2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

ne kadar guzel ya aılesı ıcın melek dıyebılıyorsun keske bızımde az bıraz arkamızda dursalardı.bıze zarar verdıklerını gorup ona gore davranabılselerdı.. umarım ıkımız ıcınde hayırlısı olur canım benım.devlet hastanesındekı psıkıyatırlar nasıl oluyor? yanı sana kac dk ayırabılıyorlar? normalde 15 dk bıle surmez yanı bı muaynane

haklısın.bende öyle düşünüyorum sadece. nasıl bi ilişki bu gelecegimiz var ama hayalimiz yok...
yapısı öyleydi belki ama bana olmadı.. aynı yerdeydik 2 yıl boyuca herşey iyidi ama 7 aydır uzakktan devam ediyoruz daha dogrusu edemiyoruz artık ayrıldık galiba şuandada ... bişey düşünemiyorum bilee.. ruhsuzlaşmışım iyice..

Bana sordun canım sanırım. Ben devlet hastanesine gidiyorum şuan. Psikiyatr muayenesi 15 dk anca sürüyor duruma göre seni psikologa yönlendiriyor ve ilaç yazıyor. Ben psikologa da gidiyorum ilacın yanında gayet iyi görüşmeler 15 dk da sürebiliyo 45 dk da durumuna göre değişiyor. Haftada bir giderdim çokta iyi gidiyodu doktorumun tayini çıktı gitti işte Şimdi 2 haftada bir gidicem bakalım nasıl olacak.

Canım aradaki uzaklık yüzünden olabilir mi? Belki özlüyosunuz birbirinizi bu yüzden yine birbirinizi üzüyosunuz. 2 yıl az değil 7 ay görüşemeyince böyle olmamalı. Bişeyler mi eksildi acaba ?

önceki ilişkimde bende baya hastanelik oldugumu düşünüyodum. doktorluk gibi hissettiriyodu bana ama ayrılınca asıl onun bi hasta oldugunu anlamıştım..
bana kalırsa doktora falan gitme. kendini dinle.
bi hayvan bile onun üstüne gitmedikçe zarar vermiyoken insanız ve duygularımızla yaşıyoruz.
seni üzern kıran sinirlendiren yıpratan neyse onları düşün.
ve onlardan uzaklaş. önem verdigin şeyler seni üzüyosa daha az düşün.
başka yönden bak sabret yada farklı bi çözüm bul. kimse senden daha degerli degil biliyosun.

onun ailesiyse seni yıpratan bakma onlara önemseme. sevgiline odaklan. sorun varsa o çözsün.
seni o mutlu etmeye calışşın. onun ailesine ayak uydurmak zorunda hissetme kendini.
sevgilin ortayı bulmalı bi sorun varsa o çözmeli bence.
herzaman canım cicim olmuyo bu ailelerle ama benimki mükemmeldi. üzülüyorum şuanda.
keşke herkes onlar kadar iyi olabilse.
şimdi ayrıldık ve onlarıda üzdüm diye daha başka üzülüyorum...

hımm anladımm.ozel psıkologa gıdıyorsun bıde ayrıca yani.tamm canım cok sagol

Kızlar yemeğe gidiyorum şimdi geldiğimde hiç bi arkadaşımı üzgün görmek istemiyorum. :26:

dedigim gibiii.. eksildim ben. duygusal olarak bi boşluktayım sanırım. cezasını ilişkime kestim şuanda ama istemezdim.
içimden bişeyler koptu.. yinede kıpırdatamıyorum elimi kolumu onun için. neden böyleyim bilmiyorum.

2 yılın 1 senesini dipdibe geçirdik. herşey mükemmel olmasda mutluydum herşeyiyle.
ama şimdi neden böyle düşünüyorum.neden bukadar dolmuşş bıkmış hissediyorum bilmiyorum ki..

dagıldım şuan da...

pufff dedıklerın cok guzel bakalım ınsallah kendım halledeblırım.snir anında daha sakin olmak ıcın bı kac yontem lazım bana .))herkesın aılesı farklı farklı ıste.keske onunkılerde oyle olsaymıs..

Pes etmiş gibisin sanırım düzeleceğine inanmıyosun yada ilişkiden umudunu yitirdin. Herşey olacağına varır bakarsın ayrı kalmak iyi gelir ikinize de yalnız kalmaya ihtiyacınız vardır. Ben çiftlerin birbirlerine sımsıkı tutundukları sürece hiç bi sorunun onları yıkamayacağını düşünürüm hep. Biraz dinle kendini seni mutlu etmeyen bir ilişkide üzülmektense objektif bakıp kendin için en hayırlısının hangisi olduğunu daha iyi görebilirsin. Ah bide mantıkla kalp çakışmasa:/

şimdi hayatıma girecek insanı degilde ailesini düşünüp canımı sıkıyorum

ne garip işler bunlar yaaa ... herkesss iyi niyetli ollsaa düşünceli olllsa ne olur sankii..

aynennn.zaten sevgılıyle deıl aılesıyle evlenırsın dıe bosuna dememısler.bende aman uzak dururum amn bsy olmaz derdim hıcde ole olmuo.ıstersen uzaya git genede huzursuzluk cıkartcak ınsan onu bı sekılde yapar uzaya sinyal gönderir of of
şimdi hayatıma girecek insanı degilde ailesini düşünüp canımı sıkıyorum

ne garip işler bunlar yaaa ... herkesss iyi niyetli ollsaa düşünceli olllsa ne olur sankii..

öyle dimi. yapacak olan yapıyo. tak takma.. amann yaa
şimdi kendimi uzayın boşlugunda salınıyo gibi hissediyorum. hayat belirtisi yok bende. :106:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…