2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Gözün aydın canım ALLAH C.C kolaylık versin bol sütün olsun inşaALLAH

kızlar bebeğim küvezden çıktı çok şükür.İki gündür evimizde :) En fazla iki saat uyuyabiliyorum, tahminimden daha zormuş ikiz bebek bakımı.Yardımcı olmadan asla olmaz, sütümde yetmiyor mama veriyoruz.Sütü yeten var mı merak ediyorum​
Gözün aydın canım. Ne güzel kavuşmuş kardesler. Süt için Humana still tea rezone bira mayası falan öneriyorlar canım bir araştır istersen. Bol bol su içmeyi ihmal etme. Emzirmeye devam et. Zamanla artar sütün

Canim gözün aydin bende mama veriyorum. Sütun emdikce geliyor ama ceneleri çabuk yorulup uykuya daliyorlar. Mama ne kullaniyorsun ben aptamil prematüre kullanıyorum. Allah yardimcin olsun canim.

Canim gözün aydin bende mama veriyorum. Sütun emdikce geliyor ama ceneleri çabuk yorulup uykuya daliyorlar. Mama ne kullaniyorsun ben aptamil prematüre kullanıyorum. Allah yardimcin olsun canim.
sağol canım.Ben aptamil 1 kullanıyorum.Kabızlık yaptı ama.Sütünü sağıyor musun? Benim birisi 40 cc içiyor onunda birazını kusuyor hep.Bitanesi 60 cc içiyo o kusmuyo.Kilo alımları nasıl bebişlerin ?

Canim benim kullandığım kabızlık yapmıyor sadece eczanelerde satılıyor istersen bi onu dene ben sağlıyorum emiyorlar 60 cc mama veriyorum. Sen nasıl oldun düzelsin mi

Canim benim kullandığım kabızlık yapmıyor sadece eczanelerde satılıyor istersen bi onu dene ben sağlıyorum emiyorlar 60 cc mama veriyorum. Sen nasıl oldun düzelsin mi
İyim canım dikiş yerlerimde az bi acım var.Doktor da bize pre aptamil alın demişti eşim bulamamış o gün nöbetci eczanede bunu almış.Sütümüz iki bebemizede yeter inşallah ya.Mama vermek hiç istemiyorum zaten minikler,anne sütüne daha çok ihtiyaçları var. Humana içiyorum, bol su herşeyi yiyorum ama hala az.

Ben de aptamil PDF kullanıyorum. Sütüm yetmiyor malesef, yetse de memede uzun vakit geçirmek istiyorlar. 2 saatte bir beslediğimizi düşünürsek zamanımız yetmez diye düşünüyorum. Birbirlerini de çok zor bekliyorlar. Yardım eden biri olmadan gerçekten çok zor.

Inş. Artar canim bende mama vermek istemiyorum ama malesef bide birini emzirirken biri çok kötü ağlıyor birine mecbur mama veriyorum. Bende bol bol komposto içiyorum su içiyorum. Inş. Biran önce bırakırız mamayi
Bencede çok zor benim kayinvalide var zaten aynı binada otuyoruz bazen hoşuma gitmiyecek laflar ediyor ama çok faydası var

bizimkilerin ağzında pamukcuk çıktı , benim memeyede bulaştı, sürekli karbonatlı suyla siliyorum

gözün aydın canım.ben çok az bakabiliorum buraya ama görünce yazmak istedim.benimkiler 56 günlük oldu.sütüm hala yetmiyor.üstelik emmiyorlar da çabuk sıkılıyorlar yani.ben d sağarak paylaştırıyorum.emmelerini o kadar istiyorum ki.Allah bütün annelere yardım etsin ikiz annelerine duble yardım etsin inşallah:))ayrıca 3. aya kadar mama+süt gidip 3. ayda sadece anne sütü verewn ikiz annesi tanıyorum inşallah bizimkler de çoğalır ve yater..

