2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Benim katilim com uyanik cikti yaa, hic renk vermedi valla :KK53:

Ama ben de ondan farkli sayilmam.Benim kurbanim da hiiic suphelenmiyor benden,ama merakta :KK51:

Ben geldim :) Yemekten sonra sevdiceğimle konuştum biraz ev taşıyo çok yorulmuş kıyamam :KK43: Sonrada uyumuşum yorgundum biraz. Miniğimle çizgifilm izleyecektik üzüldü bebeğim uyumuş ben uyanana kadar:/ Nasılsınız kızlar düzeldi mi moraller:)

benimm hediyelerimm arkadaşın elinee 2 gün içinde ulaşır sanırımm yılbasına daha yakın bir tarihte mi göndersem acabaa:44::44:....benimm hediyemi kim gönderecek diye çok merak ediyorumm..ilk defa tanımadığım birinden hediye alacağım.. doğumgünüme de denk gelmesi çarpıntı yapıyorrr:KK52::KK52::KK52::KK52:

alangu nasıl oldun tatlım, geçti mi diş ağrın

yok hayatım geçmedi karanfil koyuyoyum yarın gidecem doktora ama ölüyordum bu gün afedersin kusarken nefessiz kaldım çok şiddetli geçiriyorum bulantıları.nefessiz kalınca suratım kıpkırmızı oldu evde de yalnızdım sonra aynaya bi baktım boğazımda morluklar oluşmuş böle damga damga kan oturmuş gibi :KK43: yarın hem kendi doktoruma hem dişçiye gidicem.belki burada biraz unuturum diş ağrımı diye yazdıklarınızı okuyordum ama pek bi üzüntülü şeylerdi daha beter oldum :KK52: sen de maşallah güzin abla olmuşsun amaaya :KK16: canım benimmm

benimm hediyelerimm arkadaşın elinee 2 gün içinde ulaşır sanırımm yılbasına daha yakın bir tarihte mi göndersem acabaa:44::44:....benimm hediyemi kim gönderecek diye çok merak ediyorumm..ilk defa tanımadığım birinden hediye alacağım.. doğumgünüme de denk gelmesi çarpıntı yapıyorrr:KK52::KK52::KK52::KK52:

ana bide doğum gününe mi denk geliyooo ne güzellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

bu arada katilime de çok teşekkür ederim hasta olduğumu öğrendiğinden beri sürekli mesaj atıp ilgilendi çok sağolsunnn :KK16:

olabilir.... bak işte yine gittiler.

ayy nasıl geleyimm şekerimm...misafirlerim vardı hem cumaresi hem de pazar ...bir makine bulaşık yıkanıyor bir makine dolusu da kenarda yıkanacak bekliyor:KK37:...mide fesatından gidecekti hepsi de nerdeysee:KK1::KK1::KK9::KK9::KK9:

henüz çıkıp hediyemi almadım ama kurbanımm oluyor sanırım...kendini kısa ve öz anlatmış be de kafamda netleştirdimm artık ilk dışarı çıktığımda alışveriişim, yapıp paketleyip yorumlarını okumayı bekleyeceğim..:KK16::KK16:

yok hayatım geçmedi karanfil koyuyoyum yarın gidecem doktora ama ölüyordum bu gün afedersin kusarken nefessiz kaldım çok şiddetli geçiriyorum bulantıları.nefessiz kalınca suratım kıpkırmızı oldu evde de yalnızdım sonra aynaya bi baktım boğazımda morluklar oluşmuş böle damga damga kan oturmuş gibi :KK43: yarın hem kendi doktoruma hem dişçiye gidicem.belki burada biraz unuturum diş ağrımı diye yazdıklarınızı okuyordum ama pek bi üzüntülü şeylerdi daha beter oldum :KK52: sen de maşallah güzin abla olmuşsun amaaya :KK16: canım benimmm

ay öyle bi iddiam yok ama ben hayata güzel düşüncelerle bakmak, birazda gelene eyvallah demek gerektiğini düşünüyorum, biraz akışına bırakmak falan..... zaten bizler ne plan yaparsak yaparım "OLDUĞU KADAR, OLMADIĞI KADER" dimi :KK34:

Benim bu saatlerde uykum geliyor.Bi de telden girince hepten zor oluyor. O yuzden yazmak yerine okumayi tercih ediyorum bu aksam :KK52:

Son düzenleme:
bu arada katilime de çok teşekkür ederim hasta olduğumu öğrendiğinden beri sürekli mesaj atıp ilgilendi çok sağolsunnn :KK16:

hayranım senin katiline varya :KK16::KK16::KK16:gerçi bende kurbanımla biraz ilgilenmek istedim senin katilinden etkilenip ama sonra vazgeçtim....

