2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

sağol canım.yok biz nişanlı değiliz henüz.gelince işte olucaktı.ben bunların hayalini kurarak zaman gecırmeye calısıyordum ama olanlara bak ... ellerıne saglık cok guzel kutular ya

aılesıne kızınca halıyle onlara kızdımı dıle getırıyorum ama cok snırlı oldugumdan bu tepkııyı o kendınede alıyor galıba bılemıyorum bundan sonra karr aldım ne yaparlarsa yapsınlar aılesı ıcın ona bsy demıcem.sonra bıde onların yuuzunden ben uzuluyorum teşekkür ederim dusuncelerın ıcın canım...

bende hiç öyle sevmedim tatlım, hele asker yolu hiç beklemedim. insan evliliğe nası karar veriyo biliyon mu? yani en azından benim açımdan böyle oldu.... önce o kadar "olmaz bu iş" diye baktım ki, o fanatik ben futbol sevmem, ben bütün kadınlar gibi arada süprizler isteyen hafif romantik bi hatunum adam baştan dedi ben özel günleri unuturum diye.... o kadar zıt olduğumuzu, bu yüzden olmayacağını düşünmüştüm ilk tanıştığımızda, hatta önce telde face de falan konuştuk ilk yüz yüze geldiğimizde yağmur çiseliyodu, adam 3 aydır sigara içmemiş bırakmaya çalışıyo, "ben sigara kullanıyorum dışarda oturalım" diye başladım söze. "ıslanırız ama" dedi, "iyi sen içerde otur o zaman" dedim.... umrummm değil, hatta kalksa gitse falan sevincem öyle zor bela gitmişim, ikna edilmişim "bak yaşın oldu 31", "işin de var artık ne bekliyon", "bi görüş beğenmezsen seni zorla evlendircek değiliz ya" diyen komşularımız tarafından. neyse bi yarım saat falan konuştuk. o da o sorarsa ben kısa cevaplar veriyorum, öyle.... üçüncü kez buluştuğumuz da,"eee ne düşünüyosun, deniyo muyuz" dedi. nutkum tutuldu, cevap vermedim, elimi tuttu, bence olur dedi. hani çok sıcak bi şeyi aniden içersinde yakar geçer boğazını, midene inene kadar hissedersin... işte öyle bi şey oldu, içim yandı sanki, sonra ürperdi. o gece ona cevap vermedim, elimi de çekmedim ama cevap da vermedim. sustum sadece. sonra eve gelince karnımdaki kelebekleri fark ettim... evet evet var öyle bi şiii, karnında kelebekler kanat çırpıyo, hatta dedim ki kelebek dediğinin ömrü bi gün, bi sabah olsun bakalım ölcekler mi? yok ölmüyolar, sonra kendine çok güvenen sağlam bi adam vardı karşımda. bu karar vermemde çok etkili oldu, çünkü o kelebekler, ölmese de kanat çırpmaktan vazgeçerler bi gün, kendi adıma ben omzuna yaslandığımda kendimi gerçekten huzurlu hissedeceğim adamı aradım ömrü billah... burda bu kadar yazdığıma bakma, o da ben de fazla konuşmayız, bazen saatlerce sadece omzuna yaslanırım öyle otururum susarız birlikte. huzur, güven.... olur yaaaa dedim kendime, evet ben bu adam işten eve gelsin diye yolunu gözlerim, yaralansam sarar dedim bu adam. benim çok büyük beklentilerim olmadı, belki ondan; ayaklarım geri geri gitmesin istedim eve giderken, koşar adım gideyim eve, huzurum olsun... kılığıma kıyafetime karışmasın, beni değiştirmeye çalışmasın istedim. genelde erkekler sahiplenince değiştirmek istiyolar sanırım....
birden bütün sorularına cevap geliyo, bütün beklentilerine.... ha dersen ki hiç mi negatif bi şey yok, doğum günümü yıldönümümüzü sevgililer gününün bir gün öncesinde ötecek bi alarmı var cep telefonunda, ilk doğum gününde bi telefon aldım vermeden önce de hepsini kaydettim..... :)))) yoksa gerçekten unutur, ince düşünmez pek

negüzel anlatmışssın..
aslına bakarsn ben ne istedigimi bildigimden oluyo bunlar. ben önemsenmek istiyorum.hayatı onun etrafında döndürüyorum ve bende aynı şeyi istiyorum.sevgim bi nehir gibi olyo sevince. durduramıyorum kendimi.sevgiye boguyorum ilgiye hediyeye boguyorum.cevap gelmedikçe kırılıyorum ama içimdeki aşk! yeniyo sürekli beni.. içime atıyorum hep. ilgilenmedigi herşeyi birbir yazıyorum farketmeden. sonra gün geliyo hepsine bi tekme atıyorum.nereye gittigine bile bakmıorm.şimdide en kapalı haliyle böyle anlatabildim içinde bulundugum durumu.. ama sorun bunun sürekli tekrarlıyo olması. bu 2. oldu. ve bu böyle olmayacak herşey cok farklı olacak diye başladıgım bi ilişkiydi. ve sanırım o istedigimi hiç bulamıcam. yada isteklerimi azalttıcam hayata bırakıcam herşeyi..

