2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Kıyamam, bilmez miyim senin ne kadar merakta olduğunu :KK9: Hala yok mu kafanda şekillenen biri? :KK9:

her evli diyeni çocuksuz diyeni üstüme alınıyorum kuzum durum vahim :KK53:
pek sevgili katilim burdan sana sesleniyorum :KK9: ruh sağlığım tehlikede accuk ipucu ver bana :KK53:

günaydın kızlarrr :KK16: size çok alıştım aklım hep bu topikte :KK69:
ben de hastayım az daha iyiyim ama boğazım burnum fena hala
bi de pazartesinden nefret ediyorum :KK53:

Günaydın canım aynen burası fena bağımlılık yaptı :) geçmiş olsun bu arada havalar tam hastalık havası yazın gözünü seveyim :KK9:

günaydın desem ayıp olur mu "bu saatte aymayan gün mü var, şükür sende ayılabildin" falan dermisiniz acep ???? akşam kocamın uykusu kaçtı, haliyle benimkini de kaçırdı sağa sola dönerken..... sabah da onu işe gönderince tekrar döndüm yatağa.... evde olmanın iyi yanları da varmış :KK16::KK16:
günaydın kızlarrr :KK16: size çok alıştım aklım hep bu topikte :KK69:
ben de hastayım az daha iyiyim ama boğazım burnum fena hala
bi de pazartesinden nefret ediyorum :KK53:

ben de gripten nefret ediyorum, pazartesi sonuçta bi günde geçiyo ama grip geldi mi gitmek bilmiyo :) çok geçmiş olsun tatlım....

benim katilim yazmıyo, ne telden mesaj falan ne de buraya.... ulen kim yazsa elemişim ben..... baştaki listeyi yazdım bi deftere, sonra olmayacaklara - koymuşum kendim dahil 12 tane eksi var :))))))

banada kimse yazmıyor ya... hediyeleri değiill kişiyi merak ediyorumm ya..:KK4::KK4::KK4:

Hanımlar günaydın

Hediyelerini tamamlayanlar gönderim yapabilirler beklemeyelim ki yılbaşına herkesin tamam olsun bitirenler kargoya versinler bende salı yada Çarşamba vericem kurbanım beklesin hediyelerini :)))

Topu topu 1 hafta kaldı. Daha hazırlayamayanlar, kendini henüz tanıtmış kurbanlar var... Bence aceleye gerek yok. 10'unda gönderilirse yılbaşına kadar zaten koskoca 20 gün kalıyor. 20 günde de herkes teslim almış olur herhalde. Çünkü herkes göndermeye başlayınca tamamlayamayanlar kendilerini kötü hissederler :KK50:

Son düzenleme:
ben de rosa'ya katılıyom :44:
böyle daha heyecanlı hem.. hala tahmin etmeye atışmaya devam ediyoruz :KK16:
zorunluluk nedeniyle erken göndermek zorunda kalanlar istisna olsun tabi de diğerleri sanki başta konulan tarihe uysa daha iyi gibi :26:
1 hafta daha tahmin yürütmece yapalım :KK9:

ben de rosa'ya katılıyom :44:
böyle daha heyecanlı hem.. hala tahmin etmeye atışmaya devam ediyoruz :KK16:
zorunluluk nedeniyle erken göndermek zorunda kalanlar istisna olsun tabi de diğerleri sanki başta konulan tarihe uysa daha iyi gibi :26:
1 hafta daha tahmin yürütmece yapalım :KK9:

Evet şu eğlencemiz 1 hafta daha sürsün. Muhabbet de daha da uzamış olur böylece :KK16:

bence de onunda başlasın kargo olayları kiminin hediyesi önce gelir kiminin sonra kimse benim hediyem nerede diye düşünmesin:KK31:

Kızlar merhaba....

Ben zorunlu olduğum için gönderdim erkenden hedayelerimi tamam ama siz ne bekletiyorsunuz bee yavaş yavaş gönderinde heyecan olsun alan tamamlayan hade kagoya çatlamayalım artık en azından sevgili katilim sen bitirdiysen ver kargoyada teslimini ben alayım :KK53::KK53::KK53::KK53:Bakarsın il dışına çıkarım falan bide orda meraktan çatlamayayımm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bence de hediyeleri göndermek için henüz çok erken... sonuçta yılbaşı çekilişi konseptimiz.... 10 bile bence erken.... yılbaşına daha 20 gün var... gerçi böyle paketler dururken bi yanım da hemencek göndermek istiyor

Oyun bozanlık yapmayın bakayım. Şehir dışına çıkınca orada 1 sene kalacak değilsiniz ya :KK4:

Benim hediyelerim don ve çikolata hariç tamam ama erken gönderim işine karşı olumsuz düşünüyorum. Hatta Haknurcum bence o kadar erken göndermesen iyiydi. Bak şimdilerde de evindesin. Biri gönderince diğerleri de hevesleniyor doğal olarak. Ben erken gönderim konusunda Hülyaya hak veriyorum, o da zaten Ptt kargo yavaş çalıştığı için ve sadece 2 gün erken gönderecek.