sağol canım.Amin.çok zor gerçekten, ama onlara bakınca bi o kadarda güzel.
Benim arkadaşında iki ay mama+anne sütü vermiş.Sonra sütü artmış sadrce emzirmiş inşallah bizimde artar :)

bizimkilerin ağzında pamukcuk çıktı , benim memeyede bulaştı, sürekli karbonatlı suyla siliyorum
Inş. Geçer canim benim göğüslerin resmen yarildi ama acıya acıya emziriyorum pamukcuk oluşmadı çok şükür

sağol canım.Amin.çok zor gerçekten, ama onlara bakınca bi o kadarda güzel.
Benim arkadaşında iki ay mama+anne sütü vermiş.Sonra sütü artmış sadrce emzirmiş inşallah bizimde artar :)
Bana doktor gittikçe sütun artacak dedi ınş. Biran önce artar emziren sonra mama ver demişti ama ikiside acikinca birine.anne sütünden önce mama veriyorum.

Bende önce emzirip sonra mama veriyorum.Dediğin gibi ikisi aynı anda uyanıyo ve bekleyen çok ağlıyo.Şimdi kayınvalde yanımda o sakinleştiriyo bebeği.Birini emzirene kadar kucağında gezdiriyo diğerini.

Kizlar herkese merhabalar
benim bebişlerimde küvezden çıktılar cok şükür.kızım 19 oglum 20 gün kaldı.Bugün 27 günlük oldular.genellikle uyuyorlar ama ayni anda acikiyorlar ve mizirdaniyorlar.geceleri ise emzirmek mümkün olmuyor.ben günde 3-4 sefer emziriyorum memeyi almadiklarindada sagip veriyorum.henüz mamaya başlamadik.dondurdugum sutler vardı yetmeyince onlardan kullaniyoruz.ama yakinda ihtiyaç olacak gibi.yalnız oğlum çok kusuyor.reflü olabilirmis yedikten sonra oynatamiyrm hic direk cikariyor.varmi sizinkilerde böyle birsey
Yukarida bazı arkadaslar yazmışlar sanki beni anlatmislar.bende ilk haftalar çok duygusaldim kimseye belli etmeden agliyrdum sürekli.birde kayinvalidemin söyledigi hersey banada batiyr.arada geliyir yok emzir yok biberonu birak yok kimseye Gülegüle deme sütün gider sinir ediyor beni.zor günler vesselam

Kızlar 33+2 yız bugün. Gece kanama oldu acile geldik. 2.5 cm açıklık varmış. Bir kaç saatten doğuma girebilirim belki. Bebislerim çok kuvezde kalmaz inşallah demi. Dua edin bize.

Kızlar 33+2 yız bugün. Gece kanama oldu acile geldik. 2.5 cm açıklık varmış. Bir kaç saatten doğuma girebilirim belki. Bebislerim çok kuvezde kalmaz inşallah demi. Dua edin bize.
Allah yardımcınız olsun. Sen orasını düşünme. İn şeallah en kısa süre ile sağ salim evinize dönersiniz.

Allah sağlık versin canım. Yoğun bakımda bebeklere çok iyi bakıyorlar. Kendini hiç üzme canım, sütüne yansımasın.

Inci mutlaka haber ver bizlere belki küvezs girmezler bile dualarımız seninle

Allah yardımcın olsun canım.Haftan güzel hiç korkma.Küvezde gerçekten iyi bakılıyor bebişlere.

gözün aydın canım.Benimde bitanesi 15 gün kaldı küvezde.Ve çok kusuyor senin bebiş gibi, hepsini çıkarıyor nerdeyse.Gazını çok zor çıkarıyor bwnde çıkarmadan yatırıyorum diğer bebekle ilgilenmek için.O zaman bütün emdiğini çıkarıyor.Gazını çıkarırsa pek kysmuyo.Bende reflüden şüphelendim, pazartesi doktoro sorcam.
Benimde kayınvalde aynı.Gidene güle güle denmezmiş, iyice bunalttı beni.Şekerli su vermeye çalışıyo sürekli bebeklere.Emziriyorum süt var mı diye soruyo, mama yapıyorum sütün yok mu diye soruyo :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…