2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

benim katilim yazmıyo, ne telden mesaj falan ne de buraya.... ulen kim yazsa elemişim ben..... baştaki listeyi yazdım bi deftere, sonra olmayacaklara - koymuşum kendim dahil 12 tane eksi var :))))))

benim katilim yazmıyo, ne telden mesaj falan ne de buraya.... ulen kim yazsa elemişim ben..... baştaki listeyi yazdım bi deftere, sonra olmayacaklara - koymuşum kendim dahil 12 tane eksi var :))))))

baya önem vermişssn desene bu işeee
güldm çok

he he ters köşe işe yarayabiliyomuş demek

kimse mi sevmez kaynana görümce tayfasını ya???? ben anormalim arkadaş

baya önem vermişssn desene bu işeee
güldm çok

iki gündür evet :)))) kız evde yiycem kafayı, adam akıllı hareket edebilsem, ama yok olmuyo, hava da kötü zaten, üşümekten de korkuyom.... dün gece bide temizlik krizim tuttu, "hastalandım diye evi niye kaynanam süpürsün canım, o kadar da aciz değilim henüz" diye, sonra süpürge kocama kaldı :)))) ama beni şaşırttı ve yaptı sağolsun....

vakit geçmiyo annem evde, alışmamışım ben

geçmiş olsun tatlım okudum arada biyerde ameliyat oldugunuu sanki.

evde zor valla boşboşşş bende alışamıyorm

sağol kuzum, bu hediye paketi mektup işleri iyiydi de onlarda bitti.... napcam bilmiyom. örgüye mi dönsem acep :)

mektup işini bn kara kara düşünüyorum.. ne yazsam die o konuda beceriksizmm sanki..

örgü iyidir. olmadı bnm gibi bişeyler kapla ortak olur ticarete gireris belki

birden bire boggazim sisti nerden geldi bu hastalik anlamadim ateste geldi zaten bu hafta hep:26: yaticam anlasilan

katilimde beni aramiyo.hic en azindan bi sesini duysaydim iyiydi unutyumuki beni acabao

günaydın kızlarr ben de şimdi hastaneye gidicem gitmeden size bi günaydın demek istedimm

günaydın kızlar

bende hediyelerimin bir kısmını paketledimşimdilik 4 paket kırmızı don hala yok eşimden köşe bucak saklıyorum paketleri onun hediyesini daha alamadım çünkükıskanmasın kurbanımı

günaydın kızlarrr size çok alıştım aklım hep bu topikte
ben de hastayım az daha iyiyim ama boğazım burnum fena hala
bi de pazartesinden nefret ediyorum

günaydın kızlarrr size çok alıştım aklım hep bu topikte
ben de hastayım az daha iyiyim ama boğazım burnum fena hala
bi de pazartesinden nefret ediyorum

Aman ben de kış aylarından nefret ediyorum. Bot giy, mont giy, şal tak bilmem ne... Üşü... Bi de hasta ol... Hiç sevmiyorum, hiiç

Geçmiş olsun tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…