Yazdıklarımdan kızdığımı falan düşünmeyin sakın. Ben açık sözlüyüm, ondan açık açık yazdım :KK54:

Oyun bozanlık yapmayın bakayım. Şehir dışına çıkınca orada 1 sene kalacak değilsiniz ya :KK4:

Benim hediyelerim don ve çikolata hariç tamam ama erken gönderim işine karşı olumsuz düşünüyorum. Hatta Haknurcum bence o kadar erken göndermesen iyiydi. Bak şimdilerde de evindesin. Biri gönderince diğerleri de hevesleniyor doğal olarak. Ben erken gönderim konusunda Hülyaya hak veriyorum, o da zaten Ptt kargo yavaş çalıştığı için ve sadece 2 gün erken gönderecek.

Yazdıklarımdan kızdığımı falan düşünmeyin sakın. Ben açık sözlüyüm, ondan açık açık yazdım :KK54:

Canım ben evdeyim ama heran bi iş çıkıpta gidebilirim ve evde bi sürü iş ve bebeğim var geç göndermek daha mı iyi tamam açık sözlü olabilirsin ama herkesin tek işi bu çekiliş değil kusura bakma katıldığım için özür dilerim.

Valla tepem atmaya başladı kızlar ya ne bu özelden mesajlar burdan laf sokmalar falan katıldığıma pişman ettiniz ne var bundan azcık anlayış ya ha 10 gün önce ha sonra :KK47:

Canım ben evdeyim ama heran bi iş çıkıpta gidebilirim ve evde bi sürü iş ve bebeğim var geç göndermek daha mı iyi tamam açık sözlü olabilirsin ama herkesin tek işi bu çekiliş değil kusura bakma katıldığım için özür dilerim.

Bak yaa hemen de yanlış anlama, ne alakası var şimdi? Emin ol kimsenin tek işi de bu çekiliş değil. Her an kimse evinde ya da işinde olmayabilir. Benim anlatamadığım şey şu; tabiki herkesin işi gücü var, başka telaşları da var. Ama bazı kuralları kabul ederek girdik bu çekilişe. Herkes de baştan kabul etti. Yanlış mıyım?

Hem senin kırılman ya da yanlış anlaman için söylemedim. Kırdıysam ben özür dilerim asıl. Ama burada kırılacak bir şey yok lütfen :KK20: Tatsızlık olmasına gerek yok. Sadece, şimdi hediyesini tamamlayan herkesin göndermek için heves ettiğini söylüyorum. Bu insanlık hali, bir tanecik bile hediye gönderimi insanı ister istemez heveslendiriyor. Ben kalan son hediyelerimi özellikle tamamlamadım mesela. Çünkü gerçekten dayanamam, zaten çok sabırsız bir insanım.

Bak yaa hemen de yanlış anlama, ne alakası var şimdi? Emin ol kimsenin tek işi de bu çekiliş değil. Her an kimse evinde ya da işinde olmayabilir. Benim anlatamadığım şey şu; tabiki herkesin işi gücü var, başka telaşları da var. Ama bazı kuralları kabul ederek girdik bu çekilişe. Herkes de baştan kabul etti. Yanlış mıyım?

Hem senin kırılman ya da yanlış anlaman için söylemedim. Kırdıysam ben özür dilerim asıl. Ama burada kırılacak bir şey yok lütfen :KK20: Tatsızlık olmasına gerek yok. Sadece, şimdi hediyesini tamamlayan herkesin göndermek için heves ettiğini söylüyorum. Bu insanlık hali, bir tanecik bile hediye gönderimi insanı ister istemez heveslendiriyor. Ben kalan son hediyelerimi özellikle tamamlamadım mesela. Çünkü gerçekten dayanamam, zaten çok sabırsız bir insanım.

Evet bunları kabul ederek girdim çekilişe ve hesapta olmayan planlar çıktı çekiliş yapıldıktan sonra belli olunca bende madem çıkmaktansa göndermeyi daha mantıklı buldum çıksaydım dahamı iyi olacaktı huzur bozmak istemedim...Sadece bunu yazan sen değilsin benim her cümlemin altında bişey arayan özel mesajla bunu bildiren arkadaşlarda var ne yazdıklarımdan dolayı görmemişliğim kaldı ne sabırsızlığım nede kuralları bozduğum yeter artık ya göndermeyin bana hiçbişey istemiyorum aranızdan ayrılıyorum bu ne ya eğlenmeye mi geldik kavgaya mı...Susuyorum o da sevgiye ve burada gerçekten edindiğim güzel arkadaşlarımın hatrına onlar beni gayet iyi tanıdılar amacımıda içimide biliyolar size iyi kurallı çekilişler....

X