ayy nasıl geleyimm şekerimm...misafirlerim vardı hem cumaresi hem de pazar ...bir makine bulaşık yıkanıyor bir makine dolusu da kenarda yıkanacak bekliyor:KK37:...mide fesatından gidecekti hepsi de nerdeysee:KK1::KK1::KK9::KK9::KK9:

henüz çıkıp hediyemi almadım ama kurbanımm oluyor sanırım...kendini kısa ve öz anlatmış be de kafamda netleştirdimm artık ilk dışarı çıktığımda alışveriişim, yapıp paketleyip yorumlarını okumayı bekleyeceğim..:KK16::KK16:
ha maşallah, kaç kişiydi kız misafirin... 2 makine bulaşık :))))) demekki senin de kurbanın değilim, ben bayaaa bi anlatmıştım çünküm....

kızlar ben geldimmmm....önce kaynanam geldi onla sohbet ettik, o çıktı hemen arkasından kocamcım geldi aniden çıktım o yüzden, hemen bi börek hazırladım ıspanaklı, yedik yemağımızııı ve yollandı kahveye bizimki.... yani öyle duygusal anlattım diye sanmayın ki hep göz göze diz dize duruyoruz.... :KK16::KK16:

canım benim ben kendi kendimi tedavi ettim.... ama doktora da karşı değilim sakın öyle düşünme... sana neyin iyi geleceğine sen karar verirsin ancak.
çok teşekkür ederim tatlım :))))

dün akşam kocama "beni dışarı çıkar" dedim. demesem aklına gelmez, bu hatun evde 10 gündür, bide ameliyat oldu, sıkılıyodur diye düşünmez. ama ben onun öyle olduğunu biliyodum ona varmadan önce, söylemek lazım. iş yerinde bi arkadaşım, evlenen erkeklerin yontulması gerekiyo, biz düşünebilen yaratıklar değiliz demişti..... bizim için çok önemli olan şeyler onlar için gereksiz olabiliyor.

gerçi kaç yaşındasın, erkek arkadaşın kaç yaşında bilemiyorum... şimdikiler biraz daha düşüncelilerdir belki de :)))) sana bi tavsiye erkekleri çözmeye çalışma, onlara dolaylı yoldan bi şey söylemeye çalışma. düz mantık düşünüyorlar onlar, sende öyle davran. çerçeven hakkında tek kelime etmemişse ve bundan rahatsızsan bunu söyle. ama sert değil, şakacı güleryüzlü.... gerçi bikaç gün içinde söylesen iyiydi.... diğer konuya gelince de, bence biraz çanta da keklik gibi görüyo olabilir.... bizler daha romantikken, o hayaller falan erkekler için çok da önemli olmayabiliyor.

bilmiyorumm ki.. çantada keklik olayını bi öncekinde yaşadım :KK1:
düşünceliii kısmına bişey diyemicem.. cok fazla etkinlklerimiz olmadı sevgili oldugumuz halde monotonduk.evliligi düşünemedim şuan..bilmiyorumm bilmiyoruumm canım sıkkıldı.kendimden sıkıldım..
buda bitti böylece amaaa hiç bişey hissetmiyorum nedense.

ben uzaktan iliskinin zor oldugunu sanmiyorum ki kendim 3 yil.uzaktan yuruttum guven ve sevgi olunca oylede guzel yuruyorki sadece bahane gbi geliyo bana bu

bahane olabilir.evet. ama madem uzagız.. en uzak degil en yakın hissetmem gerekirdi.enazından ben ona öyle yaklaştım hep. varlıgının hayatımdaki yerini gayet iyi biliyoken uzakta da olsa yoklugumu hissettirmedim.ama o bunu başaramadı sanırım.

bizde biraz duygu yoksunlugu vardı..

neyse.. konumuzu dagıtmayalım. ben sadece cevap vermek istedim.herkes kendince haklı sonuçta. nedesek boş..

ana bide doğum gününe mi denk geliyooo ne güzellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
hee ben de anlatmıştım...doğumgünüme denk geldiğini demk kii sen de benim katilim değilsinn:KK59::KK59:
hayranım senin katiline varya :KK16::KK16::KK16:gerçi bende kurbanımla biraz ilgilenmek istedim senin katilinden etkilenip ama sonra vazgeçtim....

ha maşallah, kaç kişiydi kız misafirin... 2 makine bulaşık :))))) demekki senin de kurbanın değilim, ben bayaaa bi anlatmıştım çünküm....

misafrilerimm 5 kişydiler ama o kadar uzaktan otobüs minibüs değitirip geldiler kii kurt gibi acıkmışlardı...akşama kadar yemek çaytatlı pasta meyve kahve derken ...onlar da şaştılar nasıl aralıksız yediklerinee...daha da 2 sene gelmeyiz yanlış anlamyın dediler...benim de canıma minnet:KK1::KK1:..kv ve görümcek tayfası...:63::KK9::KK9::KK16:

Son düzenleme:
X