutumu humanada kullandim baya​
Canım inşalah sağlıkla almissindir bebişlerini kucağına. Haber ver bize

kızlar bebeğim küvezden çıktı çok şükür.İki gündür evimizde :) En fazla iki saat uyuyabiliyorum, tahminimden daha zormuş ikiz bebek bakımı.Yardımcı olmadan asla olmaz, sütümde yetmiyor mama veriyoruz.Sütü yeten var mı merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…