senin evliliginde de sadece özel günlerin eksikligi varsa dert degildir. hem adam hatırlarım falan diye seni ilk başta ümitlendirmemiş bile.oynanamış seninle yaniii.. nazar degmesin size

umudum var hala benim. ben aşka aşıgım hayatıma girenlere degil

ne kdar guzel yazmıssın canım.fenna duygulandım su ruh halimle yani gercekten iyi geldi.allah daim etsin mutlulugunuzu beklenti herseyi bozuyor ben bunu anladım.onunda benden cok beklentısı var goruyorum.elımden glenıde yapmaya clsıyorum ama en ufak bsyde kırılıyor cunku ben yapcama ınanıyorum onuda ınandırıyorum ya cabamı gosteremıyorum yda bılmıyorum yani...sen herseyın bı cozumunu bulmussun ıyı kotu umarım bende bı an once bulurumda 5 yıldır verdıgım emegımı yerle bır etmem...

Kızlar selamlar, kurstan geldim attım kendini kkya daha yemek yemedim. Hepiniz yavaş yavaş paketlerinizi hazırladınız ama yazık bana Ayın 7sinden sonra alıcam bişeyler öğrenciyim malum :) Kurbanım üzülme beklemene değecek inanıyorum beğeneceğine

Gizemcim canım ahh anlıyorum bende verdim o sözden defalarca. En sonunda çözümü destek almakta buldum doktorlukmuşum beğer Asker beklemek kolay değil normaldir seninde artık sinirlerine hakim olamaman. Aslında sinirlenmen anladığım kadarıyla korkudan. Kaybetmek istemiyosun sorun yaşamak istemiyosun ama senin dışında sorunlar olunca dayanamıyosun. Kıyamam sabret canım şu askerlik bitsin aşkınız sağlamsa üstesinden gelirsiniz bu sorunların.

sağolun kızlar.... gerçekten inşallah nazar değmesin bize. her ikimizde birbirimize açıktık, yani bi kere görcü usulunun en iyi yönü bu galiba, bi emeğin, geçirdiğin zaman... vs. yok, kaybedecek bi şeyin yok. dan dan söylüyosun en baştan herşeyi, olursa olur olmazsa olmaz mantığında oluyosun... bi de bizim ki gibi hakikaten aşık da olursan,,,,,,, ben hayatım boyunca hep çok aşık olıyım, çok ilgileniyim çok ilgilensin falan istedim..... hep de denedim. bu defa belki olur diye... eşimi tanıyınca ömrü hayatım da ilk kez, "keşke ondan öncekiler hiç hayatıma girmeseydi" dedim. bunu diyeceğimi hiç düşünmezdim..... kırgın bir kalp ve güven problemi yaşayan bi kadın, gerçekten zor bi kadındır.... ha nedir çok mu mükemmel bi hayat yaşıyoruz, yok çok sıradan :) ama bazen sadece bakar, yanağıma dokunur ben eririm gerçekten, değerli hissettirmek değerli hediyelerle olmuyomuş... sevildiğini düşünmek sürekli bunun söylenmesiyle olmuyomuş..... bi bakış bi dokunuş çok şeye yetiyomuş....

Rabbim sizleri de hayırlı insanlar karşılaştırsın. çok sevin çok sevilin, çok mutlu olun, huzurlu olun........ ardınızda dağ gibi duran bi BEYiniz olsun.... aileleri de sizi el üstünde tutsun, hah işte o zaman tadından yenmiyo.... Allah'ım gudubet miyim ben niye kimse beni sevmiyo yaaaa diye çok ağlamışlığım var, öyle bi kırılmışlığım var ki, eşimden önce 4 yıl boyunca sevgilim olmadı. olma adayları oldu ama öyle bi güven problemi yaşıyodum ki...... şimdi anlıyorum, gerçekten Rabbim bi şeyi nasip etmiyosa daha iyisini vereceği içinmiş

gerçekten miii.bence bende doktorlugum kıme gıtsem napsam acaba cıddıcıddı dusunyorum eger ıse yarıcaksa :S askımız saglam yanı en azından ben hep boyle dusundum.okadar zor seyler atlattık genede ayrılmadık ne o ne de ben bunu goze alamayız ama ılk defa cıddı cıddı ayrılalım dedı şoke oldum

gözlerim doldu ya uff snir sistemim alt üst oldu masallah canım benım mutlulugu cok hak etmıssın sen sonundada bulmussun hep mutlu ol ınsallah..

