2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Pardon hayatım sen aynısın da biz fazla kocakafalıyız. Ya da ben öyleyim en azından. Sadece kendi bakış açıma göre bakıyorum Çok pardon sen haklısın her konuda. Biz hatalıyız. Zaten bütün hata bizde, hatta bende Bende anlayış kıtlığı var da azıcık... Zamanını da boşa harcama madem, ne de olsa dostluk edinmek adına yaptığımız bu çekilişin hiç önemi yokmuş...

Bu davranışınla, yani buradan ayrılmakla katilini de kırmış olacağının farkındasındır umarım

bak hem hamileyim geriliyorum diyorsun hala sataşıyorsun bende susamıyorum öylemi valla Sevgi ye saygımdan bu son yazım bilesin.

birden bire boggazim sisti nerden geldi bu hastalik anlamadim ateste geldi zaten bu hafta hep:26: yaticam anlasilan

katilimde beni aramiyo.hic en azindan bi sesini duysaydim iyiydi unutyumuki beni acabao
oyy kuzum geçmiş olsun yaaa

bak hem hamileyim geriliyorum diyorsun hala sataşıyorsun bende susamıyorum öylemi valla Sevgi ye saygımdan bu son yazım bilesin.

Sataşıyor muyum? Valla komiksin ne diyeyim...

Yazdığıma ilk yazdığın cevabını bi okusan belki anlarsın da... Neyse... Anlamak istemedikten sonra anlamak mümkün olmaz... Sana mutluluklar madem...

aranızda çok olamasam da sohbetiniz çok güzeldi kızlar ya okurken acayip keyif aldım lütfen gerilmeyin sakin olun, kimse alınmasın, kırılmasın, üzülmesin sorunu olan bence özelden yazsın halletsin, hoş ortada sorun olacak bir şey de yok hepimiz merakla heyecanla hediyelerimizi bekliyoruz, mazereti olan erken yollamış onun haricin de ki herkes ayın 10 unda yollasın en başta öyle konuşulmuştu, ne olur tadımız kaçmasın, herkes keyifle sohbetine devam etsin :)
bu arada kurbanım beni biliyor, ben de katilimi bilsem bir ses verse banaaaaaa:)))))))

ya bende katilimi bilmem istiyorum bananeee

kızlarrr ben geldiiiiiim.baya gec oldu ortalık karısmıs cok uzuldum suan uzuntuden ztn yataktan cıkamadım bugunde.katilim bugun bna msj attı.Ona sonsuz tesekkurlerımı ıletıyorumm cok mutlu etti beni.Ortalık gerilmesin lütfen.ben okudum ve sunu anladımkı, haknur arkadasımızın tepkisi rose'ye değilde o ozelden gelen msjların sevıyesızlıgıne.oda yazınca boyle cok ustune gelmıs olmus haknur arkadasımızda patlama noktasına gelmıs.ıkısınınde kotu bır nıyetı yok besbelli.Haknurcum sende gtme biryere sacmalama ya.. bırak ozelden msj atanlar attıgyla kalsın o onların sevıyesızlıgı.. sen gıdersen art nıyetı olanlarda elbet sevınır yapma bunu rose ile opun barısık gercekten bu gergınlık olmasın bu guzel topıge yakısmıyor.nazarlardayızz zaten uzgunum ılıskım yerlerde... uzmeyın benıı

Niye mi hemen söyleyim özel msjlarda taciz ediliyorum fazlasıyla
Beden hediyeler hazır olduğu halde bekleniyor diye!!!!

Ikincisi kızlar bıkıyorsunuz beni yemin ediyorum bu tartışma bir sayfa daha ilerler ise iptal edilecek bu çekiliş bilginiz olsun kim kimi kırdıysa özür dilesin kapansın konu
Konuyu çok büyütmüşsünüz
Hep ne diyorum yeti zamanı önemli değil benim için önemli olan memnun kalması herkesin ama bu tarz konuşmalar olursa dediğim gibi burda sonlandırıcam bu olayı !!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…