2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

bu sabah itibariyle gitti kaynanam, yalnız kaldımmmm :KK43:(( ama yarın gelip evimi süpürcek sağolsun, allah bin kere razı olsun, valla gitmesi için falan değil öyle denk geldi, kız çok utandım sormaaaaa

ne bi kaynanam var nede kocam.allah hayırlılaeını nasıp ederrr işşalla

ne bi kaynanam var nede kocam.allah hayırlılaeını nasıp ederrr işşalla

inşallahh canım hayırlı biri karşına çıkar ve mutlu lursun ömür boyu:KK16:

kaynananın da iyi olması önemli tabi ben biraz o konuda şanssızımmm eşim duymasınn da :KK1:

Son düzenleme:
Kafamda süsleme için de bir şeyler var. Bulabilirsem alıciiiiim hemen :KK23: Kırmızı donu da alırım bugün. Sonraaa çikolata işi için de çok cici bir fikrim var :21: İnşallah kurbancağızım beğenir :KK16:

Sen bana neler aldın ya da alacaksın bakayım? :KK23:

canımmmm süsleme şeylerini nerden alırsan bana da haber ver :KK9: bulamıom gönlüme göreeee
senin aldığın yerden alırım :KK16:

makyaj yapmayı seviuyormuş benim kurbanım oyüzden güzel ciciler alıcam ona vee çok güzel bir fincan gördüm çay kahve içerken beni hatırlasın daha bi kaç bişey alırım ama ne onu bilmiyorum :KK23:

ahaaa ben de seviyom makyajı :KK53: benim di mi benim di mii :KK52:

Son düzenleme:
Ilk hediyem hazır bileklik yapıyorummm. Boş zamanım ancak işte var onu değerlendiriyorummm. Eve geç gittiğim için ölü gibi oluyorum.çalışanların işi zorrrrrrrr.

Günaydın kızlar :)

Ben kurbanıma alacaklarımı düşünmekten uyuyamadım resmen ya :) Belirledim az çok aldıklarımı da düzenleyeyim bugün paketlerini halletmek lazım bide:)

Bide ben katilime seslenmek istiyorum burdan. Paketlerin içine bi resmini sıkıştırırsa bende kendisini merak etmekten çatlamaktan kurtulurum:KK9::KK9:

ben hastayım :2: benim katil de tylol hot atsın kutuya :KK53:
dua eden arkadaşım ben de burdan yazayım duamı :KK16:
adım özge, evliliğimin hep böyle huzurlu mutlu gitmesini ve hem eşimin hem benim hayırlı kazançlar elde etmemizi diliyorum :KK16:
Allah razı olsun :KK9:

inşallahh canım hayırlı biri karşına çıkar ve mutlu lursun ömür boyu:KK16:

Kaynananın da iyi olması önemli tabi ben biraz o konuda şanssızımmm eşim duymasınn da :KK1:

birçok kişi şansız bu konuda. Allah herşeyin en hayırlısını nasip eder işşallah.

ahanda cesaretim geldi ben çıkıyom kızlar, ayağım takılmadan, başım dönmeden bi yerde düşüp kalmadan dönerim inşallah. :KK54:

Merhaba kızlar..Ben de bir kaç şey hazırladım onları söylemeyeceğim şimdi bebişine şapka örüyorum:KK49:
Kolay gelsin hepimize:KK52:

of çok heyecanlıyım ya kurbanıma dolu şey almak istiyorummmmmmmmmmmmmm ama ayın 5 inden sonra alıcam 2 gün içinde :KK12:

ofoff çılgınlar gibi alışveriş yaptım geldim
don aldım kıpkırmızı:KK54:
bi havlu aldım kendim boncukla işlicem:KK76:
sepet aldım içine ıvır zıvırdan yiyecek doldurucam:KK56:
ikili fincan aldım yanında şekerligi sütlügü:KK19:
çoklu çerçeve aldım onuda kendi ellerimle yazın tatilde topladıgım deniz kabuklarıyla süslücem :KK34:
inşallh becerebilirim rezil etmem :KK53::KK53::KK53:

X