Yok canım benim başka sorunlarımda vardı, ilerde daha sağlam bir yuvamız olsun eski sorunlar yüzünden tadımız kaçmasın ben iyi olayım diye baskı yaptı sayesinde gittim. Çok şükür daha iyiyim. Eğer kendini kötü hissediyosan görün tabi faydası olur zararı olmaz merak etme:) İnşallah düzelir en kısa zamanda aranız yıpratmayın birbirinizi bunlarla.

ne güzel anlatıyosun aşkı bu kadar derinden anlatan birine uzun zamandır rastlamamıştım

bulursam bırını gıdıcem :S kendımı anlatmam bırınınde bana yol gostermesı lazım.snir kontrolu yapamıyorum bıldıgın.allahım ben ne uysal ne sakin biriydimm ya nasıl oldum bole inşallah canım sağol..

cokkk dogruydu : güvenemeyen kırgın kırık bi kalp varsa cok zor herşey.

mükemmel bi hayatada gerek yok ki. öyle bi hayat yok yani herşey huzurla ölçülebilir.huzurun varsa evlilikte ,aşkta yolundadır ozamanda herşey mükemmeldir.

bişey sormak istiyorum. şuan yaşadıgımla alakalı... ben dedigim gibi fazla sevip fazlaa sahiplenip dört tarafını çevirerek seviyorum. nefes aldırmayacak kadar degil tabi eskiden öyleydim ama artık baktım benide yoruyo bu iş bıraktım duruldum

ama .. yaptıgım bi çerveye içine cıkartıtp koydugum bir resme kıymet vermedi. daha dogrusu bi öpücükle teşekkür etmedi sevgilim. kırıldım ve bunu ona belli bile etmedim. 1 sene geçti üzerinde hala içimde .. çünkü elimden cıktı o çercvenin her ayrıntısı. bunu büyüttüm içimde bu bir örnek desek ikinciside uzak oldugumuzu düşünürsek telefon konuşmaları ilişkimize ait degil.onun işi bnm işim ve aramızda kurulan bi hayal yok.. 1 ay da 2 ayda bir görüşebildigimizide hesabın içine katarsak geleyim gideyim cümlelerinide duymuyorum. çünkü işlerini yoluna sokacakmış ! ben yine sabrettim yine hak verdim.ama 2 3 haftadırda saldım çayıra hem onu hem kendimi.

nebilim bana bişey deyin. yanlış mı yapıyorum abartıyo muyum ? hayal kurmadan bi ilişki olurmu? ailesi etrafımda dört dönerkn o kurulan planlardan bile habersizdi.. babası babana acıkla artık die konuşuyo.sevgilim askerlik iş bilmem ne bile demio.. istemiyo gibi de degil istiyo gibide degil. çözemedim yoruldum ben ya ...

Bende eski halimi mumla arıyodum canım. Aksatma o zaman bi görün en azından konuşmak çok iyi geliyo gerçi benim doktoum değişti üzüldüm ama alışıcam artık yenisine napalım :/

ay sende dertlıymıssın ya kıyamam aılesı oleyken onun daha farklı olması sacma yanı.cok bsy beklemıosunkı sadece kendın ugrasmıssın onun ıcın bsyler yapmıssın nasıl bı sekılde bunu sana gostermes bı tebessum ıkı cıft guzel laf yeter yani... herkesın derdı baska yarabbim nolcak halimiz ya.cok zor senı anlayablıyorum.bızde 3 yıl 2 yda bır goruserek yurttuk ılıskımızı.ama o hep cok ısteklıydı yanı.bu bahanelerı uretmesı sacma erkek arkadasının :S ınsanın hayallerı yoksa hc bsyı yoktur.ha olur olmaz o ayrı ama ınsanız elbet dusunucez kurucaz yani..

sorma valla doluyum ama boşaltıyorum 2 3 haftadır düşünmeyerek.. ne yaptıgımı bilmiyorum ama gidio biyerlere bu ilişki..
biraz fazla özeniyorum herşeyin iyi olması için ama karşılık yok.

hata bende diye avutuyomuşum kendimi sanırım. oda bişeyler yapıyo elbette ama hayal kurmaya bile gelmiyo, hep aynı cümlelerle cvplar alıyodum. yetti yani biyerdede .. daha önceki ilişkimde aynı olunca ben mi yanlış yapıyorum diyorum ama yinede toparlayamıyorum bu ilişkiyi..uzaktan yürütmek bana göre degil. gelip 1 gün görmem yetmiyo. ben alışmışım dipdibe herşeyi yaşamaya böyle olmuyo..

ahh o ailesi yok mu.. melek gibi insanlar onlara kıyamıyorum şuannda bile...

Ah canım benim Allah sabır versin uzaktan ilişki yürütmek ne zordur kimbilir:/ Bir ilişkide tek tarafın iteklemesi işe yaramıyo işte. Seni üzmek istemem ama hayalleri olmayan bir ilişki ne kadar mutluluk verir ne kadar geleceğe dönük olur bilemedim şimdi. Hayırlısı olsun senin için üzül üzül nereye kadar seninde bir canın var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…