2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Canım mama almadım çünkü çocuk doktoru ne tavsiye ederse onu alırım dedim. Doğum haftasına göre değişiyor sanırım özellikleri. Gönlüm Hipp ten yana aptamil kullanan da çok. Valla bilemedim en kararsız kaldığım konulardan birisi. Gaz durumuna höre de çok değiştirenler var.

Ben de aklımda bulunsun diye araştırdım genelde aptamil diyorlar.Çocuk doktoruna da doğumdan önce karar vermek lazım sanırım.

Ekleniyor diye biliyorum ben canım.Yani doğum öncesi doğum sonrası toplam 18 hafta izinli oluyoruz.
Canım ilk 10 haftayi veriyorlar sonrada doğumdan sonra olan kısmı erken doğumda kalan olursa aktarılıyor dedi mali musavir

Bende almadım simdilik almayacağım hastanede ne derse onu alırım canim.

Kızlar selamm
Benim ağrılar tavan yaptı ya, özellikle vajina ağrısı belim sırtım kopuyor sanki Bu arada yine çok kaşınmaya başladım sanırım yine karaciğer değerlerim yükseldi Perşembeyi iple çekiyorum Artık iki haftada bir gitmek bile çok uzun geliyor bana Haftada bir gitmek istiyoruuummmm

Yapabileceğim seylerden bahsetti ama ne yapsam devam ediyor belki izin ise yarar geçer daha karar veremedik canim elanura uygun olsun dedik ama Cok kararsızım

Canim gecmis olsun ama agrin coksa persembeyi bekleme bence benim dr 10 gune dusurdu kontrolleri agrin kanaman olursa gel dedi yarin bi ara istersen

Teşekkürler, iyiyiz Allah'a çok şükür. Kontrolleri iple çekiyorum artık. Doğum heyecanı da sarmaya başladı yavaş yavaş.

aynen canim heyecan dorukta günümüz baya yAkın seninle daha bi hazırlıkta yapmadık doktor ne çiçek bakalım çarşamba kontrol var

Canım agrilarin dayanılmaz ise bi git doktora nst baglarlar belki bilmediğin bbisey vardır. Bekleme perşembe gününü Allah yardimcin olsun
İnsallah günler çabucak geçer canim her günüm diğerinden daha zor geçmeye başladı canim valla
Artık gitgide ağırlaşıyouz valla ge e uykusu yok gunduzde gece uyuyayim diye uyumuyorum. Birde sağ yatinca bi müddet sağ kalcam sola yatincada sol kalcam ağrıyor.

Yapabileceğim seylerden bahsetti ama ne yapsam devam ediyor belki izin ise yarar geçer daha karar veremedik canim elanura uygun olsun dedik ama Cok kararsızım
Ben de kızımın ismi konusunda çok kararsızım hayırlısı bakalım.En son ne kalacak elimizde :) İnşallah dinlenmek iyi gelir canım.

Merhaba kızlar ağırlaşarak devam ediyoruz bizde hayatimıza Göğüs ucu kremi kullanmaya başladınız mi ben aldım lansinoh ama henüz başlamadım doktoruma da sormamışım kararsız kaldım başlasam mi

Ben de aynından aldım canım 2-3 kere kullndım.Aklıma geldikçe sürüyorum.

Canım ben dün aldım bugün geldi. Yorumları okudum fark etmiyor diyorlar için rahat etsin dersen sur. Ben doğumdan sonra surucegim.

Kızlar, göğüs ucunun uyarılması kasılmaları tetikleye bilir. Bence doktorunuza danışıp kremi öğle kullanın. Bir de badem yağı çok öneriliyor, hem göbek, hem de göğüs ucu için.

Ben 16 haftalıktan beri sürüyorum göğüs ucuma her gece ve her sabah. Baya yumuşattı. Umarım rmxirirken faydasını görürüm. Bence hemen başla geç nile kalmışsın bence.

Geceleri sikintili ama sabahlari daha iyiyim canim gunaydin bu arada sen nasilsin?
iyiyim canim. Aynen Canım bende gece sıkıntılı hiç uyku yok sabahlarida is yapmıyorum yatıyorum ama uyumuyorum.

Günaydın canım ben daha iyiyim bugün çok şükür.Dün hiç yürüyemiyordum çok fena kasık ağrım vardı.Sen nasılsın?
İyiyim canim. Geçmiş olsun. Bugun iyi olmana sevindim. Gündüzleri ve geceleri uykusuzum öyle canim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…