2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Kabızlık dikişlerle birlikte olunca çok büyük problem, Allah yardımcın olsun. Ben epidural oldum. Dokunmaları hissettim. Senin?

Kabızlık dikişlerle birlikte olunca çok büyük problem, Allah yardımcın olsun. Ben epidural oldum. Dokunmaları hissettim. Senin?
benim ilk dogumumdA oyleydi kizimda dogunca hemen gostrmislerdi dokunmalari hissediyodum cok tuhafti acaba yine aynimi olur cok heyecanliyim 1 aralik insallah sezeryan tarihimiz babamizin dogum gununde dogacak kizlarimiz insallah

sağol canım.Ben spinal oldum.Bebeklerin çıkışını bile hissettim,sonrasında dikiş atılırken bütün dokunmaları hissettim çok tuhaftı :) Senin bebeler neden küveze alındı canım? Benimkinde solunum problemi vardı

Canım gözün aydın.Doğdu doguyor derken bu gunlere geldik cok şükür. şişlik bendede var sordum bi kaç kisiye olur dediler.sonradan inecek inşallah dert etme.bebeklerini emzirmeye veriyorlarmi.solunum sıkıntılari oldumu dogduklarinda

Sagol canim benim .solunum problemleri vardi 5ci gun cihazdan ayrildilar suan normale donduk cok sukur tek problemimiz emme .bana daha vermediler biberonla deniyolar olmazsa agizdan hortumla besleniyorlar ilerleyen gunlerde sizede deneticez dediler.senin bebisler emdimi seni bide gunde kac cc sut veriliyor

Tam dikisin ust kismi enine sis ama cok garip bi sislik dokundugumda olu deri gibi hissetmiyorum orayi
o kismin hissisligi baya uzun suruyo canim kasinti kizariklik akinti gibi bisey varsa doktora goster gobek kendini toplayana kadar dikisin uzerinde bisey birikinti varmis gibi oluyo

Benimde kızımda olmadı ama oğlumda oldu solunum problemi 3-4 gün cihaza bağlıydı.Ondan sonra biberona geçmelerini bekledik.Bir hafta kadar biberonla beslendiler.Suan 50ml besleniyorlar.Zaten çok hızlı artıyor sindirebildikce artiriyorlar.Dünle bu günde emzirdim birer kere.Dr.çok yavaş davranıyor hiç acele etmiyor çıkarmak için.Ama ben sabirsizlaniyorum.

Desene onumde uzun bir yol va bizim drda hic acele etmiyor benim icimi acitan o agizlarindan mideye inen hortum dayanamiyorum dusundukce kotu oluyorumbi gecebilsek biberone hayirlisiyla .seninkiler bi kac gune cikar allahin izniyle

Ben ameliyat sırasında bayılmışım hayal metal hatırlıyorum. Oğlumu göremedim, kızımı gördüm sadece. Ama sonra çok üzüldüm göremediğim için.
Benim kızım da solunum problemi vardı. 1 günde geçti, çok şükür. Ama ikisinde de beslenme problemi vardı.

Desene onumde uzun bir yol va bizim drda hic acele etmiyor benim icimi acitan o agizlarindan mideye inen hortum dayanamiyorum dusundukce kotu oluyorumbi gecebilsek biberone hayirlisiyla .seninkiler bi kac gune cikar allahin izniyle
insallah canim bi an once bebislerinle evinize yuvaniza kavusursunuz 1 aralikta dogum var insallah kuvozde kalmazlar beraber evimize gideeiz

Amin canim darisi hayirlisiyla senin ve isteyen herkesin basina.. Dunyadaki en guzel duygu gercekten Rabbim herkese nasip etsin, bende hep anne olamayacagim ben diye dusunup uzulur dururdum simdi cok sukur kucagima aldim.. Ne demek canim sana umut olabilirsem ne mutlu bana.. Ben 26 yasindayim 2. Denememde kavustum bebeklerime. Ilk denemede de tutmustu ama dusuk yaptim kalbi atmamisti.. 5. Gun blast embriyolardi, ilkinde taze ikincisinde donmus yaptilar. Zaten son 2 donmus embriyom vardi onlarinda ikiside tutundu cok sukur.. Ben Istanbul Fulya Bahcecide tedavi oldum ve cok memnun kaldim gercekten sen nerede yasiyorsun? Helal olsun canim ya ne zaman sorun olursa sorabilirsin seve seve cevaplarim.. öperim tabi insallah sende tez zamanda bebeklerine kavusup kokularini icine ceke ceke öpersin

Kızlar taze annisler Nasılsıniz. Kuzular nasıl. Emzirme besleme küvez işleri nasıl gidiyor. Yok mu bize tavsiyeleriniz. Biz hala Beklemedeyiz.

kizlar mujdeyi ben verryim.belki yazmistir...konu sahibi esilanizin dun ikiz kizlarioldu..masallah...bende telefonla ogrendim tesadufen..cok mutlu oldum...darisi her hamileye ve bebek hasretiyle yanan kadinlara olsun...

kizlar mujdeyi ben verryim.belki yazmistir...konu sahibi esilanizin dun ikiz kizlarioldu..masallah...bende telefonla ogrendim tesadufen..cok mutlu oldum...darisi her hamileye ve bebek hasretiyle yanan kadinlara olsun...
cok sevindim hayirli olsun dilekleeimizi ilet lutfen merak etmistim bende bayadir yazmiyodu

ALLAH C.C analı babalı büyütsün inşaALLAH küveze girmeden hep beraber evlerine giderler

Ayyy masAllah abla. Darısı bize. Ben de bugun hastaneye gideceğim. Küveze aldılar mi acaba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…