2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

ofoff çılgınlar gibi alışveriş yaptım geldim
don aldım kıpkırmızı:KK54:
bi havlu aldım kendim boncukla işlicem:KK76:
sepet aldım içine ıvır zıvırdan yiyecek doldurucam:KK56:
ikili fincan aldım yanında şekerligi sütlügü:KK19:
çoklu çerçeve aldım onuda kendi ellerimle yazın tatilde topladıgım deniz kabuklarıyla süslücem :KK34:
inşallh becerebilirim rezil etmem :KK53::KK53::KK53:

Ah canım ne gerek vardı bu kadar :) Bekliyorum sabırsızlıkla hediyelerimi:KK9::KK9::KK9:

Oyyhhhh çok yoruldum bugün, çooook. Kurbancığım hamile hamile tam 3,5 saattir dışarılarda dolaştım durdum. 3 parça hediyen vardı, 4 parça daha hediye aldım sana, bir de şekerleme kutusu aldım sahi sööliim de :KK52: İnşallah beğenirsin aldıklarımı. Çok heyecanlıyım çooookkk... :KK52: Ama kırmızı don bulamadım yaaa. İç çamaşırcılarda daha yılbaşı donları yok, sinir oldum. İnsanlar yılbaşı dışında kırmızı don giyemez mi yahu, bulundurun satın işte hıhhh, uyuz ettiler beni :KK19:

Neyse, kafamda daha alınacak şeyler var ama bugün vaktim yetmedi, çok yoruldum. Uygun bir zamanda yine dışarıya akıyor olacağım

Son düzenleme:
Ya bekar halimle hamileliğe özendirdiniz beni ama :) Allah hepinizin bebeklerini analı babalı sağlıklı büyütsün inşallah:nazar::emir_bebek::emir_bebek:

Kurbancığım sana bu akşam ellerimle hediye hazırlıcam umarım becerebilirim de beğenirsin:)

valla yeter söylicem artık benim kurbanım öbür çekilişde geziyo bu kız çekilişlerimi karıştırdı acaba :) deli olcam azcık buraya gelde tanıyım seni

:KK43:

ben neler kacırmışımm yaa ..

çekilişe katıldım amaa koptum gittim iş yüzünden..

neyse napıosunuz ben cok geç kaldım size galibaa .

paketleri kargoya verme günü ne zamandı 30'u diye okudum sanırım.dogru mu ?

eger öyleyse yarın cok yogun bi gün olcak bnm için :KK52:

:KK43:

ben neler kacırmışımm yaa ..

çekilişe katıldım amaa koptum gittim iş yüzünden..

neyse napıosunuz ben cok geç kaldım size galibaa .

paketleri kargoya verme günü ne zamandı 30'u diye okudum sanırım.dogru mu ?

eger öyleyse yarın cok yogun bi gün olcak bnm için :KK52:

Geç olsun güç olmasın hoşgeldinnnnn:KK3::KK3:

Yok 10una kadar vakit var daha sıkışmana gerek yok :)

Ya bekar halimle hamileliğe özendirdiniz beni ama :) Allah hepinizin bebeklerini analı babalı sağlıklı büyütsün inşallah:nazar::emir_bebek::emir_bebek:

Kurbancığım sana bu akşam ellerimle hediye hazırlıcam umarım becerebilirim de beğenirsin:)

Sağol canımcım :KK54: Allah evlendiğin zaman sana da nasip etsin inşallah :KK54:

valla yeter söylicem artık benim kurbanım öbür çekilişde geziyo bu kız çekilişlerimi karıştırdı acaba :) deli olcam azcık buraya gelde tanıyım seni

Kim olduğunu biliyorum. Hatta Sevgiye söyledim aslında her iki çekilişe de mi katılacak bu kişi diye. Ama Sevgi 'Merak etme, ondan sorun çıkmaz, katılır' dedi. Buraya hiç yazmaması, hep orada yazması beni de tereddütte bıraktı :KK53:

umarım oyle olur bende de aynı sıkıntı vaarr
Kim olduğunu biliyorum. Hatta Sevgiye söyledim aslında her iki çekilişe de mi katılacak bu kişi diye. Ama Sevgi 'Merak etme, ondan sorun çıkmaz, katılır' dedi. Buraya hiç yazmaması, hep orada yazması beni de tereddütte bıraktı :KK53:

evet benımkıdeee.ben burda ona okdar ozeneyım o anca oralarda gezsın :KK43: :KK43: gelip gittiği yok buralara.. neyse artık ben zamanı gelınce yollarım oda sasırır kesın unuttu burayı :KK9:
Yaaa seninki de mi diğer topiğe yazıyor? Ben 1 kişiyi farketmişim :S

Aaa kızlar acaba çekilişleri topikleri mi karıştırdılar ki? Sevgi geç olmadan bi yoklama alsa fena olmaz aslında karışıklık olmasın :/

X