2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

trakyalıyım

nabıyonuz bakem
paketlenen hediyecikler çok güzel görünüyor acaba içlerinde benim paketlerimde varmıydı yaaa

kızlar ben geldimmmm....önce kaynanam geldi onla sohbet ettik, o çıktı hemen arkasından kocamcım geldi aniden çıktım o yüzden, hemen bi börek hazırladım ıspanaklı, yedik yemağımızııı ve yollandı kahveye bizimki.... yani öyle duygusal anlattım diye sanmayın ki hep göz göze diz dize duruyoruz....

gözlerim doldu ya uff snir sistemim alt üst oldu masallah canım benım mutlulugu cok hak etmıssın sen sonundada bulmussun hep mutlu ol ınsallah..

canım benim ben kendi kendimi tedavi ettim.... ama doktora da karşı değilim sakın öyle düşünme... sana neyin iyi geleceğine sen karar verirsin ancak.
ne güzel anlatıyosun aşkı bu kadar derinden anlatan birine uzun zamandır rastlamamıştım
çok teşekkür ederim tatlım :))))

dün akşam kocama "beni dışarı çıkar" dedim. demesem aklına gelmez, bu hatun evde 10 gündür, bide ameliyat oldu, sıkılıyodur diye düşünmez. ama ben onun öyle olduğunu biliyodum ona varmadan önce, söylemek lazım. iş yerinde bi arkadaşım, evlenen erkeklerin yontulması gerekiyo, biz düşünebilen yaratıklar değiliz demişti..... bizim için çok önemli olan şeyler onlar için gereksiz olabiliyor.

gerçi kaç yaşındasın, erkek arkadaşın kaç yaşında bilemiyorum... şimdikiler biraz daha düşüncelilerdir belki de :)))) sana bi tavsiye erkekleri çözmeye çalışma, onlara dolaylı yoldan bi şey söylemeye çalışma. düz mantık düşünüyorlar onlar, sende öyle davran. çerçeven hakkında tek kelime etmemişse ve bundan rahatsızsan bunu söyle. ama sert değil, şakacı güleryüzlü.... gerçi bikaç gün içinde söylesen iyiydi.... diğer konuya gelince de, bence biraz çanta da keklik gibi görüyo olabilir.... bizler daha romantikken, o hayaller falan erkekler için çok da önemli olmayabiliyor.

ben uzaktan iliskinin zor oldugunu sanmiyorum ki kendim 3 yil.uzaktan yuruttum guven ve sevgi olunca oylede guzel yuruyorki sadece bahane gbi geliyo bana bu

ben uzaktan iliskinin zor oldugunu sanmiyorum ki kendim 3 yil.uzaktan yuruttum guven ve sevgi olunca oylede guzel yuruyorki sadece bahane gbi geliyo bana bu
sende haklı olabilirsin tabi ki.... ama bence uzaktan ilişki yürütmek zor. senin de dediğin gibi güven çok önemli.

Yok canım özel değil devlet hastanesinde oda :) Özellere dağ dayanmaz ya :)

bende gtmeyi dusunuyodm ama bildigim kadariyla devlet has. psikyatri var ppsikolog yok diye biliyorum

ben aldim hediylerimi.paketledimde benim kurbanim bekar oldugundan mutfak esyasida aldim ceyizine koyar dye umarim kirilmazlar iyice sardim amao

ben aldim hediylerimi.paketledimde benim kurbanim bekar oldugundan mutfak esyasida aldim ceyizine koyar dye umarim kirilmazlar iyice sardim amao

bende aldım, umarım kırılmazlar... hatta acaba paketi açıp kağıda falan mı sarsam diyorum

he he ben haknurun hediyelerini gördümmmmm... böyle olunca gerçekten de bir an evvel gönderesi geliyo insanın hediyeleri.....

Son düzenleme:
benim hediyelerim de hazır sadece çikolata kaldı herkes ayın 10 un da mı kargoya verecek benim ki 1 günde elinde olur geç kalmak istemiyorum keşke erkenden yollasam belki moral olur :)

ben de bi erken göndermek istiyorum bi biraz geç olsun, yılbaşına yakın elinde olsun diyorum.... bilemiyorummmm..... çok heyecanlı

bu hafta sonu hepimiz yollasak valla ölücem meraktan.... katilim kim, kurbanım beğenecek mi offff offffff :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…