2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

ya bu kadar büyütülecek bi şey yok bence, özelden atılan mesajlar için bi şey diyemem tatlım ama ben rosa nın art niyetli bir şey söylediğini düşünmüyorummm.... tabi ki herkesin kendi fikri, senin erken göndermeyi tercih etmen gibi benim paketlerimin hazır olduğu halde göndermemek gibi :) ama bence birbirimizi kırmayalım, güzel bi amaç için bir aradayız.... üzmeyelim birbirimizi

hiç gerek yok kızlar bu güzel topikte böyle gerginleşmeye yapmayalım lütfen
bakın kısa sürede ne güzel diyalog kurduk.. bozmayalım bunu..

Son düzenleme:
ayy nolmuşş yaa burdaa
kızlar eğlenmek için bu çekilişe katıldık hepimiz,
ki birbirimizi hiç tanımıyoruz az renk olsun istedik hayatımızda
lütfen sizlerde birbirinize kırılmayın
evrene pozitif enerji yollayın ve yeni yıla musmutlu girinn
kimsede çekilmesin çekilişten o kadar heves ettik fbı gibi araştırma yaptıkk kim kimee çıktı diee

Ortada bu kadar gerilecek hiçbir şey yoktu. Ama sen bilirsin, edindiğimiz güzel arkadaşlıktan memnun kalmadıysan, samimiyetine güvenip söylediğim şeyden de kırılıyorsan üsteleyecek değilim, seçim senin. Görmemişlik mörmemişlik lafları hoş değil. Kimseye asla öyle laf etmem. Tanımadığım insanları yargılamam... Yazdığım şeyde hiçbir art niyet, kötü düşünce yoktu. Sadece fikrimi söyledim, laf sokma niyetinde olsam sana hitap etmez, kapalı üslupla yazardım. Ortada bir kıvılcım varmış ve fikrimi söyleyince alevlendirmiş oldum. Bu kadar gergin olduğunu bilsem söylemezdim de zaten fikrimi. Oysa seni oldukça şen şakrak, hoş sohbet biri olarak düşünmüştüm, yanılmışım. Şu an beni de gerçekten oldukça gerdin, umarım bu durum bebeğimi etkilemez...

Bu arada kimse için çekilişi terk etmen gerekmez. Asıl böyle bir şey yaparsan ayıp etmiş olursun.

arkadaşlar bir kural kondumu? 10 unda gönderilecek dendimi evet? istisna durumlar dışında lütfen 10 undan önce göndermeyim bu bir çekiliş ya o zaman herkes kafasına göre yollasın olmaz ki öyle neyse inşallah benim katilim böyle bana erkenden yollamaz herkesle aynı zamanlarda gelsinki tadı çıksın:26:

Hanımlar günaydın

Hediyelerini tamamlayanlar gönderim yapabilirler beklemeyelim ki yılbaşına herkesin tamam olsun bitirenler kargoya versinler bende salı yada Çarşamba vericem kurbanım beklesin hediyelerini :)))

sevgicim madem erken gönderim olucaktı neden 10 aralık diye gün belirlediniz acaba öylesine mi belirlendi bu tarih 10 aralıgın bir amacı yokmuydu 10 aralıktan sonra koskoca 20 gün var ne yani gönderilemezmi bu kadar günde?

Yemin ederim elim ayağım titriyor şu an... Oysaki keyfim yerine gelsin diye giriyordum şuraya

ya canım senin niye elin ayagın titriyor hamilesin hem lütfen elin ayagının titreyecek bir durum yok ortada

Haknurun gösterdiği tepkiye gücendim...

Valla kızlar siz benim hakkımda ne düşünüyorsanız, haklı veya haksız buluyorsanız söyleyin. Ben gücenmem öyle şeylere, çok ciddiyim. Eleştiriye her zaman açığımdır

Elinin ayağının titremesine gerek yok...Beni eleştirebilirsin ama ben artık bana gelen tepkilerden bıktım gücenen benim burrda bunu anlatmaya çalıştım eleştiriye benda açığım ama belli bir seviyede olaracak arkadaş kimse hakaret boyutuna getirmeyecek...amacım burda tartışmak değil ilk tanıdığın gibiyim ben hoş sohbet ve enerji doluyum ama bu topiğe fazla geldi bu

haknur arkadaşımız boş yere alınganlık göstermiş yani aslında senin yaptıgın yorumlarda ben alınacak bir durum göremedim her neyse burdan ben katilime sesleniyorum bana istisnai bir durumu yoksa erken göndermesin bende kurbanıma ayın 10 unda vericem hediyesini

Yani benim eleştirimin seviyesi yüksek, öyle mi canım? O yüzden mi bu kadar tepki gösterdin? Ya da hakaret mi ettim yani sana? Eğer dışarı taşan enerji buysa gerçekten buraya fazla. Ben ilk tanıdığım haknuru göremiyorum, bil isterim

Ben sadece onu hedef alarak yazmadımki bana görgüsüzlüğüme varana kadar mesaj atan arkadaşlarıda ele aldım alındığım konu ortada haksızda değilim...

Kızlar ne oluyor ya amaç farklı yerelere gitmiş lütfen. Bizide etkiliyorsunuz.burada hepimiz biriz siz uzulunce bizde uzuluyoryz. Eylenmek için girdiğimiz topik nazarlaramı geldi. Hiç yakıştıramadım. Bi yanlış anlaşılmadan doğan gerginlik boş yere uzamasınn.

rosacım bence senin sözlerin normal ama herhalde haknurun biraz fazla üzerine gelinmiş olabilir, onun patlama noktası oldu anladığım kadarıyla. sen de sakin ol tatlım çift cansın sonuçta..... bence büyütülecek bir şey yok, haknur birazcık alınmıştır dediğim gibi özelden yazılanlardan ötürü, senin art niyetli bir söylemin yok. bence öpüşüp barışın

kızlar yapmayın en neşeli arkadaşlar bizlerdik gerek yok birbirinizi üzmeye

Bak hala anlatamıyorum evet problem bende bu konuda anlatamıyorum herhalde...Çok abartıldı erken gönder geç gönder muhabbeti ya ne var bunda erken gönderdim izin alarak işlerim var engelim var dedim olamazmı ya niye bu kadar yazdıklarım abartılıyor anlamış değilim ilk tanıdığın haknur burda ama siz nerden bakmak istiyorsanız ordan görüyorsunuz neyse ya kapatalım gerçekten bu konuyu gereksiz zaman kaybı görüyorum artık.

Ben sadece onu hedef alarak yazmadımki bana görgüsüzlüğüme varana kadar mesaj atan arkadaşlarıda ele aldım alındığım konu ortada haksızda değilim...

SEN ÇOK KIRILMIŞSIN CANIM HEPSİNİN ADINA BEN ÖZÜR DİLİYORUM HADİ BİTSİNN ARTIK BU GERGİNLİK AMA YAAAAA

SEN ÇOK KIRILMIŞSIN CANIM HEPSİNİN ADINA BEN ÖZÜR DİLİYORUM HADİ BİTSİNN ARTIK BU GERGİNLİK AMA YAAAAA

Hayır cnm olurmu öyle şey ben kavgacı biri değilimki ayrıca başkasının adına özür dilemene gerek yok teşekkür ederim bensiz daha huzurlu bu topik ben ayrılıyorum kızlar sizee iyi eğlenceler görüşceklerimle özeldende görüşüyorum zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…