2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Derhal ne yanlış anlaşılma varsa kendi aranızda çözün kimsenin bi hatası yok

Bu marjından itibaren hiçbişey olmamış gibi muhabbet dewam etsin bak burda takipteyim bilginize yoksa kurunun yanında yaşta yanıcak

Tmm kapandı konu tartışma bitsin dün nasılsa aynı şekilde dewam etsin

Kimler tamamladı hediyelerini bakalım ?

tamam bu konu kapansın burda devam edelım guzel sohbetlerımızee artkk.haknurcum sende eger benım dedıgım gıbıyse durum ozelden konus bence rose ıle kırgınlık olmasın.bılıyorumkı sende ona istinaden deıl genel olarak patladın giti .(

kızlarrr ben katılımı buldum sonundaaa

nasıl buldun bana da söyle bende bulayım

kimmiş senin katilinnnnnn..... en azından ben listemden çıkarıyım onu daaaa

Şiişşttt kimseye söleme bana hediye alcağını :)))

benim hediyelerim hazır sadece çikolata kaldı hafta sonu kargoya vericemmmm :)

nasıl buldun benim katilimmi yok acaba yaaaa

valla parcaarı bırlestırdım ve buldmmm

soylersem smdı süprizi kcar yaaa.hediyelerim geldıgınde solerım olur mu??

ahahahaha tamam şiiit kmse duymasın

katilimi cok sevdiim valla ben
nasıl buldun bana da söyle bende bulayım

kimmiş senin katilinnnnnn..... en azından ben listemden çıkarıyım onu daaaa

Şiişşttt kimseye söleme bana hediye alcağını :)))

benim hediyelerim hazır sadece çikolata kaldı hafta sonu kargoya vericemmmm :)

Arkadaşlar öncelikle bu yazıyı aranızda değer verdiğim beni tanıyan arkadaşlar hatrına yapıyorum çünkü onlara gerçekten değer veriyorum....
Bu topiğe yazdığımdan beri mesaj ve yorum aldım bunlara artık bugün patladım detaya gerek yok zaten herkes kendini biliyor...Ben sadece değer verdiğim arkadaşlar adına susup bu topiğin ilerlemesinden yanayım ve bu arkadaşlardanda özür diliyorum huzursuzluk için.kim beni nasıl anlıyorsa anlasın ama içinde saklasın yeter...Sevgi başta olmak üzere özelde yazıştığım hatunlar sizi seviyorum ve burdayımm

hehh şöylee.kal burda gitme.buranın amacı zaten belli yani.ıkı dkklık sevıncımız var şurda zaten.ben katilimi buldum biliyormusunnn

Eveeeet. Şurada az bir zaman kaldı ve artık ben de bir ipucu vereyim bari. Malum, şimdiye kadar hiç renk vermedim

Benim kurbanım evli DEĞİL Daha da kopiş vermem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…