2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Herkese merhaba anneler...geçmişi okudum herkesle iyi şükür. ..
bende iyiym Hamdolsun. Metin yok takip edemiyorum bu aralar.ben hala çorap bile almadim...

Moralini bozma cnm hic.allahin izniyle 2 hafta daha gecse yeter.Dualarim seninle.
bu arada nidilat bulabildinmi?

Canim iyi olmana cok sevindim 28e gelmissin masallah bende sana baktim gecenlerde dedim hic sesi solugu cikmiyo.nidilati bulamadik onun yerine adalat aldik gunde 1 tane alacakmisim.drda dedi 2 haftayida atlatirsak rahatiz diye.hayirlisi allahtan

Canim iyi olmana cok sevindim 28e gelmissin masallah bende sana baktim gecenlerde dedim hic sesi solugu cikmiyo.nidilati bulamadik onun yerine adalat aldik gunde 1 tane alacakmisim.drda dedi 2 haftayida atlatirsak rahatiz diye.hayirlisi allahtan
Canım bebişlerin kilosu gayet iyi üzülme iki haftayıda bir ayıda atlatıcaz inşallah Bendede 4-5 gündür vajina ağrısı ve bel ağrısı çok arttı karnımda sertleşmede var Bakalım kontrolümüz perşembe günü

Insallah iyi haberlerle gelirsin canim bel agrisi bende de cok oluyo haftan guzel masallah insallah kalabildikleri kadar kalir kuzucuklar

Gerekirse serklaj falan yaparlar canım merak etme. Allahın izniyle yaşam sinirini da gecmissiniz.serklajla 1 aydan faza bekleyeni okudum ben kk da.bol bol dua et. Allah sağlıkla kucagimiza almayi nasib etsin insalah

Gerekirse serklaj falan yaparlar canım merak etme. Allahın izniyle yaşam sinirini da gecmissiniz.serklajla 1 aydan faza bekleyeni okudum ben kk da.bol bol dua et. Allah sağlıkla kucagimiza almayi nasib etsin insalah

Canim serklaji hic sormadim dra ama bildigim kadariyla bu haftalarda yapilmiyor ins.34 haftayi gorurum bu sekilde dr yogun bakima girmezler en azindan dedi

Canım doktor sana riskli m diyor. Bence sürekli yat kalkma. Allah yardimcin olsun.

Canim drda surekli yat dedi zaten yatiyodum yatarken 1.8e dustu simdi wc disinda hic kalkmiyorum odalar arasinda gezinmiyorum yemegide yatakta yiyorum bu degerle ne kadar daha dayanabilirz bilmiyorum internette arastirdim ama bulamadim dr cok dikkat edersen 4 hafta daha dayanirsin dedi

Kasılmalarını iyi takip et canım, 15 dkdan daha sık olursa doktoruna söyle. Rahim ağzını kısaltın en önemli etken kasılmalar. Ben 28. Haftadan beri günde 4 adet nidilat kullanıyorum. Sürekli yatsam da saati yaklaştığında kasılmalarım artıyor.

Ben nidilati bulamadim canim drda adalat kullanabilirsin dedi adalata basladik dun, gunde 1 tane aliyorum.kasilmalarim oluyordu ama duzensiz ve agrisiz oldugu icin onemsemedim senin suanda kac cm rahim agzi uzunlugun?bidd bebeklerinin kilolari nasil

Ben nidilati bulamadim canim drda adalat kullanabilirsin dedi adalata basladik dun, gunde 1 tane aliyorum.kasilmalarim oluyordu ama duzensiz ve agrisiz oldugu icin onemsemedim senin suanda kac cm rahim agzi uzunlugun?bidd bebeklerinin kilolari nasil
En son ölçüldüğünde 3 civarı dedi. Ama vajinal ultrasonla ölçmedi. Kiloları da 1400 civarındaydı. Ben nidilatı Kıbrıs'tan getirttim. Buralarda bulamadık.

En son ölçüldüğünde 3 civarı dedi. Ama vajinal ultrasonla ölçmedi. Kiloları da 1400 civarındaydı. Ben nidilatı Kıbrıs'tan getirttim. Buralarda bulamadık.

Bizde aradik bi kac eczaneyi yok dediler sonrada fazla ugrasmadik acikcasi dr ayni ozellikte ilac dedi bilmiyorum acikcasi cok fark varmi?

Inş. Canım daynirsiniz dualarimiz sizinle çok dikkat etmek gerekiyor son haftalara yaklaşıyoruz.

Arkadaşlar, bir süredir yazılarınızı takip ediyorum. Ben de ikizlere hamileyim, sizin yaşadıklarınızı takip ediyorum. Sizin şimdi yaşadıklarınız ileride beni de bekliyor. O yüzden takipteyim. Rabbim o günleri görmeği nasip eylesin.

Nidilat-adalat bahsi geçmiş. İnternette bakarsanız her ikisinin de etkin maddesi aynı. Yani ismi farklı olsa da aslında ikisi de aynı ilaç. Benim netten baktığım nidilatda Nifedipine 10 mg, adalatda ise 5 mg bulunuyor (dozlar farklı ola bilir). Sizin de bilginiz olsun diye paylaştım.

Günaydııınnlar herkese hayırlı sabahlar.

selam canim nasılsın

gecmis olsun kızlar rabbim vaktinde doğumlar nasip etsin hepimize bende izne ayrıldım şükür kan ve idrar tahlili verdim çarşamba kontrole gidecez

bugünlerde rahatsizim baya sancilarim arttı. iki elimdede sinir sıkışması var ellerim cok fena ağrıyor Perşembe gittim doktora sancılar normal dedi bi sıkıntı yok dedi bolbol yat dinlen dedi

Selam canim rabbim vaktinde sağlıklı hayirli. doğumlar nasip etsin insallah

Merhaba canım.Biz iyiyiz çok şükür.İzin çok güzel bişey ya.Darısı bana.Hamilelikte ellerde ağrı uyuşma olabiliyor diye okumuştum.Bunun için bişey dedi mi doktorun.Çok geçmiş olsun canım.İnşallah tez zamanda geçer.Kızlarının isimlerine karar verdin mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…